Krajský přebor starších žaček - termíny

kvalifikace: 23.10.2018 Bílovec, sk. C 

1. turnaj: 7.10.2018 - hala Raškovice
2.turnaj:  4.11.2018 
3.turnaj: 16.12.2018
4. turnaj: 20.1.2019
5.turnaj: 10.2.2019
6.turnaj: 3.3.2019
7.turnaj 24.3.2018 
MČR 27.-28.4.2019

- HRAJÍ JEN PRVNÍ 2 TÝMY V CELKOVÉM POŘADÍ KONEČNÉ TABULKY

 

neděle 7.10. skupina T1-C, hala Raškovice - VÝSLEDKY

Pořadí DRUŽSTVO Z V3 V2 P1 P0   S M B
1 VK Raškovice z.s. 3 3 0 0 0   6:0 150:76 9
2 TJ Sokol Stará Bělá, z.s. 3 1 1 0 1   4:3 136:141 5
3 TJ Sokol Frýdek - Místek C 3 1 0 1 1   3:4 141:149 4
4 KV Kopřivnice, z.s. A 3 0 0 0 3   0:6 89:150 0
1. kolo
1 7. 10. 2018, 09:00 VK Raškovice - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek C 2:0 (20,10)
2 7. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Stará Bělá, z.s. - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 2:0 (14,16)
2. kolo
3 7. 10. 2018, 10:30 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek C - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 2:0 (19,19)
4 7. 10. 2018, 10:30 VK Raškovice - TJ Sokol Stará Bělá, z.s. 2:0 (22,3)

 

3. kolo
5 7. 10. 2018, 12:00 TJ Sokol Stará Bělá, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek C 2:1 (20,-18,16)
6 7. 10. 2018, 12:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - VK Raškovice 0:2 (-12,-9)

Neděle 23.9. kvalifikace sk.C -BÍLOVEC, hala Zš Komenského - VÝSLEDKY

 
POŘADÍ DRUŽSTVO Z V3 V2 P1 P0   S M B
1 Školní sportovní klub Bílovec,z.s."A" 5 4 1 0 0   10:1 262:106 14
2 VK Raškovice z.s. 5 2 2 1 0   9:4 262:215 11
3 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 5 2 0 2 1   6:6 226:243 8
4 Happy Sport Opava, z.s. 5 1 1 1 2   5:7 231:243 6
5 Volejbalový klub Beskydy Frýdlant nad Ostravicí z.s. "B" 5 2 0 0 3   4:6 192:224 6
6 Sportovní klub policie Bruntál z.s. 5 0 0 0 5   0:10 108:250 0
1. kolo
1 23. 9. 2018, 10:00 ŠSK Bílovec A - Sportovní klub policie Bruntál z.s. 2:0 (3,6)
2 23. 9. 2018, 10:00 VK Raškovice - VKB Frýdlant n.O "B" 2:0 (12,13)
3 23. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - Opava 1:2 (23,-21,-10)
2. kolo
4 23. 9. 2018, 12:00 Sportovní klub policie Bruntál z.s. - Opava 0:2 (-13,-10)
5 23. 9. 2018, 12:00 VKB Frýdlant n.O "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 0:2 (-23,-20)
6 23. 9. 2018, 12:00 ŠSK Bílovec A - VK Raškovice 2:1 (9,-22,3)
3. kolo
7 23. 9. 2018, 14:00 VK Raškovice - Sportovní klub policie Bruntál z.s. 2:0 (10,7)
8 23. 9. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - ŠSK Bílovec A 0:2 (-7,-8)
9 23. 9. 2018, 14:00 Opava - VKB Frýdlant n.O "B" 0:2 (-20,-21)
4. kolo
10 23. 9. 2018, 16:00 Sportovní klub policie Bruntál z.s. - VKB Frýdlant n.O "B" 0:2 (-14,-19)
11 23. 9. 2018, 16:00 ŠSK Bílovec A - Opava 2:0 (14,7)
12 23. 9. 2018, 16:00 VK Raškovice - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 2:1 (17,-21,13)
5. kolo
13 23. 9. 2018, 18:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - Sportovní klub policie Bruntál z.s. 2:0 (10,16)
14 23. 9. 2018, 18:00 Opava - VK Raškovice 1:2 (-20,24,-10)
15 23. 9. 2018, 18:00 VKB Frýdlant n.O "B" - ŠSK Bílovec A 0:2 (-11,-13)