VÍTÁME NOVÉ ČLENY

18.12. Mladší žačky sahaly po postupu do skupiny A, ale nakonec z toho bylo 3. místo

19.12.2021

Mladší žačky odjely v sobotu na turnaj skupiny B krajského přeboru bez opory Stely Bonkové a nechybělo málo a slavili postup. 

V sestavě: Barbora Novotná, Šarlota Pánková, Elen Malyšková, Markéta Pavlů,  Dorota Skotnicová, Eliška Kovářová , Simona Lešanovská, Karolína Škarabellová 

K prvnímu utkání holky nastoupily proti tradičnímu soupeři TJ Sokol Frýdek-Místek. Po veliké bitvě vyhrály Raškovické hráčky 2:1 v tiebreaku a do turnaje vkročily velice zdařile. Bohužel v dalším utkání nestačily holky na hráčky z Opavy a po těsných koncovkách -19 a -21 podlehly tomuto týmu 1:2. 

Raškovické holky to nevzdaly a k dalšímu utkání byly odhodlané zvítězit. Proti našim hráčkám čekal sveřepý soupeř z Krnova Slezská Orlice. Holky vyhrály 2:0 a čekaly na výsledky dalších soupeřů.

Bohužel se stalo něco neočekávaného. Frýdek-Místek porazil Opavu i Krnov a vzhledem k tomu, že děvčata prohrály s Opavou, tak vezly pouze třetí místo. Pozitvní bylo, že se udržely ve skupině B, ta negativní stránka byla, že i se dvěma výhrama ze tří možných můžete skončit ve skupině na 3. místě.

Napsal: 

Jan Sonnek