16.1. 2022 Neděle: Juniorky se podruhé v této sezóně střetly s TJ Sokol Poruba a opět vítězně

17.01.2022

Vzhledem k nabitému programu v naší hale, muselo se utkání juniorek přesunout do haly na Morávce.

PRVNÍ UTKÁNÍ 3:0

prvním setu se oba týmy teprve rozehrávaly. Přestože TJ Sokol Poruba předvedl sympatický výkon naše hráčky dokázaly tento set uhrát v koncovce. Především dobře hrající libero Pája Hyrniková a nahrávačka Nikol Rusňáková držely družstvo nahoře. Ve druhém setu se k těmto výborně hrajícím hráčkám přidaly naše opory na útoku. Adéla Blahutová, Vendula Andrlová i Tereza Smítalová měly velmi tvrdý útok, který na soupeře platil. Do třetího setu se ke všem těmto hráčkám přidaly hráčky z lavičky: na servis přišla Vaness Strašilová a odcházela ze servisu až za neskutečného stavu 18:0. Na síti to na účku jistila Simona Blahutová svým blokem a velmi tvrdým diagonálním útokem.

DRUHÉ UTKÁNÍ 3:0

Přestože v předchozích zápasech se holky moc neprosazovaly přes střed, tak v tomto utkání ano. Markéta Krbečková a Adéla Kozlová byly takřka na 80 % útoku a pomohly týmu i dobrou hrou na síti. Celkově tento zápas byl velmi vydařený. Ačkoliv tempo utkání nabylo zrovna vysoké, tak si holky vypracovaly kvalitním příjmem, množství krásných útočných kombinací.

Hlavním důvodem vítězství byla soudržnost týmu, kvalitní útok, přesný příjem a rychlá nahrávka. Do dalších utkání chceme opět zlepšit komunikaci mezi hráčkami.