VÍTÁME NOVÉ ČLENY

2.9. - 3.9. 2023: Mezinárodní volejbalový turnaj v Bílovci: U16 - Starší žákyně na osmém místě

30.09.2023

Volejbalový víkend na začátku září byl skvělým zážitkem pro mnohé hráčky, když se v Bílovci konal přípravný mezinárodní turnaj v kategorii starších žaček. Tento turnaj byl skvělou příležitostí pro mladé hráčky VK Raškovice, aby ukázaly své dovednosti a soutěžily z týmy z České a Slovenské republiky. I když se nakonec umístily na osmém místě z dvanácti účastníků, jejich účast byla plná vzrušení a zkušeností.

FOTKY

VK Raškovice se ocitly ve skupině, kde se střetly s týmy jako Bílovec, Žilina a Svitavy.

Bohužel se jim v základní skupině nepodařilo získat více vítězství, a to i přes jejich tvrdou práci a úsilí. Tři zápasy skončily výsledkem 0:2 ve prospěch soupeřů. To však neznamená, že VK Raškovice nebyly konkurenceschopné; spíše to byla příležitost, jak se měřit s náročnými soupeři a získat cenné zkušenosti.

Hráčky VK Raškovice ukázaly svou sílu a odhodlání v zápase s Ostravou A, kdy zvítězily 2:0. Dále se jim podařilo dosáhnout remízy 1:1 s týmem Přerov B. Tyto výsledky naznačovaly, že VK Raškovice mají potenciál dosáhnout lepšího umístění v turnaji.

Po základní skupině následovala skupina o umístění od pátého do osmého místa. Zde se VK Raškovice utkaly s týmy Opava a Svitavy. Bohužel v obou zápasech neměly štěstí, a tak prohrály 0:2 s Opavou a 1:2 s týmem Svitavy, kdy rozhodující tiebreak nesl nakonec vítězství soupeři.

I přes konečné osmé místo nebyli trenéři z VK Raškovice zklamáni. Všichni věděli, že hráčky měly před sebou náročný turnaj s mnoha těžkými soupeři, a jejich výkony ukázaly, že mají potenciál a talent, kterým se mohou nadále rozvíjet. Každý zápas byl cennou zkušeností, která jim pomůže v dalším volejbalovém růstu.

Volejbalový turnaj v Bílovci byl nejen soutěží, ale také příležitostí pro hráčky VK Raškovice posilnit týmové pouto, zlepšit své dovednosti a získat inspiraci od silných soupeřů. 

Gratulujeme starším žákyním k jejich účasti na tomto turnaji a přejeme jim mnoho úspěchů v budoucích volejbalových výzvách.