VÍTÁME NOVÉ ČLENY

11.11. Pondělí: V druhém utkání žen v nové sezóně domácí VK Raškovice nestačily na dobře hrající Kozlovice

12.11.2019

Raškovice - Kozlovice 1:3 (22,-22,-27,-15)

Ženy nastoupily k utkání ve složení:

Věra Kurečková, Eva Blahutová, Veronika Bartošová, Soňa Jerglíková, Magdalena Galuszkova, Dana Kobylková

Celé utkání se neslo ve velice svižném duchu, kde jsme byli svědky dobrého volejbalu. Chvílemi byl lepší soupeř a chvílemi zase domácí družstvo.. Nešťastný moment se stal v půli třetího setu, kdy si obnovila zranění Věra Kurečková a musela odstoupit z utkání. Do hry nastoupila Šárka Sonnková a hráčky mohly opět bojovat. V závěru setu družstvo bohužel nezvládlo koncovku, kdy si vypracovalo několik možností na uzavření setu, ale šťastnější byli přece jenom hosté a vyhráli ho 25:27. Ve čtvrtém setu došlo k dalšímu střídání domácích kvůli zranění. Šárka Sonnková si obnovila zranění na ruce, a tak naskočila do hry kadetka Adéla Blahutová. Bohužel ona, ani celý zbytek týmu už nedokázal v posledním setu zabrzdit rozjetý vlak soupeře a prohrál 3:1