Kalendář akcí archív

AKCE V PROSINCI 2018

sobota 1.12. Krajský přebor mladších žaček, 2.kolo, v 9.00 v Raškovicích, sraz v 8.00 v raškovické hale 

pondělí 3.12. Okresní soutěž v trojkovém volejbalu, skupiny B, C (družstva VK Raškovice C,D) pátek 7.12. Okresní soutěž v trojkovém volejbalu, skupina A (družstva VK Raškovice A,B) 

sobota 8.12. Mikulášský turnaj v Polance nad Odrou - mladší a starší žákyně neděle 9.12. Okresní soutěž v šestkovém volejbalu starší a mladší žactvo - smíšenky, hala Raškovice, v 9.00 - skupiny A,B 

středa 

12.12. Slezská brána - turnaj BMV - pořadatel ZŠ Raškovice pátek 

14.12. Okresní soutěž-čtverkový volejbal, Palkovice, začátek 17.30, prosím zajistit dopravu auty neděle 

16.12. Krajský přebor starších žákyň, pondělí 17.12. Vánoční volejbalování všech dětí z 1.-9.třídy za účasti rodičů od 15.00-19.00, zakončení volejbalového roku 2018 pátek 28.12. Tradiční vánoční turnaj pro členy VK - 17.00 hala Raškovice¨



AKCE V LISTOPADU 2018

pátek 2.11. Okresní přebor mužů, utkání VK Raškovice-TJ Sokol Staříč, v 18.00 ve Staříči 

neděle 4.11. Krajský přebor starších žaček, skupina B, v 9.00 tělocvičny ZŠ Jiřího Z Poděbrad 

čtvrtek 8.11. Okresní soutěž v trojkovém volejbalu mladší žactvo, v 16.00 v hale v Raškovicích, skupiny B,C.

sobota 10.11 Krajský přebor mladších žaček, 1.kolo, v 9.00 v Karviné, odjezd auty v 7.30 OD RAŠKOVICE, ŠKOLA 

neděle 11.11. Turnaj v barevném minivolejbale, haky Palkovice, v 9.00 hodin, doprava s rodiči


pátek 16.11. Okresní soutěž-čtverkový volejbal, Frýdlant n/O sobota

 

17.11. BRIGÁDA NA VOLEJBALOVÝCH KURTECH PRO VŠECHNY ČLENY - starší žačky, kadetky, muži, ženy, od 9.00 h. 

neděle 18.11. Okresní soutěž v šestkovém volejbalu starší a mladší žactvo - smíšenky, hala Raškovice, v 9.00 - skupiny A,B

pondělí 19.11. Okresní pohár žen, utkání VK Raškovice - TJ Sokol Palkovice, v 18.00 hala Raškovice 

čtvrtek 29.11. Okresní pohár žen, utkání TJ Sokol Hnojník - VK Raškovice, v 18.00 v Hnojníku


AKCE V ŘÍJNU 2018


středa 3. října Okresní přebor mužů, utkání VK Raškovice-Mosty u Jablunkova, v 18.00 v hale v Raškovicích 


čtvrtek 4. října Schůzka rodičů dětí z 5.-7.třídy, v 18.15 ve vestibulu haly v Raškovicích 


sobota 6. října Krajský přebor mladších žaček, kvalifikační turnaj, v 9.00 v Orlové, odjezd auty v 7.15 OD RAŠKOVICE, ŠKOLA 


pátek 7. října Krajský přebor starších žaček, skupina C, v 9.00 v hale v Raškovicích čtvrtek 


11. října Okresní soutěž v trojkovém volejbalu mladší žactvo, v 16.00 v Raškovicích pátek 


12. října Okresní přebor mužů, utkání TJ Sokol FM-VK Raškovice, v 19.00 v hale ve FM neděle 


14. října Okresní soutěž v šestkovém volejbalu starší žactvo, ve Frýdku-Místku, ZŠ Jiřího z Poděbrad, v 9.00 pátek


 19. října Okresní přebor mužů, utkání VK Raškovice-Palkovice B, v 18.30 v hale v Raškovicích pátek 


19. října Okresní soutěž ve čtverkovém volejbalu starší žactvo - v 16.30, ZŠ Komenského Frýdlant n/O neděle 


21. října Turnaj v barevném minivolejbale - tělocvičny TGM Frýdlant n/O, V 8.45 sraz na místě pátek 


26. října Okresní přebor mužů, utkání TJ Sokol Nýdek -VK Raškovice, v NÝdkunové!!!pondělí 


29. října Přátelské utkání žákyň mezi VK Raškovice - Orlová - hala Raškovice



AKCE V ZÁŘÍ 2018


 

AKCE V ČERVENCI A SRPNU 2018

sobota 14.7. od 9.00 Turnaj smíšených družstev, pořadatel: VK Raškovice pondělí 30.7. - čtvrtek 2.8. Soustředění 5.-6.třída + 7. třída začátečníci, holky+kluci, areál antukových kurtů v Raškovicích pondělí 6.8. - čtvrtek 9.8. Soustředění 7.-9. třída - holky + kluci, areál antukových kurtů v Raškovicích od 13.8. Začínají prázdninové tréninky žactva - pondělí, středa, čtvrtek

sobota 18.8. - Pohár Jaromíra Vybírala - 32. ročník turnaje žen a juniorek,

neděle 19.8. - Memoriál Josefa Saláta - 59. ročník turnaje mužů a juniorů

neděle 26.8. - Turnaj starších žaček v Uherském Hradišti

sobota 1.9. - Turnaj mladších žaček ve Frýdku-Místku


AKCE V ČERVNU 2018

pátek 1.6. v 18.00 Okresní přebor mužů VK Raškovice - SK Třanovice z.s. (kurty nebo hala dlepočasí) neděle 


3.6. v 9.30 Beach volejbal dvoji/trojic pro žáky od 4. třídy a žačky od 5. třídy - Letní koupaliště Karviná úterý 


5.6. 15.30-16.30Ukázka volejbalového tréninku - betonové hřiště před ZŠ Raškovice - pro všechny kategorie čtvrtek 


7.6. v 16.30Letní pohár L.Hajduška - Metylovice, družstvo B (kluci), odjezd od školy v 15.30 - Palkovice, družstvo C (holky 5. třída), odjezd od školy v 15.30pátek 


8.6. v 16.00Letní pohár L.Hajduška - Frýdlant ZŠ Komenského, družstvo A (holky 6.-7.třída), odjezd od školy v 15.00 pátek 


8.6. v 1/.00Okresní přebor mužů -ve Staříči 


pátek 15.6. v 19.00 Valná hromada všech členů VK Raškovice


pátek 15.6. v 18.00Okresní přebor mužů - v Raškovicích 


sobota 16.6. v 9.00 Malá cena Beskyd - turnaj žáků a žaček (účast všech členů VK Raškovice povinná) - Zveme všechny příznivce volejbalu do haly nebo na kurty dle počasí, účast domácích drusžtev mladších žaček, starších žaček a žáků 


neděle 17.6. v 9.00 Malá cena Beskyd - turnaj kadetek/juniorek a kadetů/juniorů (účast všech členů VK Raškovice povinná) - Zveme všechny příznivce volejbalu do haly nebo na kurty v Raškovicích dle počasí, účast domácích drusžtev mladších žaček, starších žaček a žáků 


pondělí 18.6. v 16.30 Letní pohár L.Hajduška - finále okresní soutěže trojic mladšího žactva V Raškovicích- účast 20 družstev, z toho VK Raškovice A,B,C 


čtvrtek 21.6. od 16.00-19.00 Zakončení sezóny 4.-9.třídy s rodiči a trenéry 


sobota 23.6. v 9.00Turnaj žáků a žaček v Hodslavicích - účast družstva starších žaček, PRO NEDOSTATEK HRÁČEK ZRUŠENO!!! 


sobota 23.6. - 24.6. Celostátní kolo v barevném minivolejbale - Ostravasobota 9.00-18.00neděle 9.00-16.00přihlášky dětí 1.-6.třídy VK Raškovice, viz. email, do úterý 


5.6.2018 pondělí 25.6. od 15.00-18.00 Zakončení sezóny dětí z prípravky z 1.-3.třídy s rodiči a trenéry



AKCE V KVĚTNU 2018

čtvrtek 3.5. v 16.30 - Letní pohár L.Hajduška - trojky - hala NEBO KURTY Raškovice, družstvo VK Raškovice A,B čtvrtek 


3.5. v 16.30 - Letní pohár L.Hajduška - trojky - Palkovice, družstvo VK Raškovice C 


Pátek 4.5. 18:00 Red Volley Frýdlant n/O, z.s.-VK Raškovice - MUŽI venku


pátek 11.05. 18:00 VK Raškovice-Sokol Nýdek - MUŽI doma


pátek 11.5. - 13.5. - Mezinárodní turnaj mladších žaček v Přerově čtvrtek 17.5. v 16.30 - Letní pohár L.Hajduška - trojky - družstvo B(kluci) - SK Metylovice 


pátek 18.5. v 16.00 -Letní pohár L.Hajduška - trojky - družstvo A(holky,starší) - ZŠ Komenského pátek 


18.5. v 15.00 -Letní pohár L.Hajduška - trojky - družstvo C(holky,5.třída) - Sokolovna Frýdlant n/O 


pátek 18.05. 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova-VK Raškovice - MUŽI venku


čtvrtek 24.5. v 16.30 - Letní pohár L.Hajduška - trojky - družstvo A (holky starší) - Raškovice


čtvrtek 24.5. v 16.30 - Letní pohár L.Hajduška - trojky - družstvo B (kluci)- SPŠ Místek

pátek 25.05. 19:00TJ Sokol Frýdek - Místek-VK Raškovice - MUŽI venku


sobota 26.5. v 9.00 - Turnaj starších žaček - Frýdlant n/O neděle 


27.5. v 9.00 - Okresní přebor - šestky - Valašské Meziříčí čtvrtek 


31.5. v 16.30 - Letní pohár L.Hajduška - trojky - družstvo C (HOLKY MLADŠÍ) - Janovice



AKCE V DUBNU 2018

pátek 6.4. v 18.00 - OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽEN - hala Raškovice - VK Raškovice x Hnojník 


neděle 8.4. v 9.00 - Turnaj žaček v Orlové - mladší žačky, pojedem auty v 7.15 z Raškovic, viz. týmuj.cz


 sobota 14.4. - Baráž o extraligu - 6.ZŠ v 17.00(Black Volley Beskydy-Aero Odolena Voda) - doprava a účast individulální s rodiči, vstupné zdarma 


středa 18.4. v 18.00 - OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽEN -ZŠ v Hnojníku - VK Raškovice x Hnojník 


čtvrtek 19.4. v 16.00 - Letní pohár L.Hajduška - trojky - hala Raškovice, družstvo VK Raškovice A,B 


pátek 20. 4. v 16.00 - Letní pohár L.Hajduška - trojky - ZŠ Komenského, družstvo VK Raškovice C 


neděle 22.4. v 9.00 - Okresní přebor žactva - šestky - 11.ZŠ Jiřího z Poděbrad, skupina A (VK Raškovice-smíšenky) 


pondělí 23.4. OD 14.00 BRIGÁDA - STARŠÍ ŽÁKYNĚ OD 17.00 BRIGÁDA - ŽENY, MUŽI 


pondělí 23.4. v 18.00 - OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽEN - hala Raškovice - VK Raškovice x Frýdlant n/O


čtvrtek 26.4. v 18.30 - OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽEN - hala Palkovice - VK Raškovice x Palkovice


 neděle 29.4. v 8.00 - BAREVNÝ MINIVOLEJBAL-finále - Ostrava, Varesnká 40a, areál TJ OSTRAVA 


pondělí 30.4. OD 14.00 BRIGÁDA - ŽENY, MUŽI



AKCE V BŘEZNU 2018

sobota 3.3. v 9.00 - KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽAČEK - ZŠ Dobrá, pořadatel VK Raškovice, sraz v Dobré v 8.00 h., odjezd společně auty od školy v 7.45 


neděle 4.3. v 9.00 - KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽAČEK - Frenštát, odjezd společně auty v 7.30


 pondělí 5.3. v 18.00 - OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽEN -hala Raškovice 


neděle 11.3. v 8.30 - OKRESNÍ KOLO BAREVNÝ MINIVOLEJBAL - hala Raškovice, pořadatel VK Raškovice 


čtvrtek 15.3. v 15.30 - OKRESNÍ SOUTĚŽ TROJIC - FINÁLE - hala Raškovice, pořadatel VK Raškovice 


sobota 17.3. v 9.00 - KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽAČEK 


 neděle 18.3. v 9.00 - OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽACTVA - ŠESTKY, hala Raškovice, pořadatel VK Raškovice 


sobota 23.3. 20:00 NEBO 24.3. v 17.00 - 1.liga mužů Black Volley Ostrava-Dobřichovice - 6.ZŠ 


 neděle 25.3. v 9.00 - KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽAČEK



AKCE V ÚNORU

PÁTEK 9.2. 2018 v 16.00 - OKRESNÍ SOUTĚŽ MLADŠÍHO ŽACTVA - TROJKY - družstva A,B,C - Frýdlant n/O, ZŠ Komenského, odjezd z Raškovic, škola v 15.15 auty s rodiči a trenérkou

sobota 17.2.2018 v 9.00 - KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽAČEK - víceúčelová sportovní hala Raškovice, sraz v hale v 8.00

neděle 18.2.2018 v 9.00 - KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽAČEK - víceúčelová sportovní hala Raškovice, sraz v hale v 8.00

ÚTERÝ 20.2. v 18.30 - OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽEN - Frýdlant n/O, sokolovna Frýdlant

nové !!! ČTVRTEK 22.2. v 18.00 - SCHŮZKA RODIČŮ 1.-7.třídy

neděle 25.2. v 9.00 - OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽACTVA - ŠESTKY, 11.ZŠ Jiřího z Poděbrad Frýdek-MíSTEK,

neděle 25.2. V 9.00 - BAREVNÝ MINIVOLEJBAL - 6.ZŠ Místek, sraz v 8.30 před halou, doprava vlastní



AKCE V LEDNU 2018

4. 1. 2018 Okresní přebor - ženy 18.00-20.00 Palkovice-VK Raškovice, v Palkovicích

11.1.2018 Okresní přebor - trojkový volejbal 16.00-18.00 hala Raškovice

skupina A: GV Beskydy A, VK Raškovice B, Red Volley FnO A, TJ Sokol FM A

skupina B: TJ Sokol Palkovice, VK Raškovice A,C, Red Volley FnO B

21.1.2018 Krajský přebor - starší žačky 9.00-14.00 Frenštát

skupina T4-B: TJ Frenštát p/R., VK Raškovice, TJ Sokol FM C

21.1.2018 Barevný minivolejbal - 1.-6.třída 8.30-14.30 v Palkovicích

27.1.2018 Krajský přebor -mladší žačky 9.00-cca 14.00 hala Raškovice

skupina T4-3: VK Raškovice,

28.1.2018 Okresní přebor - šestkový volejbal 9.00-13.00 v Palkovicích

skupina A: TJ Sokol FM, Valašské Meziříčí, Red Volley Beskydy, VK Raškovice, Green Volley Beskydy


ZÁŘÍ 2018 - POZVÁNÍ na turnaj trojic pro členy VK

Ahojte všichni příznivci volejbalu a VK Raškovice,

dovolte nám pozvání na dospělácké volejbalování na antukových kurtech.

PŘIJĎTE SI ZAHRÁT NA turnaji trojic v sobotu 22.9. v 10.00 hodin,

který je určen pro všechny současné i bývalé členy VK včetně členů ASPV a jejich rodinné příslušníky.

Chtěli bychom navázat na zapomenutou tradici zakončení sezóny na volejbalových kurtech a jejich zazimování.

Složení týmů se losuje na místě.

Občerstvení a ceny vítězným týmům zajišťuje VK.

V případě, že se nechcete účastnit VOLEJBALOVÉHO turnaje, přijďte si na kurty jen poklábosit, či zahrát např. pentangue, ping-pong, apod.

KALENDÁŘ AKCÍ - DUBEN 2017

BŘEZEN 2017



PROSINEC 2016

1.12. OP žactva (družstvo A,C)-trojky hala Raškovice - sraz 15.30

4.12. KP starších žaček - Palkovice

KP ženy - hala Raškovice

6.12. OP žactva (družstvo B) - trojky, tělocvična SPŠ Místek

12.12. Vánoční závěrečný turnaj pro 4.-5.třídu v době tréninku od 16.00-18.00

14.12. Vánoční barevný minivolejbal - žlutá, oranžová, červená - hala Raškovice, v době školního vyučování pořádá ZŠ Raškovice, p. Muroňová

15.12. Vánoční závěrečný turnaj pro 6.-9.třídu v době tréninku od 16.-19.00 hodin

17.12. KP mladších žaček -Ostrava)

18.12. KP starších žaček - Kopřivnice

30.12. vánoční turnaj pro všechny členy VK Raškovice od 16.00

listopad 2016


Termíny všech mistrovských soutěží

Termín soutěž kategorie kde začátek utkání
čtvrtek 3.11. okresní přebor trojic 5.třída(pokročilí), 6.-7.třída SPŠ Místek 15.30
pátek 4.11. okresní přebor muži hala Raškovice 18.00
sobota 5.11. krajský přebor mladší žačky 6.-7.třída hala Raškovice 9.00
5.11. krajský přebor ženy Kozlovice 9.00
neděle 6.11. barevný minivolejbal 1.-7.třída 6.ZŠ FM sraz 8.00
pátek 11.11. okresní přebor muži Frýdlant 18.00
sobota 12.11. okresní přebor žactvo 7.-9.třída hala Raškovice 9.00
neděle 13.11. krajský přebor ženy hala Raškovice 9.00
neděle 20.11 krajský přebor ženy hala Raškovice 9.00
neděle 20.11. krajský přebor starší žačky 7.-9.třída Nový Jičín 9.00
sobota 26.11. krajský přebor ženy Frenštát 10.00
sobota 26.11. krajský přebor mladší žačky 6.-7.třída bude upřesněno 9.00

ŘÍJEN 2016

sobota 1.10. - KP mladších žaček - hala Raškovice - 9.00

neděle 2.10. - KP ženy (Frenštát) - hala Raškovice 9.00

čtvrtek 6.10. - OP žactvo-trojice - SPŠ FM - 16.00

pátek 7.10. - OP muži - FM

sobota 8.10. - KP ženy Štramberk

pondělí 10.10.2016 - OP muži - hala Raškovice (Hnojník) 18.00

sobota 15.10. - KP ženy FM

pátek 21.10.2016 - OP muži - Staříč

neděle 23.10.2016 - KP ženy(Hnojník) - hala Raškovice - 9.00

- KP starší žačky - hala Raškovice - 9.00

pondělí 24.10. 2016 - OP muži - hala Raškovice (Třanovice) 18.00

sobota 29.10.2016 - OP žactvo - hala Raškovice - 10.00

ZÁŘÍ 2016

středa 7.9. - OP muži - Třinec x VK Raškovicepátek 9.9. - OP muži - VK Raškovice x VK Karvinásobota 10.9. - TURNAJ MLADŠÍCH ŽAČEK - na 11.ZŠ Frýdek-Místekpátek 16.9. - OP muži - TJ Sokol Nýdek x VK Raškovicesobota 17.9. - neděle 18.9. Mistrovství ČR v barevném minivolejbale Brnopátek 23.9. - OP muži - VK Raškovice x Třanovicesobota 24.9. - KP ženy - Metylovice x VK Raškovicesobota 24.9. - OP žactvo - hala Raškoviceneděle 25.9. - KP starších žaček - kvalifikace - hala Raškovice

ZTRÁTY A NÁLEZY

Po skončení mládežnických turnajů a sportovních akcích zůstaly v areálu tyto věci:

černá mikina s kapucí,chlapecká modrozelená bunda,nylonová větrovka,několik triček a dresů,sportovní vesta,džínová bunda,tepláky,tenisky,sluneční brýle a další věci.

Věci budou uloženy 1měsíc,poté budou zbývající věci zlikvidovány

ČERVEN 2016

9.6. OP TROJIC-Letní pohár Lumíta Hajdůška, skupina A-od 16.0010.6. OP muži - od 18.00

17.6. VALNÁ HROMADA PRO VŠECHNY ČLENY VK18.6.-19.6. Malá cena Beskyd - turnaje mládeže od 9.0023.6. OP TROJIC-Letní pohár Lumíra Hajdůška - od 16.00

27.6. ZÁVĚREČNÝ TURNAJ mládeže S POSEZENÍM od 16.00 A SCHŮZKOU RODIČŮ -od 18,30hodin

Květen 2016 - od 16.5. tréninky dle počasí na kurtech

6.5. OP muži - Karviná - Raškovice (v Karviné)

7.5. Jarní brigáda na kurtech

7.5. Turnaj seniorek v Ostravě

8.5. Okresní soutěž šestkového volejbalu-závěrečný turnaj - Víceúčelová sportovní hala Raškovice

12.5. Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo B, C- Víceúčelová sportovní hala Raškovice

- družstvo A - hala SPŠ

13.5. OP muži - Raškovice-Mosty u Jabl. (Raškovice -kurty nebo hala dle počasí)

13.5-15.5. Účast na turnaji mladších žaček v Přerově

20.5. OP muži - Sokol FM-Raškovice (sokolovna FM)

26.5. Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo B, C

27.5. Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo A

27.5. OP muži - Raškovice-Staříč (Raškovice -kurty nebo hala dle počasí)

Duben 2016

MLÁDEŽ:

sobota 02.04.2016 Okresní soutěž šestkového volejbalu 2015/2016 Sokolovna Frýdlant n/O

čtvrtek 14.4.2016 Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo A, C- Víceúčelová sportovní hala Raškovice

pátek 15.4.2016 Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo B - Frýdlant n/O

sobota 23.04.2016 Okresní soutěž šestkového volejbalu 2015/2016 - Frýdek-MÍSTEK

neděle 24.4.2016 Přípravka (1.-5.třída) OV Varenská postupové kolo

čtvrtek 28.4.2016 Letní pohár Lumíra Hajdůška

ŽENY:

sobota 9.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Třinec

sobota 16.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Vk Raškovice (Víceúčelová sportovní hala Raškovice)

sobota 23.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Vk Raškovice (Víceúčelová sportovní hala Raškovice)

sobota 30.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Polanka nad Odrou

Muži:

pátek 15.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Sk třanovice

pátek 22.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Tj Sokol Nýdek

pátek 29.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Raškovice (Víceúčelová sportovní hala Raškovice)

Březen 2016

úterý 1.3. 2016 Okresní přebor trojic mladšího žactva - Frýdlant n/O sobota 

5.3. 2016 Krajský pohár mladších žaček -ZŠ Dobrá, sraz v 8.00 hodin sobota 

5.3. 2016 Krajský přebor II. třídy žen - ZŠ Morávka 

neděle 13.3.2016 Krajský přebor II. třídy žen - Metylovice

  neděle 20.3.2016 Krajský přebor II. třídy žen - ZŠ Morávka 

úterý 22.3.2016 Barevný minivolejbal - 6.ZŠ

čtvrtek 31.3. 2016 SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ VÍCEÚČELOVÉ SPORTOVNÍ HALY V RAŠKOVICÍCH V 15.15 HODIN

K U L T U R N Í A S P O R T O V N Í P R O G R A M