Děkujeme všem, kteří se účastnili podzimní brigády.

KALENDÁŘ AKCÍ - LISTOPAD 2016

ROZPIS volejbalových TRÉNINKŮ 

VŠECH KATEGORIÍ VK RAŠKOVICE 2016/2017

Všechny tréninky od října probíhají ve víceúčelové sportovní hale

  

Den Sraz  Začátek a konec tréninku Šatna číslo        Kategorie Trenéři Kurt Poznámka
pondělí 14.50 15.00-16.30 2 Přípravka 1.-3.třída Markéta Muroňová,       Věra Kurečková    1  
  15.50 16.00-18.00 3 Mladší žačky 4.-6.třída Eva Blahutová, Michal Hadáček     1,2 +3. třída dle výběru trenérů
  15.50 16.00-18.00 1 Mladší žáci 4.-7.třída Michal Hadáček,     Jan Sonnek 1,2  
  15.50 16.00-18.00 1(žáci) 3(žačky) Starší žačky, žáci 7.-9.třída Šárka Sonnková,       Jan Sonnek 3 +6. třída dle výběru trenérů
    18.00-19.30 4 Ženy B   3  
čtvrtek 15.50 16.00-18.00 3 Mladší žačky 4.-6.třída Eva Blahutová, Michal Hadáček 1,2 + začátečníci 7.třída
  15.50 16.00-18.00 1 Mladší žáci 4.-7.třída Michal Hadáček,     Jan Sonnek 1,2  
  15.50 16.00-18.00 3 Starší žačky, žáci 7.-9.třída Šárka Sonnková,       Jan Sonnek 3  
pátek   18.00-20.00   ženy A Blahutová Eva 1  
    18.00-20.00   muži Biolek Jiří 2  

 

Ohlédnutí za 2016

Hlavní sportovní úspěchy v roce 2016

  • pokračuje volejbalová přípravka pro děti 1.- 3. třídy s pravidelnou účastí  25 dětí , tréninky probíhají 1x týdně 90min. 
  • mladší žactvo – děti ze 4.-6.třídy v počtu 14 a starší žactvo 7.-9.třída v počtu 14 trénuje 2x týdně po 120 min.
  • děti z 1.-6.třídy se účastnily všech 4 krajských kol turnajů  v barevném minivolejbale pořádaných ŠSK Beskydy a ŠSK Ostrava pod záštitou Moravskoslezského volejbalového svazu, kterých se účastní okolo 200 dětí, nejlepší umístění: 2 x 1. místo – žlutá kategorie (1.-2.třída), 3x1.místo – oranžová kategorie (3. třída),  1x 1. místo - červená kategorie (4.-5.třída), 1 x 1. místo – zelená kategorie (5. třída), 1 x 1. místo - modrá kategorie (6.třída), účast dětí ve žluté, oranžové  a modré kategorii na oblastním kole v OLomouci a účast chlapců a děvčat ze 6. třídy na celostátním turnaji v barevném minivolejbale v Brně
  • účast družstva děvčat z 6.-7. třídy v soutěži krajského poháru mladších žaček v sezóně 2016/2017, 10. místo z 15 družstev v sezóně 2015/2016
  • účast družstva děvčat ze 7.-9. třídy v soutěži krajského poháru starších žaček v sezóně 2016/2017
  • účast družstva děvčat a chlapců z 5.-7.třídy v soutěži okresního přeboru trojic smíšených družstev v sezóně 2016/2017, 6.místo družstva VK Raškovice v sezóně 2015/2016 z 12 družstev
  • v okresní soutěži Lumíra Hajdůška trojic (duben-červen 2016) jsme obsadili 1. místo – chlapci 6.-8.třída, 6. místo –děvčata ze 7. třídy a 8. místo děvčata ze 6. třídy z 16 družstev
  • účast družstva děvčat a chlapců ze 7.-9.třídy v soutěži okresního přeboru mládeže šestkového volejbalu smíšených družstev v sezóně 2016/2017, 7. místo z 10 družstev v sezóně 2015/2016 
  • účast žen v krajském přeboru v sezóně 2016/2017,  6. místo z 8 družstev (2015/2016),
  • účast mužů v okresní soutěži 2016/2017, 3. místo mužů v OP (2015/2016),
  • účast smíšeného družstva žen a mužů v sezóně 2016/2017, 4. místo z 36 družstev v soutěži smíšených družstev RBVL (sezóna 2015/2016).

 

V roce 2016 jsme realizovali:

  • doplnili sportovního vybavení do haly v souvislosti s přesunem tréninků z okolních tělocvičen haly,
  • nátěr střechy klubovny,
  • nátěr a opravu stěn zadní pergoly, kde je umístěn stůl na stolní tenis,
  • nátěry vybavení dětského koutku,
  • práce na vytvoření plochy pro posezení u dětského koutku,
  • nákup sportovního vybavení – stůl na stolní tenis, trampolína, míče atd.
  • nákup posezení pro rodiče s dětmi,
  • pořízení stanu 6x4m pro turnaje a sportovní akce v areálu,
  • pořízení jednotného sportovního oblečení a dresů pro děti 5-9. třídy, zejména pro děti, které reprezentují v krajských soutěžích.

Vyhledávání

Obsazenost kurtů a klubovny 2016

viz. Horní lišta Kalendář akcí

Rezervace termínů: +420 737 955 293

TURNAJE 2017

 MALÁ CENA BESKYD 

SOBOTA 17.6. - ŽAČKY+žáci

NEDĚLE  18.6. - KADETKY+JUNIORKY, JUNIOŘI A KADETI

TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV

SOBOTA 15.7. - ŽENY, MUŽI (MIN.2ŽENY V DRUŽSTVU)

POHÁR JAROMÍRA VYBÍRALA

SOBOTA 19.8. - ŽENY,JUNIORKY

MEMORIÁL JOSEFA SALÁTA

NEDĚLE 20.8. - MUŽI, JUNIOŘI