Kalendář akcí

KALENDÁŘ OBSAZENOSTI AREÁLU 2019 

(VOLEJBALOVÉ KURTY A KLUBOVNA) níže. 

Na telefonním čísle nebo emailem uvedeným v kontaktech je možné:

1) Celodenní rezervace areálu se dvěma antukovými kurty, beach volejbalovýcm kurtem, klubovnou a sociálním zařízením pro sportovní akce

2) Hodinová rezervace kurtu - beach, volejbal nebo nohejbal - 100,-Kč/1hod/1kurt

Rezervace kurtu pro jeden den začíná v 9hod, končí předáním uklizeného areálu následující den do 8.30hod.

Rezervace termínů: +420 737 955 293 nebo lyskovi@seznam.cz

Cena pronájmu areálu: 

Do 10 osob 1000 Kč / den +  příplatek za další osobu 100 Kč / den  

UPOZORNĚNÍ:

Rezervace areálu NESMÍ NARUŠIT plán tréninkových jednotek, mistrovských utkání a turnajů VK Raškovice.

V případě potvrzení rezervace je objednatel upozorněn na využití kurtů jednotlivých družstev VK Raškovice.

AKCE V ČERVENCI A V SRPNU 2019

PONDĚLÍ 1.7., 8.7., 15.7., 22.7., 29.7., 19.8.- Prázdninový trénink žen, mužů a kadetek od 17.30-přihlaste se na týmuj.cz

SOBOTA 13.7. - Turnaj smíšených družstev - Raškovice, viz. Pozvánka

PONDĚLÍ 5.8.÷ pátek 9.8. 2019 Soustředění staršího žactva, kadetů a kadetek VK Raškovice

SOBOTA 17.8. 2019 v 9.00 Turnaj žen a juniorek Pohár Jaromíra Vybírala

- po skončení turnaje cca od 19.00 v rámci oslav 60-ti let turnajů zahraje kapela C. & W. VŘESBANDa s Honzou Slezákem a kapela 

NEDĚLE 18.8. 2019 v 9.00 Turnaj mužů a juniorů Memoriál Josefa Saláta

PONDĚLÍ 19.8.-22.8. 2019 Soustředění mladšího žactva VK Raškovice 

AKCE V ČERVNU 2019 

ČTVRTEK 6.6 - Letní pohár L. Hajduška - trojice, Raškovice A - Frýdlant, Raškovice B - Palkovice, Raškovice C - Raškovice

PÁTEK 7.6. - sehrají Muži VK Raškovice !!! domácí utkání s TJ Sokol Stařič od 18:00 v hale. Přijďte je podpořit v zápase, ve kterém hrají až o druhou příčku v tabulce

SOBOTA 8.8. - Turnaj žactva v Hodslavicích - mladší žačky, starší žačky, žáci 

SOBOTA 15.6. - Malá cena Beskyd - turnaj mladších, starších žaček a žáků v Raškovicích - 

NEDĚLE 16.6. - Malá cena Beskyd - turnaj Kadetek, kadetů a Juniorek, Juniorů - v Raškovicích 

ČTVRTEK 20.6. - Letní pohár L. Hajduška - mladší žactvo

NEDĚLE - 23.4. (15:30) UKONČENÍ SEZÓNY STARŠÍCH ŽAČEK A ŽÁKŮ

PONDĚLÍ - 24.4 (15:00) UKONČENÍ SEZÓNY PŘÍPRAVKA A MLADŠÍCH ŽAČEK A ŽÁKŮ

AKCE V KVĚTNU 2019

čtvrtek 2.5. 2019 Brigáda na volejbalových kurtech od 16.00 - 5.-9.třída při příznivém počasí 

čtvrtek 2.5. - Okresní přebor muži - 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Nýdek - víceúčelová hala Raškovice 

čtvrtek 9.5. - L. pohár Lumíra Hajduška trojice mladší žactvo, dr. A,B-v Raškovicích, dr. C ve FM v hale SPŠ 

neděle 12.5. - MSP-ZK.- pořadatel: TJ Frenštát pod Radhoštěm. - ZŠ Záhuní + Gymnázium, začátek 9:00, odjezd z Raškovic 7:15 auty - prosíme o zajištění 1 auta

pátek 17.5. - Okresní přebor muži - 18:00 Mosty u Jablunkova - VK Raškovice

neděle 19.5. - Krajské kolo v barevném minivolejbale (BMV) v Ostravě

pátek 24.5. - Okresní přebor muži - 18:00 VK Raškovice TJ Sokol F-M

čtvrtek 23.5. - L. pohár Lumíra Hajduška trojice mladší žactvo 

sobota 25.5. - Turnaj mladších žákyň ve Vsetíně

neděle 26.5.  -Turnaj starších žákyň ve Vsetíně

neděle 26.5. - Okresní soutěž smíšených družstev šestkového volejbalu 

pátek 31.5. - Okresní přebor muži - 18:00 TJ Sokol Palkovice B - VK Raškovice

AKCE V DUBNU 2019

sobota a neděle 6.4. - 7.4. - Předkolo Mistrovství České republiky mladších žaček 

čtvrtek 11.4. - OP Ženy - TJ Sokol Palkovice - VK Raškovice z.s. od 18:00

čtvrtek 11.4. - L. pohár Lumíra Hajduška - trojice pro mladší žactvo 

sobota 13.4. - Moravskoslezský pohár starších žaček 

čtvrtek 25.4. - L. pohár Lumíra Hajduška - trojice pro mladší žactvo

změna !!! čtvrtek 25.4. - Okresní přebor muži - SK Metylovice - VK Raškovice 

sobota 27.4. - Moravskoslezský Pohár starších žaček - KV Kopřivnice, ZŠ 17.listopadu Kopřivnice

pondělí 29.4. - Finále okresní soutěže čtverek, pořadatel VK Raškovice, všechny skupiny A,B


AKCE V BŘEZNU 2019


neděle 3.3.  - krajský přebor starších žákyň - od 9.00

pondělí 11. března - tréninky a přípravná utkání mladších a starších žákyň s Frenštátem p/R. - od 10.00 - 18:00

sobota 9.3. krajský přebor mladších žaček - 2.skupina, pořadatel: Nový Jičín, Hala ABC (2 kurty) 

čtvrtek 14. března - FINÁLE okresní soutěže trojic (20 družstev) - od 16.00 pořadatel: VK Raškovice

sobota 16. března - okresní soutěž smíšených družstev žactva, sk.A - od 9.00

neděle 17. března - Turnaj v barevném minivolejbale - oblast Frýdek-Místek - od 9.30, pořadatel VK Raškovice

čtvrtek 21. března - Okresní soutěž čtverek - pořadatel: ZŠ Brušperk, šatny jsou zpřístupněny 18:15, začátek 18:30 

sobota 23. března - 7. turnaj - krajský přebor mladších žákyň, počadtel TJ Odry,Hala u ZŠ na ulici Komenského

neděle 24. března - 7. turnaj - krajský přebor starších žákyň, pořadatel TJ Frenštát pod Radhoštěm, ZŠ Záhuní, 9:00

pondělí 25. března - okresní soutěž žen - VK Raškovice-Hnojník

neděle 31. března - Turnaj mladších i starších žaček v Orlové (celodenní turnaj) OD 9:00


AKCE V ÚNORU 2019

neděle 3.2. Okresní soutěž smíšených družstev skupina B - Raškovice B pořadatel: TJ Sokol Frýdek-Místek, SPŠ F-M od 13:00

neděle 3.2. Okresní  Soutěž  smíšených družstev, Skupina A - Raškovice A, pořadatel: TJ Sokol Frýdek-Místek, 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad od 9:00

úterý 5.2. trojkový volejbal - Skupina B: Green Volley Beskydy - RAŠKOVICE B

středa 6.2. Okresní pohár žen - pořadatel: Hnojník, od 19:00

čtvrtek 7.2. trojkový volejbal - Skupina C: ZŠ Janovice = šatny od 15:15 a turnaj od 15:30 RAŠKOVICE C

čtvrtek 7.2. trojkový volejbal - Skupina D: VK Raškovice = šatny 15:30 a turnaj od 16 hodin RAŠKOVICE D

sobota 9. 2. Krajský přebor Mladších žaček Pořadatel: TJ Odry, Hala u ZŠ na ulici Komenského (2 kurty) 

neděle 10.2. Krajský přebor Starších žaček, Raškovice, Hala Raškovice 

čtvrtek 14.2. trojkový volejbal - Skupina A: SK Metylovice = ČT 14.2. šatny od 16:15, turnaj od 16:30 RAŠKOVICE A 

pátek 15.2. Okresní soutěž čtverek  - Skupina A: Hala Raškovice 

sobota 23.2. Krajský přebor mladších žaček 

pondělí 25.2. Okresní pohár žen - Raškovice - Palkovice, pořadatel: Raškovice, hala Raškovice od 18:00 


AKCE V LEDNU 2019

čtvrtek 3.1. Okresní pohár žen , 5. kolo, Tj Sokol Palkovice B - VK Raškovice z.s. od 18:00 h. 

pátek 4.1. Okresni soutěž v trojkovém volejbalu ZŠ Komenského v Frýdlant nad Ostravicí, družstva A,B,C - od 16.00, sokolovna Frýdlant n/O družstvo D -od 17.00

sobota 12.1. Krajský přebor mladších žaček skupina B - Frenštát p. R. ZŠ Na Záhuní

neděle 13.1. Kraský přebor starších žaček, skupina A  - FM - 11 ZŠ Jiřího z Poděbrad 

pondělí 14.1. Okresní pohár žen, 6.kolo, VK Raškovice z.s. - TJ Sokol Hnojník, z.s. od 18:00 h v Hala Raškovice 

pátek 18.1. Okresní soutěž čtverek v Hale Raškovice

Sobota 19.1. Okresní soutěž smíšených družstev skupina A - Raškovice A, Raškovice B, pořadatel TJ Sokol FM, 11.ZŠ Jiřího z Poděbrad

Neděle 20.1.  BMV v Palkovicích pro 1.-6. třídu 


AKCE V PROSINCI 2018

sobota 1.12. Krajský přebor mladších žaček, 2.kolo, v 9.00 v Raškovicích, sraz v 8.00 v raškovické hale 

pondělí 3.12. Okresní soutěž v trojkovém volejbalu, skupiny B, C (družstva VK Raškovice C,D) pátek 7.12. Okresní soutěž v trojkovém volejbalu, skupina A (družstva VK Raškovice A,B) 

sobota 8.12. Mikulášský turnaj v Polance nad Odrou - mladší a starší žákyně 

neděle 9.12. Okresní soutěž v šestkovém volejbalu starší a mladší žactvo - smíšenky, hala Raškovice, v 9.00 - skupiny A,B 

středa 12.12. Slezská brána - turnaj BMV - pořadatel ZŠ Raškovice 

pátek 14.12. Okresní soutěž-čtverkový volejbal, Palkovice, začátek 17.30, prosím zajistit dopravu auty 

neděle 16.12. Krajský přebor starších žákyň, 

pondělí 17.12. Vánoční volejbalování všech dětí z 1.-9.třídy za účasti rodičů od 15.00-19.00, zakončení volejbalového roku 2018 

pátek 28.12. Tradiční vánoční turnaj pro členy VK - 17.00 hala Raškovice