SPORTOVNÍ A SOUKROMÉ AKCE NA VOLEJBALOVÝCH KURTECH 2020

AKCE V BŘEZNU 2020

7.3. Sobota - Mladší žačky - krajský přebor mladších žaček 

8.3. Neděle - Kadetky - krajský přebor kadetek - Hala Raškovice - VK Raškovice - VK Karviná od 9:00 a od 12:00 

9. 3. Čtvrtek - ženy - okresní pohár žen - od 18:00 VK Raškovice - Palkovice B - KONTUMAČNÍ VÝHRA DOMÁCÍCH 

12.3. Čtvrtek - Mladší žactvo - Sraz v 15.00 hala Raškovice, okresní soutěž v trojkovém volejbale - FINÁLE (všechny skupiny) - Raškovice A,B,C - ZRUŠENO

14.3. Sobota - Kadetky - krajský přebor kadetek - Kopřivnice - VK Raškovice od 10:00 - ZRUŠENO

14.3. Sobota - Mladší žactvo- okresní soutěž v šestkovém volejbale - smíšené družstvo B - skupina C - 11. ZŠ od 9:00 - ZRUŠENO

14.3. Sobota - Kadeti-  Pohár kadetů - Frýdlant, odjezd v 7.45 - (povinně z ml. žáků: Strnadel, Kohut, náhradníci: Andrle, Novotný, Koloničný) - ZRUŠENO

15.3. Neděle - Mladší žáci - krajský přebor mladších žáků - rezervace haly v Raškovicích, pokud nám řídící soutěže termín přidělí, sraz v 8.00 - ZRUŠENO

18. 3. Čtvrtek - ženy - okresní pohár žen - od 18:45 Kozlovice - VK Raškovice (řeší se přesun utkání) -ODEHRÁNO 11.3.

21.3. Sobota - Kadetky - krajský přebor kadetek - VK Raškovice  - TJ Frenštát pod Radhoštěm od 10:00 v hale Raškovice - ZRUŠENO, SOUTĚŽ UKONČENA

21.3.-22.3. Sobota-Neděle  - MČR mladších žákyň-1.kolo - pořadatel: Nový Jičín ODLOŽENO NA NEURČITO

28.3. Sobota - Kadeti - Pohár kadetů (z mladších žáků povinně: Kohut, Strnadel, náhradníci: Andrle, Novotný, Koloničný) - hala Raškovice, sraz v 7:30, Havířov - SOUTĚŽ ODLOŽENA 

29.3. Neděle - Mladší žáci- krajský přebor mladších žáků - pořadatel: Nový Jičín - SOUTĚŽ UKONČENA

AKCE V ÚNORU 2020

6.2. 2020 Čtvrtek - okresní soutěž trojic - skupina D (Raškovice C) - pořadatel: VK Raškovice 16:00 (15:30)

6.2. 2020 Čtvrtek - okresní soutěž trojic - skupina C (Raškovice B) - pořadatel: VK Beskydy FnO, 16:45 (16:15) Raškovice nehrají 1. kolo

7.2. 2020 Pátek - okresní soutěž trojic - skupina B (Raškovice A) - pořadatel: Red volley, 15:00 (15:30) Raškovice nehrají 1. kolo

8.2. 2020 Sobota - krajský přebor kadetek - Frýdlant n/O B - VK Raškovice od 10:00, sokolovna 

15.2. 2020 Sobota - krajský přebor kadetek - TJ Sokol F-M - VK Raškovice od 10:00, 11. ZŠ

17. 2. 2020 Pondělí - okresní soutěž žen - VK Raškovice - Palkovice A od 18:00 Hlisnikovský V.

18.2. 2020 Úterý - okresní soutěž šestek - skupina A (starší žactvo) - od 16:00 - pořadatel: Green Volley, hala SPŠ

22.2. 2020 Sobota - krajský přebor kadetek - VK Raškovice - TJ Třineckých železáren od 10:00, víceúčelová hala Raškovice 

22.2. 2020 Sobota - krajský přebor kadetek - VK Raškovice - TJ Třineckých železáren od 10:00, Dobrá 

22.2. 2020 Sobota - krajský přebor mladších žaček - A skupina

23.2. 2020 Neděle - krajský přebor mladších žáků - B skupina

AKCE V LEDNU 2020

9.1. 2020 Čtvrtek - Ženy - okresní přebor žen v Palkovicích (Palkovice B)

9.1. 2020 Čtvrtek - Mladší žactvo - Raškovice C - okresní přebor mladšího žactva - šatny od 16:30 začátek od 16:45 v Metylovicích 

10.1. 2020 Pátek - Mladší žactvo - Raškovice A,B - okresní přebor trojic mladšího žactva - pořadatel: Raškovice - šatny od 17:30, začátek od 18:00 

11.1. 2020 Sobota - Mladší žačky - krajský přebor - Pořadatel: SK Slezan Orlová, Hala GOA Orlová (Gymnázium a Obchodní akademie)

11.1. 2020 Sobota - Kadetky - krajský přebor ve Valašském Meziříčí v 10:00 hodin

17.1. 2020 Pátek - Starší žactvo - okresní soutěž čtverek -  Skupina A: VK Raškovice, od 18 hodin, šatny od 17:30

19.1. 2020 Neděle - Přípravka - turnaj v Barveném minivolejbale, Pořadatel: TJ Sokol Palkovice, sportovní hala Palkovice

21.1 2020 Úterý - Starší žactvo - okresní přebor smíšených družstev šestek - Třetí turnaj  

23.1. 2020 Čtvrtek - Ženy - okresní přebor žen v Kozlovicích

25.1. 2020 Sobota - Kadetky - krajský přebor ve Frýdlantě nad Ostravicí v 14:00

25.1. 2020 Sobota - Mladší žactvo - krajský přebor mladších žaček - A - skupina - Pořadatel: VK Raškovice, sportovní hala (2 kurty)

26.1. 2020 Neděle - Mladší žáci - krajský přebor  - Pořadatel: Raškovice, ZŠ Dobrá, 2 kurty

26.1 2020 Neděle - Mladší žačky - smíšené družstvo - okresní přebor šestek - nová hala při 1.polské ZŠ Třinec, Nádražní ulice. - pořadatel TJ Třinec

AKCE V PROSINCI 2019

1.12. NEDĚLE - Turnaj v barevném minivolejbale v Raškovicích pro 1.-7. třídu, pořadatel Raškovic - hala Raškovice, prezentace od 8:30 do 9:00 začátek prvních utkání 9:30-10:00

6.12. 2019 PÁTEK od 16:00 - T- 2- A: Pořadatel Pořadatel: Red Volley FnO; , šatny 15:30, Red Volley FnO AB, Green Volley Beskydy A, VK Raškovice A, VSO - ZŠ Brušperk A

5.12. 2019 ČTVRTEK od 16:00 - T - 2 B: Pořadatel: Raškovice, šatny 15:30, TJ Sokol Palkovice kluci, ZŠ Janovice, TJ Sokol Fryčovice, KV Kopřivnice A, VK Raškovice B

5.12. 2019 ČTVRTEK od 16:00 - T - 2 D: Pořadatel: Raškovice, šatny 15:30, Red Volley FnO C, TJ Sokol Palkovice holky, VK Raškovice C, VK Beskydy FnO A

5.12. 2019 ČTVRTEK  od 18:00 - Okresní soutěž žen v Palkovicích 

8.12. NEDĚLE - Krajský přebor mladších žáků

14.12. SOBOTA - Okresní soutěž smíšených družstev šestkového volejbalu staršího žactva Raškovice A, Raškovice B

14.12. SOBOTA - Vánoční turnaj starších žaček v Polance

16.12. PONDĚLÍ - Vánoční volejbalování hráček a hráčů VK s rodiči a rozdávání dárečků

od 15.00-1.-3.třída

od 16.00-4.-7.třída

od 17.00-od 8. třídy (Bez rodičů) 

17.12. Úterý v 16:30 - Okresní soutěž čtverek - skupina A - Frýdlant n/O

28.12. Sobota Vánoční turnaj pro členy VK RAŠKOVICE včetně dospělých družstev, kadetů a kadetek. 

30.12. 2019 Pondělí - Trénink mládeže od 8:00 do 9:30 v hale Raškovice 

AKCE V LISTOPADU 2019

3.11. Neděle - Turnaj v barevném minivolejbale ve Frýdlantě nad Ostravicí do 5. třídy + začátečnící ze 6. třídy, sraz 8:45

3.11. Neděle-VKRaškovice - TJ Sokol Frýdek-Místek B, od 9:00, sraz 8:00, dvojzápas, další utkání 11:30 - krajský přebor kadetek

4.11. Pondělí - okresní pohár žen - VK Raškovice - Palkovice B od 18:00

7.11. Čtvrtek okresní soutěž trojic, pořadatel VK Raškovice, šatny od 15:30, pro VK Raškovice B,C

8.11. Pátek - Okresní soutěž trojic, pořadatel Red volley Frýdlant , od 15:30 šatny, pro VK Raškovice A

9.11. Sobota - Krajský přebor kadetek, TJ Třineckých železáren - VK Raškovice, 10:00, sraz 8:15

9.11.Sobota - krajský přebor mladších žaček, skupina B

10.11. Neděle - krajský přebor mladších žáků, skupina B

11.11. Pondělí - okresní pohár žen - VK Raškovice - Kozlovice od 18:00 v hale Raškovice 

15.11. Pátek - Okresní soutěž čtverek staršího žactva, od 17:30 šatny, pořadatel VK Raškovice

15.11. Pátek - Okresní soutěž mužů VK Raškovice - TJ Sokol Stařič, od 18:00 v hale Raškovice 

17.11. Neděle - Krajský přebor kadetek, VK Raškovice - VK Valašské Meziříčí, dvojzápas od 9:00 a od 11:30

23.11. Sobota - okresní soutěž smíšených družstev šestkového volejbalu, pro mladší i starší žactvo v Raškovicích A - skupina a v FM C- skupina 

23.11. Sobota - Krajský přebor kadetek, VK Raškovice - KV Kopřivnice od 9:00 a 11:30

30.11. Sobota - krajský přebor mladších žaček, Gymnasium Orlová

30.11. Sobota - Krajský přebor kadetek, TJ Frenštát pod Radhoštěm - VK Raškovice, 10:00 a 14:00, pozor po zápasech naplánována regenerace ve Frýdlantě nad Ostravicí v kotelně (Poslední utkání kadetek v tomto roce)

30.11. Sobota - Podzimní brigáda všech dospělých členů VK od 9.30, účast pro všechny povinná, hrábě sebou, občerstvení je zajištěno 

AKCE V ŘÍJNU 2019


3.10. Čtvrtek 16.00 Okresní soutěž - trojkový volejbal, kvalifikace 16:00

4.10. Pátek, 17:00 VK Raškovice - TJ Sokol Mosty, muži okresní přebor

7.10. Pondělí 16.30-17.00 Schůzka rodičů mladších žákyň-pokročilí+začátečníci

11.10. Pátek, 17:00 TJ Sokol Palkovice - VK Raškovice, muži okresní přebor

12.10. Sobota - Krajský přebor, kvalifikace Mladších žaček

13.10. Neděle - krajský přebor kvalifikace Mladších žáků, hala Raškovice

13.10. Neděle - Krajský přebor kadetek, VK Raškovice - VKB Frýdlant nad Ostravicí A, od 9:00, v hala Raškovice

17.10. Čtvrtek v 15:30 - Okresní soutěž čtverek - kvalifikace Brušperk 

18. 10. Pátek, 17:00 VK Raškovice - SK Metylovice, okresní přebor muži

19.10. Sobota- Krajský přebor kadetek, VK Raškovice - VKB Frýdlant nad Ostravicí B, od 9:00, v hala Raškovice

19.10.2019 Sobota - Kvalifikační turnaj STARŠÍHO ŽACTVA smíšených družstev v Raškovicích na dvou kurtech

24. 10. 2019 ČTVRTEK - Okresní pohár žen - 18:00 Raškovice - Palkovice B 

AKCE V ZÁŘÍ 2019

14.9. Sobota - Přípravný turnaj kadetek v Karviné, začátek: 9:00, konec 16:00, ZŠ Mendelova Karviná 8 - ZRUŠENO

21.9. Sobota - Kadetky - utkání v Karviné 

22.9. 10.00 Neděle - O pohárek Miloše Minkse-1.ročník turnaje trojic pro současné i bývalé členy VK Raškovice a jejich rodinné příslušníky

27. 9. 2019, 17:30 TJ Sokol Nýdek - VK Raškovice, Okresní přebor mužů

28.9. Sobota  - Kadetky - Vk Raškovice -VK Valašské Meziříčí, od 10:00, kde: ZŠ Morávka 


AKCE V SRPNU 2019 

5.8 - 9.8. Pondělí - Pátek: Soustředění kadetů a kadetek 

17.8. Sobota - Pohár Jaromíra Vybírala - 33. ročník (ženy - juniorky) 

18.8. Neděle - Memoriál Josefa Saláta - 60. ročník (muži - junioři) 

19.8 - 22.8. Pondělí - Čtvrtek: Soustředění mladších žáček a žáků 

28.8. Středa - Přátelské utkání kadetek 

AKCE V ČERVENCI A V SRPNU 2019

PONDĚLÍ 1.7., 8.7., 15.7., 22.7., 29.7., 19.8.- Prázdninový trénink žen, mužů a kadetek od 17.30-přihlaste se na týmuj.cz

SOBOTA 13.7. - Turnaj smíšených družstev - Raškovice, viz. Pozvánka

PONDĚLÍ 5.8.÷ pátek 9.8. 2019 Soustředění staršího žactva, kadetů a kadetek VK Raškovice

SOBOTA 17.8. 2019 v 9.00 Turnaj žen a juniorek Pohár Jaromíra Vybírala

- po skončení turnaje cca od 19.00 v rámci oslav 60-ti let turnajů zahraje kapela C. & W. VŘESBANDa s Honzou Slezákem a kapela 

NEDĚLE 18.8. 2019 v 9.00 Turnaj mužů a juniorů Memoriál Josefa Saláta

PONDĚLÍ 19.8.-22.8. 2019 Soustředění mladšího žactva VK Raškovice 

AKCE V ČERVNU 2019 

ČTVRTEK 6.6 - Letní pohár L. Hajduška - trojice, Raškovice A - Frýdlant, Raškovice B - Palkovice, Raškovice C - Raškovice

PÁTEK 7.6. - sehrají Muži VK Raškovice !!! domácí utkání s TJ Sokol Stařič od 18:00 v hale. Přijďte je podpořit v zápase, ve kterém hrají až o druhou příčku v tabulce

SOBOTA 8.8. - Turnaj žactva v Hodslavicích - mladší žačky, starší žačky, žáci 

SOBOTA 15.6. - Malá cena Beskyd - turnaj mladších, starších žaček a žáků v Raškovicích - 

NEDĚLE 16.6. - Malá cena Beskyd - turnaj Kadetek, kadetů a Juniorek, Juniorů - v Raškovicích 

ČTVRTEK 20.6. - Letní pohár L. Hajduška - mladší žactvo

NEDĚLE - 23.4. (15:30) UKONČENÍ SEZÓNY STARŠÍCH ŽAČEK A ŽÁKŮ

PONDĚLÍ - 24.4 (15:00) UKONČENÍ SEZÓNY PŘÍPRAVKA A MLADŠÍCH ŽAČEK A ŽÁKŮ

AKCE V KVĚTNU 2019

čtvrtek 2.5. 2019 Brigáda na volejbalových kurtech od 16.00 - 5.-9.třída při příznivém počasí 

čtvrtek 2.5. - Okresní přebor muži - 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Nýdek - víceúčelová hala Raškovice 

čtvrtek 9.5. - L. pohár Lumíra Hajduška trojice mladší žactvo, dr. A,B-v Raškovicích, dr. C ve FM v hale SPŠ 

neděle 12.5. - MSP-ZK.- pořadatel: TJ Frenštát pod Radhoštěm. - ZŠ Záhuní + Gymnázium, začátek 9:00, odjezd z Raškovic 7:15 auty - prosíme o zajištění 1 auta

pátek 17.5. - Okresní přebor muži - 18:00 Mosty u Jablunkova - VK Raškovice

neděle 19.5. - Krajské kolo v barevném minivolejbale (BMV) v Ostravě

pátek 24.5. - Okresní přebor muži - 18:00 VK Raškovice TJ Sokol F-M

čtvrtek 23.5. - L. pohár Lumíra Hajduška trojice mladší žactvo 

sobota 25.5. - Turnaj mladších žákyň ve Vsetíně

neděle 26.5.  -Turnaj starších žákyň ve Vsetíně

neděle 26.5. - Okresní soutěž smíšených družstev šestkového volejbalu 

pátek 31.5. - Okresní přebor muži - 18:00 TJ Sokol Palkovice B - VK Raškovice

AKCE V DUBNU 2019

sobota a neděle 6.4. - 7.4. - Předkolo Mistrovství České republiky mladších žaček 

čtvrtek 11.4. - OP Ženy - TJ Sokol Palkovice - VK Raškovice z.s. od 18:00

čtvrtek 11.4. - L. pohár Lumíra Hajduška - trojice pro mladší žactvo 

sobota 13.4. - Moravskoslezský pohár starších žaček 

čtvrtek 25.4. - L. pohár Lumíra Hajduška - trojice pro mladší žactvo

změna !!! čtvrtek 25.4. - Okresní přebor muži - SK Metylovice - VK Raškovice 

sobota 27.4. - Moravskoslezský Pohár starších žaček - KV Kopřivnice, ZŠ 17.listopadu Kopřivnice

pondělí 29.4. - Finále okresní soutěže čtverek, pořadatel VK Raškovice, všechny skupiny A,B


AKCE V BŘEZNU 2019


neděle 3.3.  - krajský přebor starších žákyň - od 9.00

pondělí 11. března - tréninky a přípravná utkání mladších a starších žákyň s Frenštátem p/R. - od 10.00 - 18:00

sobota 9.3. krajský přebor mladších žaček - 2.skupina, pořadatel: Nový Jičín, Hala ABC (2 kurty) 

čtvrtek 14. března - FINÁLE okresní soutěže trojic (20 družstev) - od 16.00 pořadatel: VK Raškovice

sobota 16. března - okresní soutěž smíšených družstev žactva, sk.A - od 9.00

neděle 17. března - Turnaj v barevném minivolejbale - oblast Frýdek-Místek - od 9.30, pořadatel VK Raškovice

čtvrtek 21. března - Okresní soutěž čtverek - pořadatel: ZŠ Brušperk, šatny jsou zpřístupněny 18:15, začátek 18:30 

sobota 23. března - 7. turnaj - krajský přebor mladších žákyň, počadtel TJ Odry,Hala u ZŠ na ulici Komenského

neděle 24. března - 7. turnaj - krajský přebor starších žákyň, pořadatel TJ Frenštát pod Radhoštěm, ZŠ Záhuní, 9:00

pondělí 25. března - okresní soutěž žen - VK Raškovice-Hnojník

neděle 31. března - Turnaj mladších i starších žaček v Orlové (celodenní turnaj) OD 9:00


AKCE V ÚNORU 2019

neděle 3.2. Okresní soutěž smíšených družstev skupina B - Raškovice B pořadatel: TJ Sokol Frýdek-Místek, SPŠ F-M od 13:00

neděle 3.2. Okresní  Soutěž  smíšených družstev, Skupina A - Raškovice A, pořadatel: TJ Sokol Frýdek-Místek, 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad od 9:00

úterý 5.2. trojkový volejbal - Skupina B: Green Volley Beskydy - RAŠKOVICE B

středa 6.2. Okresní pohár žen - pořadatel: Hnojník, od 19:00

čtvrtek 7.2. trojkový volejbal - Skupina C: ZŠ Janovice = šatny od 15:15 a turnaj od 15:30 RAŠKOVICE C

čtvrtek 7.2. trojkový volejbal - Skupina D: VK Raškovice = šatny 15:30 a turnaj od 16 hodin RAŠKOVICE D

sobota 9. 2. Krajský přebor Mladších žaček Pořadatel: TJ Odry, Hala u ZŠ na ulici Komenského (2 kurty) 

neděle 10.2. Krajský přebor Starších žaček, Raškovice, Hala Raškovice 

čtvrtek 14.2. trojkový volejbal - Skupina A: SK Metylovice = ČT 14.2. šatny od 16:15, turnaj od 16:30 RAŠKOVICE A 

pátek 15.2. Okresní soutěž čtverek  - Skupina A: Hala Raškovice 

sobota 23.2. Krajský přebor mladších žaček 

pondělí 25.2. Okresní pohár žen - Raškovice - Palkovice, pořadatel: Raškovice, hala Raškovice od 18:00