VÍTÁME NOVÉ ČLENY

22.6. Finále trojkového volejbalu i s ČESKOU TELEVIZÍ u nás v Raškovicích

05.07.2023

Ve čtvrtek 22.6. uspořádal VK Raškovice další významnou akci a to finále trojkového volejbalu - Letní pohár Lumíra Hajduška za účasti ČESKÉ TELEVIZE.

V Raškovicích se sjelo 31 družstev na finálový turnaj okresní soutěže trojkového volejbalu - Letní pohár Lumíra Hajduška. Pro tento významný turnaj bylo potřeba nachystat neuvěřitelných 13 kurtů a množství zapisovatelů, rozhodčí a dalších organizátorů, aby vše mohlo proběhnout. Vše se podařilo a turnaj mohl odstartovat bez sebemenších zádrhelů. 

FOTKYhttps://vkraskovice.rajce.idnes.cz/Finale_letniho_poharu_L._Hajduska/

Na jednotlivých hřištích byly rozmístěny všechny skupiny od A až po G a hrálo se ve skupinách opět systémem každý s každým na dva hrané sety do 25 od 10 bodů. V této soutěži jsme měli zastoupení hned 5 družstvy od těch nejzkušenějších mladších žaček až po začínající. Jedním z týmů bylo i klučičí družstvo. 

Jedním z gratulantů vítězům byl i osobně pan Ing. Lumír Hajdušek, který založil tento trojkový volejbal již v 70 letech minulého století. A na jeho počest byla oslovena televize .... 

Takovým bonusem byla přítomnost ČESKÉ TELEVIZE, která točila shot o Moravskoslezském volejbalu do volejbalového magazínu. 
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10709760205-volejbalovy-magazin/223471291399026/

VÝSLEDKY TURNAJE

1. Green Volley F-M A 

2. TJ Sokol Palkovice 

 3. VK Raškovice A 

 4. VK Beskydy Frýdlant n/O A 

 5. TJ Sokol Palkovice B 

 6. VK Raškovice B

A DALŠÍ

Dále bych rád ocitoval slova Miloslava Chrobáka, který je vedoucí této soutěže:

Až dodatečně si uvědomuji, jak obrovský potenciál si v průběhu posledních let vypracoval volejbalový oddíl VK Raškovic, pod vedením manželů Sonnkových. Vždyť o minulém víkendu oddíl pořádal Malou cenu Beskyd, na které si všichni pěkně mákli po oba dva dny od rána do večera. A přesto zvládli i čtvrteční turnaj, kde se hrálo současně na třinácti hřištích.


Celý turnaj se povedl náramně a rádi bychom poděkovali všem organizátorům, rozhodčím, hráčů, ale i funkcionářům klubů, kteří týmy přihlásily a bez kterých by to nešlo. Speciální díky patří i spolupráci mezi našim klubem a TJ Sokol Pražmo Raškovice, který nám umožnil použít jejich tři kurty. 

Děkujeme a při další akci opět na značkách