Kalendář akcí archív


AKCE V BŘEZNU 2020

7.3. Sobota - Mladší žačky - krajský přebor mladších žaček

8.3. Neděle - Kadetky - krajský přebor kadetek - Hala Raškovice - VK Raškovice - VK Karviná od 9:00 a od 12:00

9. 3. Čtvrtek - ženy - okresní pohár žen - od 18:00 VK Raškovice - Palkovice B - KONTUMAČNÍ VÝHRA DOMÁCÍCH

12.3. Čtvrtek - Mladší žactvo - Sraz v 15.00 hala Raškovice, okresní soutěž v trojkovém volejbale - FINÁLE (všechny skupiny) - Raškovice A,B,C - ZRUŠENO

14.3. Sobota - Kadetky - krajský přebor kadetek - Kopřivnice - VK Raškovice od 10:00 - ZRUŠENO

14.3. Sobota - Mladší žactvo- okresní soutěž v šestkovém volejbale - smíšené družstvo B - skupina C - 11. ZŠ od 9:00 - ZRUŠENO

14.3. Sobota - Kadeti- Pohár kadetů - Frýdlant, odjezd v 7.45 - (povinně z ml. žáků: Strnadel, Kohut, náhradníci: Andrle, Novotný, Koloničný) - ZRUŠENO

15.3. Neděle - Mladší žáci - krajský přebor mladších žáků - rezervace haly v Raškovicích, pokud nám řídící soutěže termín přidělí, sraz v 8.00 - ZRUŠENO

18. 3. Čtvrtek - ženy - okresní pohár žen - od 18:45 Kozlovice - VK Raškovice (řeší se přesun utkání) -ODEHRÁNO 11.3.

21.3. Sobota - Kadetky - krajský přebor kadetek - VK Raškovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm od 10:00 v hale Raškovice - ZRUŠENO, SOUTĚŽ UKONČENA

21.3.-22.3. Sobota-Neděle - MČR mladších žákyň-1.kolo - pořadatel: Nový Jičín ODLOŽENO NA NEURČITO

28.3. Sobota - Kadeti - Pohár kadetů (z mladších žáků povinně: Kohut, Strnadel, náhradníci: Andrle, Novotný, Koloničný) - hala Raškovice, sraz v 7:30, Havířov - SOUTĚŽ ODLOŽENA

29.3. Neděle - Mladší žáci- krajský přebor mladších žáků - pořadatel: Nový Jičín -SOUTĚŽ UKONČENA

AKCE V ÚNORU 2020

6.2. 2020 Čtvrtek - okresní soutěž trojic - skupina D (Raškovice C) - pořadatel: VK Raškovice 16:00 (15:30)

6.2. 2020 Čtvrtek - okresní soutěž trojic - skupina C (Raškovice B) - pořadatel: VK Beskydy FnO, 16:45 (16:15) Raškovice nehrají 1. kolo

7.2. 2020 Pátek - okresní soutěž trojic - skupina B (Raškovice A) - pořadatel: Red volley, 15:00 (15:30) Raškovice nehrají 1. kolo

8.2. 2020 Sobota - krajský přebor kadetek - Frýdlant n/O B - VK Raškovice od 10:00, sokolovna

15.2. 2020 Sobota - krajský přebor kadetek - TJ Sokol F-M - VK Raškovice od 10:00, 11. ZŠ

17. 2. 2020 Pondělí - okresní soutěž žen - VK Raškovice - Palkovice A od 18:00 Hlisnikovský V.

18.2. 2020 Úterý - okresní soutěž šestek - skupina A (starší žactvo) - od 16:00 - pořadatel: Green Volley, hala SPŠ

22.2. 2020 Sobota - krajský přebor kadetek - VK Raškovice - TJ Třineckých železáren od 10:00, víceúčelová hala Raškovice

22.2. 2020 Sobota - krajský přebor kadetek - VK Raškovice - TJ Třineckých železáren od 10:00, Dobrá

22.2. 2020 Sobota - krajský přebor mladších žaček - A skupina

23.2. 2020 Neděle - krajský přebor mladších žáků - B skupina

AKCE V LEDNU 2020

9.1. 2020 Čtvrtek - Ženy - okresní přebor žen v Palkovicích (Palkovice B)

9.1. 2020 Čtvrtek - Mladší žactvo - Raškovice C - okresní přebor mladšího žactva - šatny od 16:30 začátek od 16:45 v Metylovicích

10.1. 2020 Pátek - Mladší žactvo - Raškovice A,B - okresní přebor trojic mladšího žactva - pořadatel: Raškovice - šatny od 17:30, začátek od 18:00

11.1. 2020 Sobota - Mladší žačky - krajský přebor - Pořadatel: SK Slezan Orlová, Hala GOA Orlová (Gymnázium a Obchodní akademie)

11.1. 2020 Sobota - Kadetky - krajský přebor ve Valašském Meziříčí v 10:00 hodin

17.1. 2020 Pátek - Starší žactvo - okresní soutěž čtverek - Skupina A: VK Raškovice, od 18 hodin, šatny od 17:30

19.1. 2020 Neděle - Přípravka - turnaj v Barveném minivolejbale, Pořadatel: TJ Sokol Palkovice, sportovní hala Palkovice

21.1 2020 Úterý - Starší žactvo - okresní přebor smíšených družstev šestek - Třetí turnaj

23.1. 2020 Čtvrtek - Ženy - okresní přebor žen v Kozlovicích

25.1. 2020 Sobota - Kadetky - krajský přebor ve Frýdlantě nad Ostravicí v 14:00

25.1. 2020 Sobota - Mladší žactvo - krajský přebor mladších žaček - A - skupina - Pořadatel: VK Raškovice, sportovní hala (2 kurty)

26.1. 2020 Neděle - Mladší žáci - krajský přebor - Pořadatel: Raškovice, ZŠ Dobrá, 2 kurty

26.1 2020 Neděle - Mladší žačky - smíšené družstvo - okresní přebor šestek - nová hala při 1.polské ZŠ Třinec, Nádražní ulice. - pořadatel TJ Třinec

AKCE V PROSINCI 2019

1.12. NEDĚLE - Turnaj v barevném minivolejbale v Raškovicích pro 1.-7. třídu, pořadatel Raškovic - hala Raškovice, prezentace od 8:30 do 9:00 začátek prvních utkání 9:30-10:00

6.12. 2019 PÁTEK od 16:00 - T- 2- A: Pořadatel Pořadatel: Red Volley FnO; , šatny 15:30, Red Volley FnO AB, Green Volley Beskydy A, VK Raškovice A, VSO - ZŠ Brušperk A

5.12. 2019 ČTVRTEK od 16:00 - T - 2 B: Pořadatel: Raškovice, šatny 15:30, TJ Sokol Palkovice kluci, ZŠ Janovice, TJ Sokol Fryčovice, KV Kopřivnice A, VK Raškovice B

5.12. 2019 ČTVRTEK od 16:00 - T - 2 D: Pořadatel: Raškovice, šatny 15:30, Red Volley FnO C, TJ Sokol Palkovice holky, VK Raškovice C, VK Beskydy FnO A

5.12. 2019 ČTVRTEK od 18:00 - Okresní soutěž žen v Palkovicích

8.12. NEDĚLE - Krajský přebor mladších žáků

14.12. SOBOTA - Okresní soutěž smíšených družstev šestkového volejbalu staršího žactva Raškovice A, Raškovice B

14.12. SOBOTA - Vánoční turnaj starších žaček v Polance

16.12. PONDĚLÍ - Vánoční volejbalování hráček a hráčů VK s rodiči a rozdávání dárečků

od 15.00-1.-3.třída

od 16.00-4.-7.třída

od 17.00-od 8. třídy (Bez rodičů)

17.12. Úterý v 16:30 - Okresní soutěž čtverek - skupina A - Frýdlant n/O

28.12. Sobota Vánoční turnaj pro členy VK RAŠKOVICE včetně dospělých družstev, kadetů a kadetek.

30.12. 2019 Pondělí - Trénink mládeže od 8:00 do 9:30 v hale Raškovice 

AKCE V LISTOPADU 2019

3.11. Neděle - Turnaj v barevném minivolejbale ve Frýdlantě nad Ostravicí do 5. třídy + začátečnící ze 6. třídy, sraz 8:45

3.11. Neděle-VKRaškovice - TJ Sokol Frýdek-Místek B, od 9:00, sraz 8:00, dvojzápas, další utkání 11:30 - krajský přebor kadetek

4.11. Pondělí - okresní pohár žen - VK Raškovice - Palkovice B od 18:00

7.11. Čtvrtek okresní soutěž trojic, pořadatel VK Raškovice, šatny od 15:30, pro VK Raškovice B,C

8.11. Pátek - Okresní soutěž trojic, pořadatel Red volley Frýdlant , od 15:30 šatny, pro VK Raškovice A

9.11. Sobota - Krajský přebor kadetek, TJ Třineckých železáren - VK Raškovice, 10:00, sraz 8:15

9.11.Sobota - krajský přebor mladších žaček, skupina B

10.11. Neděle - krajský přebor mladších žáků, skupina B

11.11. Pondělí - okresní pohár žen - VK Raškovice - Kozlovice od 18:00 v hale Raškovice

15.11. Pátek - Okresní soutěž čtverek staršího žactva, od 17:30 šatny, pořadatel VK Raškovice

15.11. Pátek - Okresní soutěž mužů VK Raškovice - TJ Sokol Stařič, od 18:00 v hale Raškovice

17.11. Neděle - Krajský přebor kadetek, VK Raškovice - VK Valašské Meziříčí, dvojzápas od 9:00 a od 11:30

23.11. Sobota - okresní soutěž smíšených družstev šestkového volejbalu, pro mladší i starší žactvo v Raškovicích A - skupina a v FM C- skupina

23.11. Sobota - Krajský přebor kadetek, VK Raškovice - KV Kopřivnice od 9:00 a 11:30

30.11. Sobota - krajský přebor mladších žaček, Gymnasium Orlová

30.11. Sobota - Krajský přebor kadetek, TJ Frenštát pod Radhoštěm - VK Raškovice, 10:00 a 14:00, pozor po zápasech naplánována regenerace ve Frýdlantě nad Ostravicí v kotelně (Poslední utkání kadetek v tomto roce)

30.11. Sobota - Podzimní brigáda všech dospělých členů VK od 9.30, účast pro všechny povinná, hrábě sebou, občerstvení je zajištěno 

AKCE V ŘÍJNU 2019

3.10. Čtvrtek 16.00 Okresní soutěž - trojkový volejbal, kvalifikace 16:00

4.10. Pátek, 17:00 VK Raškovice - TJ Sokol Mosty, muži okresní přebor

7.10. Pondělí 16.30-17.00 Schůzka rodičů mladších žákyň-pokročilí+začátečníci

11.10. Pátek, 17:00 TJ Sokol Palkovice - VK Raškovice, muži okresní přebor

12.10. Sobota - Krajský přebor, kvalifikace Mladších žaček

13.10. Neděle - krajský přebor kvalifikace Mladších žáků, hala Raškovice

13.10. Neděle - Krajský přebor kadetek, VK Raškovice - VKB Frýdlant nad Ostravicí A, od 9:00, v hala Raškovice

17.10. Čtvrtek v 15:30 - Okresní soutěž čtverek - kvalifikace Brušperk

18. 10. Pátek, 17:00 VK Raškovice - SK Metylovice, okresní přebor muži

19.10. Sobota- Krajský přebor kadetek, VK Raškovice - VKB Frýdlant nad Ostravicí B, od 9:00, v hala Raškovice

19.10.2019 Sobota - Kvalifikační turnaj STARŠÍHO ŽACTVA smíšených družstev v Raškovicích na dvou kurtech

24. 10. 2019 ČTVRTEK - Okresní pohár žen - 18:00 Raškovice - Palkovice B 

AKCE V ZÁŘÍ 2019

14.9. Sobota - Přípravný turnaj kadetek v Karviné, začátek: 9:00, konec 16:00, ZŠ Mendelova Karviná 8 - ZRUŠENO

21.9. Sobota - Kadetky - utkání v Karviné

22.9. 10.00 Neděle - O pohárek Miloše Minkse-1.ročník turnaje trojic pro současné i bývalé členy VK Raškovice a jejich rodinné příslušníky

27. 9. 2019, 17:30 TJ Sokol Nýdek - VK Raškovice, Okresní přebor mužů

28.9. Sobota - Kadetky - Vk Raškovice -VK Valašské Meziříčí, od 10:00, kde: ZŠ Morávka 

AKCE V SRPNU 2019

5.8 - 9.8. Pondělí - Pátek: Soustředění kadetů a kadetek

17.8. Sobota - Pohár Jaromíra Vybírala - 33. ročník (ženy - juniorky)

18.8. Neděle - Memoriál Josefa Saláta - 60. ročník (muži - junioři)

19.8 - 22.8. Pondělí - Čtvrtek: Soustředění mladších žáček a žáků

28.8. Středa - Přátelské utkání kadetek 

AKCE V ČERVENCI A V SRPNU 2019

PONDĚLÍ 1.7., 8.7., 15.7., 22.7., 29.7., 19.8.- Prázdninový trénink žen, mužů a kadetek od 17.30-přihlaste se na týmuj.cz

SOBOTA 13.7. - Turnaj smíšených družstev - Raškovice, viz. Pozvánka

PONDĚLÍ 5.8.÷ pátek 9.8. 2019 Soustředění staršího žactva, kadetů a kadetek VK Raškovice

SOBOTA 17.8. 2019 v 9.00 Turnaj žen a juniorek Pohár Jaromíra Vybírala

- po skončení turnaje cca od 19.00 v rámci oslav 60-ti let turnajů zahraje kapela C. & W. VŘESBANDa s Honzou Slezákem a kapela

NEDĚLE 18.8. 2019 v 9.00 Turnaj mužů a juniorů Memoriál Josefa Saláta

PONDĚLÍ 19.8.-22.8. 2019 Soustředění mladšího žactva VK Raškovice 

AKCE V ČERVNU 2019

ČTVRTEK 6.6 - Letní pohár L. Hajduška - trojice, Raškovice A - Frýdlant, Raškovice B - Palkovice, Raškovice C - Raškovice

PÁTEK 7.6. - sehrají Muži VK Raškovice !!! domácí utkání s TJ Sokol Stařič od 18:00 v hale. Přijďte je podpořit v zápase, ve kterém hrají až o druhou příčku v tabulce

SOBOTA 8.8. - Turnaj žactva v Hodslavicích - mladší žačky, starší žačky, žáci

SOBOTA 15.6. - Malá cena Beskyd - turnaj mladších, starších žaček a žáků v Raškovicích -

NEDĚLE 16.6. - Malá cena Beskyd - turnaj Kadetek, kadetů a Juniorek, Juniorů - v Raškovicích

ČTVRTEK 20.6. - Letní pohár L. Hajduška - mladší žactvo

NEDĚLE - 23.4. (15:30) UKONČENÍ SEZÓNY STARŠÍCH ŽAČEK A ŽÁKŮ

PONDĚLÍ - 24.4 (15:00) UKONČENÍ SEZÓNY PŘÍPRAVKA A MLADŠÍCH ŽAČEK A ŽÁKŮ

AKCE V KVĚTNU 2019

čtvrtek 2.5. 2019 Brigáda na volejbalových kurtech od 16.00 - 5.-9.třída při příznivém počasí

čtvrtek 2.5. - Okresní přebor muži - 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Nýdek - víceúčelová hala Raškovice

čtvrtek 9.5. - L. pohár Lumíra Hajduška trojice mladší žactvo, dr. A,B-v Raškovicích, dr. C ve FM v hale SPŠ

neděle 12.5. - MSP-ZK.- pořadatel: TJ Frenštát pod Radhoštěm. - ZŠ Záhuní + Gymnázium, začátek 9:00, odjezd z Raškovic 7:15 auty - prosíme o zajištění 1 auta

pátek 17.5. - Okresní přebor muži - 18:00 Mosty u Jablunkova - VK Raškovice

neděle 19.5. - Krajské kolo v barevném minivolejbale (BMV) v Ostravě

pátek 24.5. - Okresní přebor muži - 18:00 VK Raškovice TJ Sokol F-M

čtvrtek 23.5. - L. pohár Lumíra Hajduška trojice mladší žactvo

sobota 25.5. - Turnaj mladších žákyň ve Vsetíně

neděle 26.5. -Turnaj starších žákyň ve Vsetíně

neděle 26.5. - Okresní soutěž smíšených družstev šestkového volejbalu

pátek 31.5. - Okresní přebor muži - 18:00 TJ Sokol Palkovice B - VK Raškovice

AKCE V DUBNU 2019

sobota a neděle 6.4. - 7.4. - Předkolo Mistrovství České republiky mladších žaček

čtvrtek 11.4. - OP Ženy - TJ Sokol Palkovice - VK Raškovice z.s. od 18:00

čtvrtek 11.4. - L. pohár Lumíra Hajduška - trojice pro mladší žactvo

sobota 13.4. - Moravskoslezský pohár starších žaček

čtvrtek 25.4. - L. pohár Lumíra Hajduška - trojice pro mladší žactvo

změna !!! čtvrtek 25.4. - Okresní přebor muži - SK Metylovice - VK Raškovice

sobota 27.4. - Moravskoslezský Pohár starších žaček - KV Kopřivnice, ZŠ 17.listopadu Kopřivnice

pondělí 29.4. - Finále okresní soutěže čtverek, pořadatel VK Raškovice, všechny skupiny A,B

AKCE V BŘEZNU 2019

neděle 3.3. - krajský přebor starších žákyň - od 9.00

pondělí 11. března - tréninky a přípravná utkání mladších a starších žákyň s Frenštátem p/R. - od 10.00 - 18:00

sobota 9.3. krajský přebor mladších žaček - 2.skupina, pořadatel: Nový Jičín, Hala ABC (2 kurty)

čtvrtek 14. března - FINÁLE okresní soutěže trojic (20 družstev) - od 16.00 pořadatel: VK Raškovice

sobota 16. března - okresní soutěž smíšených družstev žactva, sk.A - od 9.00

neděle 17. března - Turnaj v barevném minivolejbale - oblast Frýdek-Místek - od 9.30, pořadatel VK Raškovice

čtvrtek 21. března - Okresní soutěž čtverek - pořadatel: ZŠ Brušperk, šatny jsou zpřístupněny 18:15, začátek 18:30

sobota 23. března - 7. turnaj - krajský přebor mladších žákyň, počadtel TJ Odry,Hala u ZŠ na ulici Komenského

neděle 24. března - 7. turnaj - krajský přebor starších žákyň, pořadatel TJ Frenštát pod Radhoštěm, ZŠ Záhuní, 9:00

pondělí 25. března - okresní soutěž žen - VK Raškovice-Hnojník

neděle 31. března - Turnaj mladších i starších žaček v Orlové (celodenní turnaj) OD 9:00

AKCE V ÚNORU 2019

neděle 3.2. Okresní soutěž smíšených družstev skupina B - Raškovice B pořadatel: TJ Sokol Frýdek-Místek, SPŠ F-M od 13:00

neděle 3.2. Okresní Soutěž smíšených družstev, Skupina A - Raškovice A, pořadatel: TJ Sokol Frýdek-Místek, 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad od 9:00

úterý 5.2. trojkový volejbal - Skupina B: Green Volley Beskydy - RAŠKOVICE B

středa 6.2. Okresní pohár žen - pořadatel: Hnojník, od 19:00

čtvrtek 7.2. trojkový volejbal - Skupina C: ZŠ Janovice = šatny od 15:15 a turnaj od 15:30 RAŠKOVICE C

čtvrtek 7.2. trojkový volejbal - Skupina D: VK Raškovice = šatny 15:30 a turnaj od 16 hodin RAŠKOVICE D

sobota 9. 2. Krajský přebor Mladších žaček Pořadatel: TJ Odry, Hala u ZŠ na ulici Komenského (2 kurty)

neděle 10.2. Krajský přebor Starších žaček, Raškovice, Hala Raškovice

čtvrtek 14.2. trojkový volejbal - Skupina A: SK Metylovice = ČT 14.2. šatny od 16:15, turnaj od 16:30 RAŠKOVICE A

pátek 15.2. Okresní soutěž čtverek - Skupina A: Hala Raškovice

sobota 23.2. Krajský přebor mladších žaček

pondělí 25.2. Okresní pohár žen - Raškovice - Palkovice, pořadatel: Raškovice, hala Raškovice od 18:00 

AKCE V PROSINCI 2018

sobota 1.12. Krajský přebor mladších žaček, 2.kolo, v 9.00 v Raškovicích, sraz v 8.00 v raškovické hale 

pondělí 3.12. Okresní soutěž v trojkovém volejbalu, skupiny B, C (družstva VK Raškovice C,D) pátek 7.12. Okresní soutěž v trojkovém volejbalu, skupina A (družstva VK Raškovice A,B) 

sobota 8.12. Mikulášský turnaj v Polance nad Odrou - mladší a starší žákyně 

neděle 9.12. Okresní soutěž v šestkovém volejbalu starší a mladší žactvo - smíšenky, hala Raškovice, v 9.00 - skupiny A,B 

středa 12.12. Slezská brána - turnaj BMV - pořadatel ZŠ Raškovice 

pátek 14.12. Okresní soutěž-čtverkový volejbal, Palkovice, začátek 17.30, prosím zajistit dopravu auty 

neděle 16.12. Krajský přebor starších žákyň, 

pondělí 17.12. Vánoční volejbalování všech dětí z 1.-9.třídy za účasti rodičů od 15.00-19.00, zakončení volejbalového roku 2018 

pátek 28.12. Tradiční vánoční turnaj pro členy VK - 17.00 hala Raškovice 


AKCE V LEDNU 2019

čtvrtek 3.1. Okresní pohár žen , 5. kolo, Tj Sokol Palkovice B - VK Raškovice z.s. od 18:00 h. 

pátek 4.1. Okresni soutěž v trojkovém volejbalu ZŠ Komenského v Frýdlant nad Ostravicí, družstva A,B,C - od 16.00, sokolovna Frýdlant n/O družstvo D -od 17.00

sobota 12.1. Krajský přebor mladších žaček skupina B - Frenštát p. R. ZŠ Na Záhuní

neděle 13.1. Kraský přebor starších žaček, skupina A  - FM - 11 ZŠ Jiřího z Poděbrad 

pondělí 14.1. Okresní pohár žen, 6.kolo, VK Raškovice z.s. - TJ Sokol Hnojník, z.s. od 18:00 h v Hala Raškovice 

pátek 18.1. Okresní soutěž čtverek v Hale Raškovice

Sobota 19.1. Okresní soutěž smíšených družstev skupina A - Raškovice A, Raškovice B, pořadatel TJ Sokol FM, 11.ZŠ Jiřího z Poděbrad

Neděle 20.1.  BMV v Palkovicích pro 1.-6. třídu 

AKCE V PROSINCI 2018

sobota 1.12. Krajský přebor mladších žaček, 2.kolo, v 9.00 v Raškovicích, sraz v 8.00 v raškovické hale 

pondělí 3.12. Okresní soutěž v trojkovém volejbalu, skupiny B, C (družstva VK Raškovice C,D) pátek 7.12. Okresní soutěž v trojkovém volejbalu, skupina A (družstva VK Raškovice A,B) 

sobota 8.12. Mikulášský turnaj v Polance nad Odrou - mladší a starší žákyně neděle 9.12. Okresní soutěž v šestkovém volejbalu starší a mladší žactvo - smíšenky, hala Raškovice, v 9.00 - skupiny A,B 

středa 

12.12. Slezská brána - turnaj BMV - pořadatel ZŠ Raškovice pátek 

14.12. Okresní soutěž-čtverkový volejbal, Palkovice, začátek 17.30, prosím zajistit dopravu auty neděle 

16.12. Krajský přebor starších žákyň, pondělí 17.12. Vánoční volejbalování všech dětí z 1.-9.třídy za účasti rodičů od 15.00-19.00, zakončení volejbalového roku 2018 pátek 28.12. Tradiční vánoční turnaj pro členy VK - 17.00 hala Raškovice¨



AKCE V LISTOPADU 2018

pátek 2.11. Okresní přebor mužů, utkání VK Raškovice-TJ Sokol Staříč, v 18.00 ve Staříči 

neděle 4.11. Krajský přebor starších žaček, skupina B, v 9.00 tělocvičny ZŠ Jiřího Z Poděbrad 

čtvrtek 8.11. Okresní soutěž v trojkovém volejbalu mladší žactvo, v 16.00 v hale v Raškovicích, skupiny B,C.

sobota 10.11 Krajský přebor mladších žaček, 1.kolo, v 9.00 v Karviné, odjezd auty v 7.30 OD RAŠKOVICE, ŠKOLA 

neděle 11.11. Turnaj v barevném minivolejbale, haky Palkovice, v 9.00 hodin, doprava s rodiči


pátek 16.11. Okresní soutěž-čtverkový volejbal, Frýdlant n/O sobota

 

17.11. BRIGÁDA NA VOLEJBALOVÝCH KURTECH PRO VŠECHNY ČLENY - starší žačky, kadetky, muži, ženy, od 9.00 h. 

neděle 18.11. Okresní soutěž v šestkovém volejbalu starší a mladší žactvo - smíšenky, hala Raškovice, v 9.00 - skupiny A,B

pondělí 19.11. Okresní pohár žen, utkání VK Raškovice - TJ Sokol Palkovice, v 18.00 hala Raškovice 

čtvrtek 29.11. Okresní pohár žen, utkání TJ Sokol Hnojník - VK Raškovice, v 18.00 v Hnojníku


AKCE V ŘÍJNU 2018


středa 3. října Okresní přebor mužů, utkání VK Raškovice-Mosty u Jablunkova, v 18.00 v hale v Raškovicích 


čtvrtek 4. října Schůzka rodičů dětí z 5.-7.třídy, v 18.15 ve vestibulu haly v Raškovicích 


sobota 6. října Krajský přebor mladších žaček, kvalifikační turnaj, v 9.00 v Orlové, odjezd auty v 7.15 OD RAŠKOVICE, ŠKOLA 


pátek 7. října Krajský přebor starších žaček, skupina C, v 9.00 v hale v Raškovicích čtvrtek 


11. října Okresní soutěž v trojkovém volejbalu mladší žactvo, v 16.00 v Raškovicích pátek 


12. října Okresní přebor mužů, utkání TJ Sokol FM-VK Raškovice, v 19.00 v hale ve FM neděle 


14. října Okresní soutěž v šestkovém volejbalu starší žactvo, ve Frýdku-Místku, ZŠ Jiřího z Poděbrad, v 9.00 pátek


 19. října Okresní přebor mužů, utkání VK Raškovice-Palkovice B, v 18.30 v hale v Raškovicích pátek 


19. října Okresní soutěž ve čtverkovém volejbalu starší žactvo - v 16.30, ZŠ Komenského Frýdlant n/O neděle 


21. října Turnaj v barevném minivolejbale - tělocvičny TGM Frýdlant n/O, V 8.45 sraz na místě pátek 


26. října Okresní přebor mužů, utkání TJ Sokol Nýdek -VK Raškovice, v NÝdkunové!!!pondělí 


29. října Přátelské utkání žákyň mezi VK Raškovice - Orlová - hala Raškovice



AKCE V ZÁŘÍ 2018


 

AKCE V ČERVENCI A SRPNU 2018

sobota 14.7. od 9.00 Turnaj smíšených družstev, pořadatel: VK Raškovice pondělí 30.7. - čtvrtek 2.8. Soustředění 5.-6.třída + 7. třída začátečníci, holky+kluci, areál antukových kurtů v Raškovicích pondělí 6.8. - čtvrtek 9.8. Soustředění 7.-9. třída - holky + kluci, areál antukových kurtů v Raškovicích od 13.8. Začínají prázdninové tréninky žactva - pondělí, středa, čtvrtek

sobota 18.8. - Pohár Jaromíra Vybírala - 32. ročník turnaje žen a juniorek,

neděle 19.8. - Memoriál Josefa Saláta - 59. ročník turnaje mužů a juniorů

neděle 26.8. - Turnaj starších žaček v Uherském Hradišti

sobota 1.9. - Turnaj mladších žaček ve Frýdku-Místku


AKCE V ČERVNU 2018

pátek 1.6. v 18.00 Okresní přebor mužů VK Raškovice - SK Třanovice z.s. (kurty nebo hala dlepočasí) neděle 


3.6. v 9.30 Beach volejbal dvoji/trojic pro žáky od 4. třídy a žačky od 5. třídy - Letní koupaliště Karviná úterý 


5.6. 15.30-16.30Ukázka volejbalového tréninku - betonové hřiště před ZŠ Raškovice - pro všechny kategorie čtvrtek 


7.6. v 16.30Letní pohár L.Hajduška - Metylovice, družstvo B (kluci), odjezd od školy v 15.30 - Palkovice, družstvo C (holky 5. třída), odjezd od školy v 15.30pátek 


8.6. v 16.00Letní pohár L.Hajduška - Frýdlant ZŠ Komenského, družstvo A (holky 6.-7.třída), odjezd od školy v 15.00 pátek 


8.6. v 1/.00Okresní přebor mužů -ve Staříči 


pátek 15.6. v 19.00 Valná hromada všech členů VK Raškovice


pátek 15.6. v 18.00Okresní přebor mužů - v Raškovicích 


sobota 16.6. v 9.00 Malá cena Beskyd - turnaj žáků a žaček (účast všech členů VK Raškovice povinná) - Zveme všechny příznivce volejbalu do haly nebo na kurty dle počasí, účast domácích drusžtev mladších žaček, starších žaček a žáků 


neděle 17.6. v 9.00 Malá cena Beskyd - turnaj kadetek/juniorek a kadetů/juniorů (účast všech členů VK Raškovice povinná) - Zveme všechny příznivce volejbalu do haly nebo na kurty v Raškovicích dle počasí, účast domácích drusžtev mladších žaček, starších žaček a žáků 


pondělí 18.6. v 16.30 Letní pohár L.Hajduška - finále okresní soutěže trojic mladšího žactva V Raškovicích- účast 20 družstev, z toho VK Raškovice A,B,C 


čtvrtek 21.6. od 16.00-19.00 Zakončení sezóny 4.-9.třídy s rodiči a trenéry 


sobota 23.6. v 9.00Turnaj žáků a žaček v Hodslavicích - účast družstva starších žaček, PRO NEDOSTATEK HRÁČEK ZRUŠENO!!! 


sobota 23.6. - 24.6. Celostátní kolo v barevném minivolejbale - Ostravasobota 9.00-18.00neděle 9.00-16.00přihlášky dětí 1.-6.třídy VK Raškovice, viz. email, do úterý 


5.6.2018 pondělí 25.6. od 15.00-18.00 Zakončení sezóny dětí z prípravky z 1.-3.třídy s rodiči a trenéry



AKCE V KVĚTNU 2018

čtvrtek 3.5. v 16.30 - Letní pohár L.Hajduška - trojky - hala NEBO KURTY Raškovice, družstvo VK Raškovice A,B čtvrtek 


3.5. v 16.30 - Letní pohár L.Hajduška - trojky - Palkovice, družstvo VK Raškovice C 


Pátek 4.5. 18:00 Red Volley Frýdlant n/O, z.s.-VK Raškovice - MUŽI venku


pátek 11.05. 18:00 VK Raškovice-Sokol Nýdek - MUŽI doma


pátek 11.5. - 13.5. - Mezinárodní turnaj mladších žaček v Přerově čtvrtek 17.5. v 16.30 - Letní pohár L.Hajduška - trojky - družstvo B(kluci) - SK Metylovice 


pátek 18.5. v 16.00 -Letní pohár L.Hajduška - trojky - družstvo A(holky,starší) - ZŠ Komenského pátek 


18.5. v 15.00 -Letní pohár L.Hajduška - trojky - družstvo C(holky,5.třída) - Sokolovna Frýdlant n/O 


pátek 18.05. 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova-VK Raškovice - MUŽI venku


čtvrtek 24.5. v 16.30 - Letní pohár L.Hajduška - trojky - družstvo A (holky starší) - Raškovice


čtvrtek 24.5. v 16.30 - Letní pohár L.Hajduška - trojky - družstvo B (kluci)- SPŠ Místek

pátek 25.05. 19:00TJ Sokol Frýdek - Místek-VK Raškovice - MUŽI venku


sobota 26.5. v 9.00 - Turnaj starších žaček - Frýdlant n/O neděle 


27.5. v 9.00 - Okresní přebor - šestky - Valašské Meziříčí čtvrtek 


31.5. v 16.30 - Letní pohár L.Hajduška - trojky - družstvo C (HOLKY MLADŠÍ) - Janovice



AKCE V DUBNU 2018

pátek 6.4. v 18.00 - OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽEN - hala Raškovice - VK Raškovice x Hnojník 


neděle 8.4. v 9.00 - Turnaj žaček v Orlové - mladší žačky, pojedem auty v 7.15 z Raškovic, viz. týmuj.cz


 sobota 14.4. - Baráž o extraligu - 6.ZŠ v 17.00(Black Volley Beskydy-Aero Odolena Voda) - doprava a účast individulální s rodiči, vstupné zdarma 


středa 18.4. v 18.00 - OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽEN -ZŠ v Hnojníku - VK Raškovice x Hnojník 


čtvrtek 19.4. v 16.00 - Letní pohár L.Hajduška - trojky - hala Raškovice, družstvo VK Raškovice A,B 


pátek 20. 4. v 16.00 - Letní pohár L.Hajduška - trojky - ZŠ Komenského, družstvo VK Raškovice C 


neděle 22.4. v 9.00 - Okresní přebor žactva - šestky - 11.ZŠ Jiřího z Poděbrad, skupina A (VK Raškovice-smíšenky) 


pondělí 23.4. OD 14.00 BRIGÁDA - STARŠÍ ŽÁKYNĚ OD 17.00 BRIGÁDA - ŽENY, MUŽI 


pondělí 23.4. v 18.00 - OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽEN - hala Raškovice - VK Raškovice x Frýdlant n/O


čtvrtek 26.4. v 18.30 - OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽEN - hala Palkovice - VK Raškovice x Palkovice


 neděle 29.4. v 8.00 - BAREVNÝ MINIVOLEJBAL-finále - Ostrava, Varesnká 40a, areál TJ OSTRAVA 


pondělí 30.4. OD 14.00 BRIGÁDA - ŽENY, MUŽI



AKCE V BŘEZNU 2018

sobota 3.3. v 9.00 - KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽAČEK - ZŠ Dobrá, pořadatel VK Raškovice, sraz v Dobré v 8.00 h., odjezd společně auty od školy v 7.45 


neděle 4.3. v 9.00 - KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽAČEK - Frenštát, odjezd společně auty v 7.30


 pondělí 5.3. v 18.00 - OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽEN -hala Raškovice 


neděle 11.3. v 8.30 - OKRESNÍ KOLO BAREVNÝ MINIVOLEJBAL - hala Raškovice, pořadatel VK Raškovice 


čtvrtek 15.3. v 15.30 - OKRESNÍ SOUTĚŽ TROJIC - FINÁLE - hala Raškovice, pořadatel VK Raškovice 


sobota 17.3. v 9.00 - KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽAČEK 


 neděle 18.3. v 9.00 - OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽACTVA - ŠESTKY, hala Raškovice, pořadatel VK Raškovice 


sobota 23.3. 20:00 NEBO 24.3. v 17.00 - 1.liga mužů Black Volley Ostrava-Dobřichovice - 6.ZŠ 


 neděle 25.3. v 9.00 - KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽAČEK



AKCE V ÚNORU

PÁTEK 9.2. 2018 v 16.00 - OKRESNÍ SOUTĚŽ MLADŠÍHO ŽACTVA - TROJKY - družstva A,B,C - Frýdlant n/O, ZŠ Komenského, odjezd z Raškovic, škola v 15.15 auty s rodiči a trenérkou

sobota 17.2.2018 v 9.00 - KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽAČEK - víceúčelová sportovní hala Raškovice, sraz v hale v 8.00

neděle 18.2.2018 v 9.00 - KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽAČEK - víceúčelová sportovní hala Raškovice, sraz v hale v 8.00

ÚTERÝ 20.2. v 18.30 - OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽEN - Frýdlant n/O, sokolovna Frýdlant

nové !!! ČTVRTEK 22.2. v 18.00 - SCHŮZKA RODIČŮ 1.-7.třídy

neděle 25.2. v 9.00 - OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽACTVA - ŠESTKY, 11.ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek-MíSTEK,

neděle 25.2. V 9.00 - BAREVNÝ MINIVOLEJBAL - 6.ZŠ Místek, sraz v 8.30 před halou, doprava vlastní



AKCE V LEDNU 2018

4. 1. 2018 Okresní přebor - ženy 18.00-20.00 Palkovice-VK Raškovice, v Palkovicích

11.1.2018 Okresní přebor - trojkový volejbal 16.00-18.00 hala Raškovice

skupina A: GV Beskydy A, VK Raškovice B, Red Volley FnO A, TJ Sokol FM A

skupina B: TJ Sokol Palkovice, VK Raškovice A,C, Red Volley FnO B

21.1.2018 Krajský přebor - starší žačky 9.00-14.00 Frenštát

skupina T4-B: TJ Frenštát p/R., VK Raškovice, TJ Sokol FM C

21.1.2018 Barevný minivolejbal - 1.-6.třída 8.30-14.30 v Palkovicích

27.1.2018 Krajský přebor -mladší žačky 9.00-cca 14.00 hala Raškovice

skupina T4-3: VK Raškovice,

28.1.2018 Okresní přebor - šestkový volejbal 9.00-13.00 v Palkovicích

skupina A: TJ Sokol FM, Valašské Meziříčí, Red Volley Beskydy, VK Raškovice, Green Volley Beskydy


ZÁŘÍ 2018 - POZVÁNÍ na turnaj trojic pro členy VK

Ahojte všichni příznivci volejbalu a VK Raškovice,

dovolte nám pozvání na dospělácké volejbalování na antukových kurtech.

PŘIJĎTE SI ZAHRÁT NA turnaji trojic v sobotu 22.9. v 10.00 hodin,

který je určen pro všechny současné i bývalé členy VK včetně členů ASPV a jejich rodinné příslušníky.

Chtěli bychom navázat na zapomenutou tradici zakončení sezóny na volejbalových kurtech a jejich zazimování.

Složení týmů se losuje na místě.

Občerstvení a ceny vítězným týmům zajišťuje VK.

V případě, že se nechcete účastnit VOLEJBALOVÉHO turnaje, přijďte si na kurty jen poklábosit, či zahrát např. pentangue, ping-pong, apod.

KALENDÁŘ AKCÍ - DUBEN 2017

BŘEZEN 2017



PROSINEC 2016

1.12. OP žactva (družstvo A,C)-trojky hala Raškovice - sraz 15.30

4.12. KP starších žaček - Palkovice

KP ženy - hala Raškovice

6.12. OP žactva (družstvo B) - trojky, tělocvična SPŠ Místek

12.12. Vánoční závěrečný turnaj pro 4.-5.třídu v době tréninku od 16.00-18.00

14.12. Vánoční barevný minivolejbal - žlutá, oranžová, červená - hala Raškovice, v době školního vyučování pořádá ZŠ Raškovice, p. Muroňová

15.12. Vánoční závěrečný turnaj pro 6.-9.třídu v době tréninku od 16.-19.00 hodin

17.12. KP mladších žaček -Ostrava)

18.12. KP starších žaček - Kopřivnice

30.12. vánoční turnaj pro všechny členy VK Raškovice od 16.00

listopad 2016


Termíny všech mistrovských soutěží

Termín soutěž kategorie kde začátek utkání
čtvrtek 3.11. okresní přebor trojic 5.třída(pokročilí), 6.-7.třída SPŠ Místek 15.30
pátek 4.11. okresní přebor muži hala Raškovice 18.00
sobota 5.11. krajský přebor mladší žačky 6.-7.třída hala Raškovice 9.00
5.11. krajský přebor ženy Kozlovice 9.00
neděle 6.11. barevný minivolejbal 1.-7.třída 6.ZŠ FM sraz 8.00
pátek 11.11. okresní přebor muži Frýdlant 18.00
sobota 12.11. okresní přebor žactvo 7.-9.třída hala Raškovice 9.00
neděle 13.11. krajský přebor ženy hala Raškovice 9.00
neděle 20.11 krajský přebor ženy hala Raškovice 9.00
neděle 20.11. krajský přebor starší žačky 7.-9.třída Nový Jičín 9.00
sobota 26.11. krajský přebor ženy Frenštát 10.00
sobota 26.11. krajský přebor mladší žačky 6.-7.třída bude upřesněno 9.00

ŘÍJEN 2016

sobota 1.10. - KP mladších žaček - hala Raškovice - 9.00

neděle 2.10. - KP ženy (Frenštát) - hala Raškovice 9.00

čtvrtek 6.10. - OP žactvo-trojice - SPŠ FM - 16.00

pátek 7.10. - OP muži - FM

sobota 8.10. - KP ženy Štramberk

pondělí 10.10.2016 - OP muži - hala Raškovice (Hnojník) 18.00

sobota 15.10. - KP ženy FM

pátek 21.10.2016 - OP muži - Staříč

neděle 23.10.2016 - KP ženy(Hnojník) - hala Raškovice - 9.00

- KP starší žačky - hala Raškovice - 9.00

pondělí 24.10. 2016 - OP muži - hala Raškovice (Třanovice) 18.00

sobota 29.10.2016 - OP žactvo - hala Raškovice - 10.00

ZÁŘÍ 2016

středa 7.9. - OP muži - Třinec x VK Raškovicepátek 9.9. - OP muži - VK Raškovice x VK Karvinásobota 10.9. - TURNAJ MLADŠÍCH ŽAČEK - na 11.ZŠ Frýdek-Místekpátek 16.9. - OP muži - TJ Sokol Nýdek x VK Raškovicesobota 17.9. - neděle 18.9. Mistrovství ČR v barevném minivolejbale Brnopátek 23.9. - OP muži - VK Raškovice x Třanovicesobota 24.9. - KP ženy - Metylovice x VK Raškovicesobota 24.9. - OP žactvo - hala Raškoviceneděle 25.9. - KP starších žaček - kvalifikace - hala Raškovice

ZTRÁTY A NÁLEZY

Po skončení mládežnických turnajů a sportovních akcích zůstaly v areálu tyto věci:

černá mikina s kapucí,chlapecká modrozelená bunda,nylonová větrovka,několik triček a dresů,sportovní vesta,džínová bunda,tepláky,tenisky,sluneční brýle a další věci.

Věci budou uloženy 1měsíc,poté budou zbývající věci zlikvidovány

ČERVEN 2016

9.6. OP TROJIC-Letní pohár Lumíta Hajdůška, skupina A-od 16.0010.6. OP muži - od 18.00

17.6. VALNÁ HROMADA PRO VŠECHNY ČLENY VK18.6.-19.6. Malá cena Beskyd - turnaje mládeže od 9.0023.6. OP TROJIC-Letní pohár Lumíra Hajdůška - od 16.00

27.6. ZÁVĚREČNÝ TURNAJ mládeže S POSEZENÍM od 16.00 A SCHŮZKOU RODIČŮ -od 18,30hodin

Květen 2016 - od 16.5. tréninky dle počasí na kurtech

6.5. OP muži - Karviná - Raškovice (v Karviné)

7.5. Jarní brigáda na kurtech

7.5. Turnaj seniorek v Ostravě

8.5. Okresní soutěž šestkového volejbalu-závěrečný turnaj - Víceúčelová sportovní hala Raškovice

12.5. Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo B, C- Víceúčelová sportovní hala Raškovice

- družstvo A - hala SPŠ

13.5. OP muži - Raškovice-Mosty u Jabl. (Raškovice -kurty nebo hala dle počasí)

13.5-15.5. Účast na turnaji mladších žaček v Přerově

20.5. OP muži - Sokol FM-Raškovice (sokolovna FM)

26.5. Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo B, C

27.5. Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo A

27.5. OP muži - Raškovice-Staříč (Raškovice -kurty nebo hala dle počasí)

Duben 2016

MLÁDEŽ:

sobota 02.04.2016 Okresní soutěž šestkového volejbalu 2015/2016 Sokolovna Frýdlant n/O

čtvrtek 14.4.2016 Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo A, C- Víceúčelová sportovní hala Raškovice

pátek 15.4.2016 Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo B - Frýdlant n/O

sobota 23.04.2016 Okresní soutěž šestkového volejbalu 2015/2016 - Frýdek-MÍSTEK

neděle 24.4.2016 Přípravka (1.-5.třída) OV Varenská postupové kolo

čtvrtek 28.4.2016 Letní pohár Lumíra Hajdůška

ŽENY:

sobota 9.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Třinec

sobota 16.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Vk Raškovice (Víceúčelová sportovní hala Raškovice)

sobota 23.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Vk Raškovice (Víceúčelová sportovní hala Raškovice)

sobota 30.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Polanka nad Odrou

Muži:

pátek 15.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Sk třanovice

pátek 22.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Tj Sokol Nýdek

pátek 29.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Raškovice (Víceúčelová sportovní hala Raškovice)

Březen 2016

úterý 1.3. 2016 Okresní přebor trojic mladšího žactva - Frýdlant n/O sobota 

5.3. 2016 Krajský pohár mladších žaček -ZŠ Dobrá, sraz v 8.00 hodin sobota 

5.3. 2016 Krajský přebor II. třídy žen - ZŠ Morávka 

neděle 13.3.2016 Krajský přebor II. třídy žen - Metylovice

  neděle 20.3.2016 Krajský přebor II. třídy žen - ZŠ Morávka 

úterý 22.3.2016 Barevný minivolejbal - 6.ZŠ

čtvrtek 31.3. 2016 SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ VÍCEÚČELOVÉ SPORTOVNÍ HALY V RAŠKOVICÍCH V 15.15 HODIN

K U L T U R N Í A S P O R T O V N Í P R O G R A M