VÍTÁME NOVÉ ČLENY

19.12. 2022 Vánoční volejbalování mládeže

21.12.2022

Každým rokem se snažíme vyhradit jeden den vánočnímu volejbalování, ačkoliv nám nepřála velká nemocnost, tak přesto se děti i rodiče s radostí zúčastnili.  Každá kategorie má trochu jiný systém a my se teď spolu podíváme jaký. 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Mladší přípravka měla připravný turnaj organizovaný Markétou Muroňovou a Petrou Novotnou. Děti si zahrály žlutý a oranžový volejbal. Pro ty nejlepší čekala výhra ve formě fidorky, tatranky nebo alasky. Děti si to užily za zvuku vánočních koled a dobré nálady

STARŠÍ PŘÍPRAVKA, MLADŠÍ ŽAČKY A MLADŠÍ ŽÁCI

Tyto kategorie jsme spojili a vytvořili turnaj spolu s jejich rodiči. Na starost si to vzali trenéři Šárka Sonnková, Václav Sonnek, Jan Sonnek a Barbora Ivánková. Turnaj se hrál ve čtveřicích na hřiště trojkového volejbalu. Účast byla mimořádná, protože se zúčastnilo přes 30 hráčů z toho třetina byli rodiče. Během turnaje nechyběla soutěživost, zábava a hlavně místy i krásný volejbal. Někteří rodiče zjistili o čem takový volejbal je a že to není úplně jednoduchý sport. Nicméně každý turnaj musí znát vítěze a tím se stala rodina Golových spolu s Patrikem Janouškem, kteří nenašli přemožitele (Manželé Golovi, Patrik Gola a Patrik Janoušek). Po turnaji si děti předaly dárečky, které si vylosovali s tajného košíku. 

STARŠÍ ŽACTVO 

Trenéři Šárka Sonnková, Barbora Ivánková, Stanislav Novotný a Václav Sonnek připravili starším žákyním a starším žáků turnaj ve čtveřicích. Stanislav Novotný i Barbora Ivánková se turnaje rovněž zúčastnili. 

Článek bude doplněn ... 

JUNIORKY A KADETKY

Vánoční volejbalování juniorek a kadetek proběhlo přátelským utkáním 2 týmů. Na jedné straně stály Markéta Krbečková, Adéla Kozlová, Karolína Popelková a Tereza Smítalová. Na straně druhé se představily Pavlína Hyrniková, Vendula Andrlová, Vanessa Strašilová a spolu s tímto družstvem hrál asistent trenéra Vojtěch Hlisnikovský. Hrálo Zlo proti dobru čili záporáci proti superhrdinům, tak to nalosovala Lucie Korbášová, která přijela po dlouhém zranění v kotníku. Utkání nakonec vyhrálo dobro superhrdinů i přes nepřesný zásah rozhodčího. 

Po utkání jsme se všichni sešli ještě u jednoho stolu. Na sešlost přišly ještě Adéla Blahutová, Simona Blahutová, Nikol Rusňáková, Vendula Ožanová. Bylo krásné být zase všichni pohromadě, protože během sezóny vlivem zranění nebo nemoci nám to zatím nevychází.