VÍTÁME NOVÉ ČLENY

Úspěchy hráčů a trenérů

2021 - 2022

Gratulujeme k úspěchům v roce 2022

Velká gratulace Dominikovi Dorociakovi a Markétě Krbečkové k úspěšnému zvládnutí školení rozhodčích III. třídy zakončené teoretickou a praktickou zkouškou

Velká gratulace Barboře Ivánkové k úspěšnému zvládnutí seminářů a závěrečných zkoušek Trenéra mládeže ČVS

Velká gratulace Stanislavovi Novotnému k úspěšnému zvládnutí seminářů a závěrečných zkoušek Trenéra III. třídy

Velká gratulace Martinovi Sonnkovi (hostování), který se umístil se svým týmem VK Ostrava, jako hostující hráč na postu libera a smečaře na 5. místě extraligy kadetů. 

Velká gratulace Tomášovi Garbovi (přestup), který se umístil se svým týmem Green Volley Frýdek-Místek na postu blokaře a smečaře na 8. místě extraligy kadetů.

Velká gratulace Matějovi Kohutovi (hostování) a Danielovi Strnadlovi (přestup), kteří se umístili se s týmem Green Volley Frýdek-Místek na 1. místě KP MSK starších žáků, na 5. místě MČR starších žáků a na 7. místě v ČP starších žáků.

Gratulujeme k úspěchům v roce 2021

Velká gratulace Honzovi Sonnkovi k absolvování a zvládnutí zkoušek Trenéra II. třídy ČVS

Velká gratulace Dominikovi Dorociakovi a Tomášovi Garbovi za reprezentaci našeho klubu na MČR-Letní pohár ČVS-východ, kdy pod hlavičkou Green Volley Frýdek-Místek vybojovali s klukama 1. místo

Velká gratulace Danielu Strnadlovi za reprezentaci našeho klubu na MČR - Letní pohár ČVS - východ, kdy pod hlavičkou RED VOLLEY Frýdlant n/O - vybojoval s klukama 3. místo !!!