Barevný minivolejbal

sezóna 2019/2020

ROZPIS TURNAJŮ 

 pro oblast FRÝDEK-MÍSTEK v rámci projektu Moravskoslezského krajského volejbalového svazu

3.11.2019 Frýdlant n /O, ZŠ Komenského, pořadatel: Red Volley FnO

1.12.2019 Raškovice, hala u ZŠ, pořadatel VK Raškovice

19.1. 2020 Palkovice, hala-sportovní areál, pořadatel TJ Sokol Palkovice

5.4. 2020 Raškovice, hala u ZŠ, pořadatel VK Raškovice


v rámci regionu Slezská brána

13.12. 2019 Raškovice, hala u ZŠ, pořadatel ZŠ Raškovice


VÝSLEDKY

Třetí turnaj - 19.01. 2019 Neděle: Palkovice

ŽLUTÁ BARVA - nikdo se nezúčastnil

ORANŽOVÁ BARVA (22 týmů)

P. Janoušek a F. Felcman ............................... 6. místo

D. Skotnicová a O. Ožana ................................ 8. místo

Ema Surmová a T. Naji-Hmoodová ......... 19. místo

Jakub Kypast a Ondřej Kohut ...................... 20. místo 

ORANŽOVO ČERVENÁ (19 týmů)

V. Gurník a M. Rojíček ................................................ 8. místo

V. Smržová a D. Bystřičanová .............................. 13. místo

A. Hosnedlová, E. Malyšková, T. Glajcová ...14. místo

T. Mašín, P. Hřivňák, T. Serafín .............................. 18. místo

ČERVENÁ (11 týmů)

Mirek Noga a Jakub Klanica ........................... 2.místo

N. Dvořáková a Š. Pánková ............................... 8. místo

S. Bonková a G. Strnadlová ............................... 7.místo

ZELENÁ (12 týmů)

E. Bonková, L. Hlisnikovská, K. Šamajová ...... 9. místo 

D. Strnadel, R. Koloničný, R. Andrle ................... 2.místo




Druhý turnaj - 1.12. 2019 Neděle: Raškovice 

Žlutá barva - 1-2. třída (13 družstev)

Adéla Lajgotová, Dita Plucnarová ....................... 9. místo

Karolína Vitásková, Marek Kolek ..........................11. místo

Marie Novotná, Tereza Smržová ........................... 12. místo

Oranžová - 3.-4. třída (14 družstev)

Jakub Kypast, Jan Popelka ..................................... 1. místo

František Felcman, Patrik Janoušek .................. 3. místo

Simona Lešanovská, Terezie Glajcová ............. 7. místo

Olivie Ožana, Dorota Skotnicová ......................... 11. místo

Oranžovo-červená - 4.-6. třída (23 družstev)

Adéla Sykorová, Natálie Dvořáková ... ................3. místo

Matěj Rojíček, Václav Gurník ................................. 7. místo

Anna Hosnedlová, Elen Malyšková ................... 16. místo

Vaness Smržová, Danka Bystřičanová ............ 19. místo 

Červená - 3.-5. třída (5 družstev)

Bára Novotná, Stela Bonková ................................1. místo

Šarlota Pánková, Gabriela Strnadlová ............. 5. místo

Zelená - 5.- 7. třída (12 družstev)

V. Ožanová, K. Václavková, E. Bonková ........... 3. místo

D. Strnadel, R. Koloničný, R. Andrle .................. 5. místo

K. Šamajová, L. Hlisnikovská, (Metylovice) ... 8. místo 

První turnaj - 3.11. 2019 Neděle: Frýdlant n/O 

Žlutá barva - 1.-2.třída (8 družstev)

Marie Novotná, Tereza Smržová ..... 6. místo

Filip Žilinský, Karolína Vitásková ...... 3. místo

Oranžový-3.-4. třída - 11 družstev

P. Janoušek, J. Kypast ..... 4. místo celkově 

T. Naji-Hmoodová, D. Skotnicová ... 11. místo

Červeno-oranžový- 4.-6.třída(začátečníci) 18 družstev

A. Sýkorová, N. Dvořáková .... 6. místo celkově z 18 družstev

V. Gurník, Matěj Rojíček ........... 4. místo ve skupině 

T. Glajcová, K. Škarabelová .... 6. místo ve skupině 

Elen Malyšková, Anna Hosnédlová, Vanessa Smržová .... 5 . místo ve sk. 

Červená barva - 4.-5. třída - 14 družstev

A. Rusňák, J. Popelka ..... 10. místo

S. Bonková, B. Novotná ... 6.místo

J. Klanica, G. Strnadlová ... 14. místo