Termíny turnajů

Úterý 16.4. - Velikonoční turnaj ve FM

Neděle 19.5.- Krajský turnaj v Ostravě

POZVÁNKA NA TURNAJ BMV V RAŠKOVICÍCH

Výsledky Turnajů

17.3. 2019 - 4. Turnaj v BMV - pořadatel VK Raškovice

Ve žluté kategorii jsme se umístili ze 14 týmů na

5. místě - Raškovice A (Eliška Šigutová, Daniel Gregor)

11. místě - Raškovice B (Patrik Janoušek, Martin Kocián)

V oranžové kategorii jsme se umístili z 20 týmů na

2. místě - Raškovice B (Jakub Klanica, Ema Surmová)

3. místě - Raškovice A (Stela Bonková, Bára Novotná) 

4. místě - Raškovice C (Jan Popelka, Gabriela Strnadlová)

V oranžovo-červené kategorii jsme se umístili z 16 týmů na

9. místo - Raškovice A (Lotka Pánková, Karolína Šamajová)

V červené kategorii jsme se umístili ze 7 týmů na

6. místě (Roman Koloničný a Rosťa Andrle)

V zelené kategorii jsme se umístili ze 17 týmů na

1. místě Raškovice B (Daniel Strnadel, Matěj Kohut, Ema Babulíková)

8. místě Raškovice C (Natálie Peterová, Ema Bonková, Venďa Ožanová, Karolína Kurečková)

9. místě Raškovice A (Veronika Hostačná, Anna Babulíková, Lída Hlisnikovská)


20.1. 2019 - 3. TURNAJ V BMV - pořadatel Palkovice

Žlutá kategorie - 12 družstev 

A: Daniel Gregor, František Felcman................................................................. 3. místo 

Oranžová kategorie - 15. družstev 

A: Jolana Bártková, Gabriela Strnadlová ................................................. 8. místo

B: Ema Surmová, Stela Bonková ................................................................. 2. místo

Oranžovočervená kategorie - 17 družstev 

A: Nela Wczelková, Šarlota Pánková ......................................................... 4 místo 

Červená kategorie - 9. družstev 

A: Daniel Strnadel, Roman Koloničný ........................................................1. místo 

B: Karolína Šamajová, Karolína Václavková  .......................................... 6. místo

Zelená kategorie - 5 družstev 

A: Ema Bonková, Karolína Kurečková, Veronika Macková .............. 4. místo 

Modrá kategorie - 9 družstev 

A: Tomáš Garba, Matěj Kohut, Dominik Dorociak ................................. 2. místo

B: Sára Javorová, Ema Babulíková, Anna Babulíková .........................3. místo

C: Anna Václavková, Klára Klanicová, Veronika Hostačná ............... 6. místo