VÍTÁME NOVÉ ČLENY

27.-28.6. 2022 ZAKONČENÍ SEZÓNY VŠECH KATEGORIÍ

30.06.2022

V pondělí 27.6. proběhlo na antukových kurtech od 15.00-17.00 zakončení sezóny 2021/2022 společnými hrami dětí z mladší a starší přípravky, které soutěžily mezi sebou ve florbale, přehazované, trojičkovém minivolejbale a jiných sportovních hrách. Na závěr trenéři s rodiči připravili táborák a společně s dětmi opekli špekáčky, sýry, hermelíny. Trenéři také vyhlásili a odměnili děti s nejlepší docházkou na trénincích.

Od 17.00 se postupně sešli také hráči a hráčky mladšího a staršího žactva tentokrát spolu se svými rodiči, kteří se aktivně zapojili do volejbalového klání náhodně losovaných družstev, která se utkala na antuce nebo na písku. 

Beachvolejbalu se zúčastnila celkem 4 družstva po 4 hráčích a antukového turnaje 4 družstva po 5-6 hráčích. Hráli jsme ve skupinách každý s každým na čas. Všichni účastníci včetně rodičů obdrželi za své výkony sladké odměny.

Na závěr trenéři zhodnotili uplynulou sezónu a informovali o sezóně následující. Byli vyhlášeni hráči a hráčky s nejlepší docházkou na trénincích, utkáních i turnajích, kteří si odnesli poukázky do Decathlonu v hodnotě 200-300 Kč.

V úterý se sešly, aby zakončily uplynulou sezónu, také kadetky a juniorky se svými trenéry. Opět byly vyhlášeny hráčky s nejlepší docházkou a ta na 1. místě si odnesla poukázku do Decathlonu v hodnotě 400 Kč.