I TY U NÁS MŮŽEŠ ZAČÍT HRÁT 

ÚSPĚCHY HRÁČŮ VK RAŠKOVICE 2018/2020

Starší žáci VK Raškovice Dominik Dorociak a Tomáš Garba hostují v sezóně 2019/2020 v klubu Green Volley Beskydy, kde hrají soutěž krajského přeboru starších žáků a Český pohár.

Hráč starších žáků Raškovic Martin Sonnek s týmem VK Ostrava (hostování) vybojoval na pozici hlavního nahrávače v sezóně 2018/2019 3. místo na Mistrovství České republiky starších žáků. !!!

Starší žákyně Alena Garbová, která na podzim 2018 přestoupila z VK Raškovice do TJ Sokol Frýdek-Místek vyhrála v sezóně 2018/2019 se svým týmem krajský přebor starších žákyň

Hráčka Michaela Hadáčková, která přestoupila jako kadetka v roce 2015 z VK Raškovice do TJ Sokol Frýdek-Místek hraje v tomto týmu extraligu žen. 


Rozpis tréninků 2019/2020

Kategorie třída / pohlaví den čas místo trenér poznámka soutěž
PŘÍPRAVKA 1.-3. třída Holky Pondělí 15:00 hala M. Muroňová Sportovní BMV - Barevný
1.-2. třída Kluci 16:30 Raškovice V. Kurečková pohybové a Minivolejbal
Alžběta Urbancová míčové hry
ZAČÁTEČNÍCI 4.-6. třída Pondělí 15:00 hala Šárka Sonnková základy volejbalu BMV - Barevný
(Holky) mladší žačky 16:30 Raškovice rozvoj volejbalové Minivolejbal
techniky
4.-6. třída Čtvrtek 15:30 hala Šárka Sonnková základy volejbalu BMV - Barevný
mladší žačky 16:30 Raškovice rozvoj volejbalové Minivolejbal
techniky
ZAČÁTEČNÍCI 3.-5. třída Pondělí 15:00 hala Jan Sonnek základy volejbalu BMV - Barevný
(Kluci) mladší žáci 16:30 Raškovice rozvoj koordinace Minivolejbal
technika s míčem
3.-5. třída Čtvrtek 15:30 hala Jan Sonnek rozvoj volejbalové BMV - Barevný
mladší žáci 16:30 Raškovice techniky Minivolejbal
POKROČILÍ 4.-7. třída Pondělí 16:30 hala Šárka Sonnková Nácvik a rozvoj OP - Trojkový volejbal
(holky) Mladší žačky 18:00 Raškovice Eva Blahutová individuálních OP - šestkový volejbal
volej. Dovedností BMV - Barevný
4.-7. třída Čtvrtek 16:30 hala Šárka Sonnková Nácvik a rozvoj Minivolejbal
Mladší žačky 18:00 Raškovice Eva Blahutová individuálních KP - šestkový volejbal
volej. Dovedností
POKROČILÍ 4.-7. třída Pondělí 16:30 hala Stanislav Novotný Nácvik a rozvoj OP - Trojkový volejbal
(kluci) Mladší žáci 18:00 Raškovice Václav Sonnek individuálních OP - šestkový volejbal
volej. Dovedností BMV
4.-8. třída Čtvrtek 16:30 hala Stanislav Novotný Nácvik a rozvoj KP - šestkový volejbal
Mladší žáci 18:00 Raškovice Václav Sonnek individuálních
Starší žáci volej. Dovedností
KADETKY 1.- 2. ročník + 9. tř. Pondělí 17:30 hala Jan Sonnek Rozvoj skupinových KP - šestkový volejbal
STARŠÍ ŽAČKY 7. - 8. třída 19:15 Raškovice a týmových herních OP - šestkový volejbal
činností a herní systémy OP - čtverkový volebal
Čtvrtek 16:30 hala Jan Sonnek Rozvoj skupinových
18:15 Raškovice a týmových herních
činností a herní systémy
Pátek 18:00 hala Jan Sonnek Rozvoj skupinových
19:30 Raškovice Šárka Sonnková a týmových herních
činností a herní systémy
Ženy Pondělí 18:00 hala Rozvoj volejabolvé hry OP - šestkový volejbal
Muži + kadeti 19:30 Raškovice RBVL - šestkový volej.
Starší žáci Pátek 18:00 hala Rozvoj volejbalové hry
20:00 Raškovice

Úspěchy sezóny 2018/2019

BAREVNÝ MINIVOLEJBAL

TURNAJE V BAREVNÉM MINIVOLEJBALE

  • účast a umístění na předních příčkách všech barev pořádaných OVS a KVS
  • Dělené třetí místo na Mistrovství ČR v modré barvě

MLADŠÍ ŽACTVO 

OKRESNÍ PŘEBOR TROJIC (20 TÝMŮ)

  • VK Raškovice A - 4. místo
  • VK Raškovice B - 5. místo
  • VK Raškovice C - 10. místo
  • VK Raškovice D - 16. místo

LETNÍ POHÁR ING LUMÍRA HAJDUŠKA (21 TÝMŮ) 

  • VK Raškovice A - 2. místo
  • VK Raškovice B - 6. místo
  • VK Raškovice C - 12. místo 

KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKYŇ (23 TÝMŮ)

  • VK Raškovice A - 7. místo 

OKRESNÍ SOUTĚŽ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV (9 TÝMŮ)

  • VK Raškovice B - 5. místo

DALŠÍ TURNAJE

  1. Malá cena Beskyd (kategorie ml.ž.) 
  • VK Raškovice B - 1. místo
  • VK Raškovice C - 4. místo 
  1. Mistrovství ČR Předkolo - 7. místo
  2. Turnaj v Orlové - 1. místo 
  3. Turnaj ve F-M - 4. místo

STARŠÍ ŽACTVO

OKRESNÍ SOUTĚŽ ČTVEREK (8. Týmů))

  • VK Raškovice A - 1. místo

OKRESNÍ SOUTĚŽ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV (9 Týmů)

  • VK Raškovice A - 1. místo

KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽAČEK (29 Týmů)

  • VK Raškovice A - 7. místo

MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR (9 Týmů)

  • VK Raškovice A - 2. místo

DALŠÍ TURNAJE 

  • Malá cena Beskyd - 2. místo (historický úspěch)
  • Turnaj ve Vsetíně - 3. místo
  • Turnaj v Orlové - 3. místo
  • Turnaj v Hodslavicích - 7. místo
  • Turnaj v Uherském Hradišti - 5. místo
  • Turnaj v Polance - 2. místo 
  • Pohár Jaromíra Vybírala (ženy, juniorky) - účast

MUŽI 

OKRESNÍ PŘEBOR MUŽI (7 týmů)

  • VK Raškovice A - 2. místo 

MEMORIÁL JOSEFA SALÁTA (16 týmů)

  • 3. místo v základní skupině 

ŽENY

OKRESNÍ POHÁR ŽEN (3. týmy)

  • VK Raškovice A - 2. místo

POHÁR JAROMÍRA VYBÍRALA (13. týmů)

  • prohra ve čtvrtfinále turnaje 

SMÍŠENÉ DRUŽSTVO DOSPĚLÝCH

,,REGION BESKYD" VOLEJBALOVÁ LIGA (12. TÝMŮ

  • VK Raškovice A - 6. místo

TURNAJ SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV V RAŠKOVICÍCH

  • VK Raškovice A - 1. místo 
  • VK Raškovice B - 3. místo ve skupině 

Úspěchy sezóny 2017/2018

Přípravka - 14 dětí

Turnaje v barevném minivolejbale - účast a uístění na předních příčkách všech barev na 8 turnajích pořádaných OVS a KVS

Mladší žactvo - 33 dětí

Okresní přebor trojic (19 družstev) 

  •  VK Raškovice B - 2.místo
  • VK Raškovice A - 3.místo
  • VK Raškovice C - 8.místo

Letní pohár Ing.Lumíra Hajduška (20 družstev) 

  • VK Raškovice A - 1.místo
  • VK Raškovice B - 5.místo
  • VK Raškovice C - 12.místo

Mladší žákyně

  • Krajský přebor mladších žákyň - 8.místo (16 družstev)

Starší žákyně

  • Krajský přebor starších žákyň - 8. místo (28 družstev)

Starší žactvo - 12 dětí

Okresní soutěž v šestkovém volejbalu - 2.místo (9 družstev)

Ženy - Okresní pohár žen - 3.místo (4 družstva)

Muži - Okresní přebor mužů - 3.místo (8 družstev)

Smíšenky - RBVL - 6.místo v Lize A (16 družstev)

ZO OS KOVO Saft Ferak