VÍTÁME NOVÉ ČLENY

6.11.-7.11. Se nepředstavily mladší žačky na půdě Krnova a juniorky v Karviné v dobrém světle

09.11.2021

Byl to prodloužený víkend hrůzy. Nejenom, že v pátečních duelech prohrály oba týmy mužů shodně 3:0, ale mladší žačky padají ze skupiny B a juniorky nestačily dobré hře Karviné

KRÁTCE A STRUČNĚ:

Mladší žačky nastoupily v sestavě: 

K. Frydrychová, Z. Bednářová, K. Povolná, B. Novotná, Š. Pánková, E. Kovářová, E. Malyšková, K. Škarabellová a 

První utkání s týmem TJ Sokol FM B začaly výhrou v napínavé koncovce 31:29 a ukázaly, že hrát volejbal umí. Nicméně uspokojení z výhry trvalo až do konečné prohry 1:2 na sety. 

Druhé utkání se holky nedokázaly oklepat z prohry v tiebreaku a z výborně hrajícím a hlavně povzbuzujícím týmem z Havířova prohrály 0:2.

Třetí utkání ze Slezskou Orlicí jen dokreslilo herní projev celého družstva. Nicméně mnohé holky začínají úplně od začátku bez herní praxe trojičkového volejbalu a proto je samozřejmé, že zkušenosti přijdou!!!

Držíme jim palce ať u volejbalu vydří a ať svoje schopnosti stále zlepšují!!! 


JUNIORKY nastoupily v sestavě: 

V SESTAVĚ: Rusňáková N., Popelková K., Smítalová T., Blahutová A., Strašilová V., Václavková A., Andrlová V., Kozlová A.

První utkání nebylo od začátku vůbec špatné. Holky hrály vyrovnaně s týmem, který nás převyšoval nejenom výškou, ale i věkem. Nicméně opět nedostatečný příjem komplikoval život všem na hřišti. Karviná spoléhala na výborně hrající smečařku, která s obrovské výšky ukončovala jednu výměnu za druhou. Škoda druhého setu, kde jsme vedli 23:21, ale přesto se nepovedlo vyhrát. Prohra 0:3 mrzí. 

Druhý zápas jsme prohráli 0:3 bez žádného dalšího komentáře.