VÍTÁME NOVÉ ČLENY

KRAJSKÝ PŘEBOR

2023 / 2024

FINÁLOVÁ SKUPINA O 1. - 4. MÍSTO

5. kolo A 6. kolo
17. 2. 2024, 09:00 VK Raškovice - VK Kylešovice: Raškovice - Halatová P.
17. 2. 2024, 12:00 VK Raškovice - VK Kylešovice: Raškovice - Halatová P.

3. kolo A 4. kolo

24. 2. 2024, 10:00 VK Raškovice - Tělovýchovná jednota Ostrava:  Morávka - Mertl J.
24. 2. 2024, 14:00 VK Raškovice - Tělovýchovná jednota Ostrava:  Morávka - Mertl J.

7. kolo a 8. kolo
14 9. 3. 2024, 10:00 Tělovýchovná jednota Ostrava - VK Raškovice - Kavala V.
16 9. 3. 2024, 14:00 Tělovýchovná jednota Ostrava - VK Raškovice - Kavala V. 

TERMÍNY

1. kolo a 2. kolo
23. 9. 2023, 09:00 VK Valašské Meziříčí - VK Raškovice z.s.  3:2 (-23,-25,17,22,9)

23. 9. 2023, 13:00 VK Valašské Meziříčí - VK Raškovice z.s. . 3:1 (-20,17,22,14)


3. kolo a 4. kolo
VOLNO

5. kolo a 6. kolo

14. 10. 2023, 09:00 VK Raškovice z.s. - VkB Frýdlant nad Ostravicí z.s. 3:0 (15,13,14)

14. 10. 2023, 12:00 VK Raškovice z.s. - VkB Frýdlant nad Ostravicí z.s. 3:1 (21,-23,20,24)


   
7. kolo a 8. kolo
15. 10. 2023, 10:00 VK AUSTIN Vsetín z.s. - VK Raškovice z.s.  1:3 (23,-19,-22,-23)

15. 10. 2023, 13:00 VK AUSTIN Vsetín z.s. - VK Raškovice z.s. . 2:3 (-22,-24,22,22,-8)


   
9. kolo a 10.kolo
4. 11. 2023, 10:00 VK Raškovice z.s. - Sportovní volejbalový klub Nový Jičín 2:3 (-22,23,-15,15,-13)

4. 11. 2023, 14:00 VK Raškovice z.s. - Sportovní volejbalový klub Nový Jičín, z.s. 3:0 (19,17,7)


11. kolo a 12.kolo
12. 11. 2023, 11:00 VK Karviná, z.s. - VK Raškovice z.s. 1:3 (23,-18,-19,-18)
12. 11. 2023, 15:00 VK Karviná, z.s. - VK Raškovice z.s. 0:3 (-20,-11,-25)


13. kolo a 14.kolo
25. 11. 2023, 09:00 VK Raškovice z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 2:3 (-17,18,13,-18,-9)

25. 11. 2023, 12:00 VK Raškovice z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 3:1 (-19,18,17,21)


 .

15. kolo a 16.kolo
2. 12. 2023, 09:00 VK Raškovice z.s. - VK Valašské Meziříčí 1:3 (-22,23,-18,-18)
2. 12. 2023, 12:00 VK Raškovice z.s. - VK Valašské Meziříčí 0:3 (-13,-19,-20)

17. kolo a 18.kolo 

VOLNO 

19. kolo a 20.kolo
13. 1. 2024, 10:00 VkB Frýdlant nad Ostravicí z.s. - VK Raškovice z.s. 3:2 (-24,-17,19,21,9)

13. 1. 2024, 14:00 VkB Frýdlant nad Ostravicí z.s. - VK Raškovice z.s. .1:3 (15,-21,-23,-22)

   
21. kolo a 22. kolo
20. 1. 2024, 09:00 VK Raškovice z.s. - VK AUSTIN Vsetín z.s. 3:1 (20,27,-18,20)
20. 1. 2024, 12:00 VK Raškovice z.s. - VK AUSTIN Vsetín z.s. 3:1 (-22,28,18,20)


23. kolo a 24.kolo
27. 1. 2024, 10:00 Sportovní volejbalový klub Nový Jičín, z.s. - VK Raškovice z.s. 3:2 (17,-16,22,-13,12)
27. 1. 2024, 14:00 Sportovní volejbalový klub Nový Jičín, z.s. - VK Raškovice z.s. 3:2 (20,-23,-24,26,14)


25. kolo
3. 2. 2024, 09:00 VK Raškovice z.s. - VK Karviná, z.s. 3:1 (17,22,-16,20)
3. 2. 2024, 12:00 VK Raškovice z.s. - VK Karviná, z.s. 3:1 (11,-23,23,13)


27. kolo
10. 2. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - VK Raškovice z.s. 1:3 (25,-11,-22,-15)
10. 2. 2024, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - VK Raškovice z.s. 1:3 (-25,-20,19,-18)


TABULKA

FINÁLOVÁ SKUPINA O 1. - 4. místo

SKUPINA A

CELKOVÁ TABULKA

VÝSLEDKY