12.12. 2021: Starší žačky se udržely ve skupině C po bitvě a juniorky protáhly vítěznou šňůru na 6 vítězství

18.12.2021

Starší žačky hrály svoji skupinu C ve Frenštátě pod Radhoštěm a juniorky odcestovaly do Ostravy

STARŠÍ ŽAČKY - 3. MÍSTO VE SKUPINĚ C

Holky v sestavě:

Pánková Š., Babulíková A., Babulíková E., Ožanová V., Hosnedlová A., Sýkorová A., Malyšková E., Babulíková E., Bonková S., Novotná B.

začaly první utkání s Frýdek-Místek B prohrou v tiebreaku. Vstup do utkání měly lepší a vyhrály první set. V druhém setu rozhodly zbytečné chyby našich holek a tiebreak byl opět v režii individuální dovednosti podání v prospěch Frýdku- Místku. - prohra 1:2

Druhé utkání proti Frenštátu pod Radhoštěm bylo vyrovnané po celé utkání. Nicméně silná koncovka domácích hráček rozhodla o vítězství 0:2 Frenštátu.

Třetí utkání bylo velice důležité, protože se potkaly týmy bez výhry a kdo prohraje sestupuje. Naše holky bojovaly až do konce a v tiebreaku třetího setu nedaly Krnovu šanci. Výhra 2:0.

JUNIORKY

Rusňáková N., Popelková K., Blahutová A., Blahutová S., Smítalová T., Hyrniková P., Václavková A., Andrlová V., Kozlová A.

první utkání začaly zostra. Vítězství 3:0 bylo zasloužené i přesto, že poslední set 26:24 byl opravdu těsný. Nicméně druhé utkání začalo až po delší 4 a půl hodinách čekání z důvodu vloženého utkání I. ligy juniorek Nového Jičína a Ostravy. Holky byly unavené na obou stranách sítě a tomu odpovídalo i utkání. Naše Raškovické děvčata se rozhodly, že tady body nenechají a uhrály i toto vítězství v poměru setu 3:1

Gratulace oboum kategoriím za bojovnost !!!!