13.2. 2022 Neděle: Juniorky ani tentokrát nedokázaly porazit celek z velké trojky a prohrávají s Karvinou na domácí půdě

14.02.2022

V neděli se juniorky sešly po dlouhé době v plné sestavě a čekalo se, že by mohly zastavit sérii proher. Do domácí haly přišlo mnoho fanoušků, které bohužel přehlušily pouze hrstka hostujících rodičů. Bohužel nedokážeme vytěžit maximum z domácího prostředí.

1. UTKÁNÍ VKR - VK KARVINÁ

Do utkání jsme nastoupili velmi sebevědomě a v podstatě bez chyb jsme si vytvořili zdánlivě rozhodující náskok v prvním setu na 20:14. Bohužel Karviná tento náskok dokázala smazat během jednoho otočení a v koncovce nás porazila 25:27. Tato těsná porážka nám vzala sílu a druhý set jsme jasně prohráli. Síla přišla až ve třetím setu, kde jsme opět bojovali až dokonce. Bohužel zbytečné chyby v závěru setu a promarněné šance nás stály další set a zápas. Utkání bylo velice svižné a plné krásného volejbalu, kde chybělo opravdu málo, abychom viděli delší utkání. Ale právě v tom málu byly silnější hostující hráčky.

2. UTKÁNÍ VKR - KARVINÁ

Druhé utkání bylo dramatické jen v jednom setu. Přestože jsme každý set dokázali dotáhnout z naší strany na nějakých 18 bodů. Prohry na začátku setu jednou 0:9 a potom dokonce 0:13 byly ale moc na naší nevyrovnanou hru. Prohra 3:0 byla v tomto utkání zasloužená.

SHRNUTÍ:

Musím říct, že stále jsme nejmladší tým v celé soutěži a máme čas na to se teprve zvednout a být mi ti dominantní. V částech zápasu jsme lepším týmem, ale blbými chybami a nekoncentrovanou hrou a hlavně mnohdy nedůraznou hrou ještě nejsme schopni konkurovat těm starším ženám proti nám. Těším se na další utkání proti týmům ze spodní tabulky, kde chceme dokázat, že patříme do vrchní části tabulky!