VÍTÁME NOVÉ ČLENY

14.12. Neděle: Nejlepší hráčka a druhé místo na Mikulášském turnaji v Polance

15.12.2019

Neděle: Repríza mikulášského turnaje žaček v Polance z minulého roku dopadla obdobně. Dosáhli jsme na krásné 2. místo a nejlepší hráčkou celého turnaje se stala kapitánka týmu Pavlína Hyrníková

Turnaje se zúčastnilo 6 družstev - Polanka nad Odrou, Stará Bělá, Ostrava A, Ostrava B, VK Raškovice, Krnov 

Třešničkou na dortu bylo vítězství v anketě nejlepší hráčky turnaje hodnocené podle trenérů 

PAVLÍNY HYRNÍKOVÉ !!!

Ve složení: 

Horní zleva: S. Javorová, S. Blahutová, A. Kozlová, V. Strašilová, P. Hyrníková

Dolní zleva: A. Václavková, E. Babulíková, A. Babulíková

Systém turnaje byl jednoduchý. Každý s každým na jeden set, Pokud se vyhraje 25:20 družstvo dostává jen 2 body a to prohrané 1 bod. V jiném případě je vítězství za 3 body. 

První dvě utkání jsme jednoznačně vyhráli, ale velmi jsme bojovali s přebíháním, které při spojení družstva kadetek a mladších žaček vyvolalo spousty otázek. Nicméně se nám podařilo kráčet k vítězství v obou utkáních. Třetí zápas bylo malé finále, když jsme hráli se Starou Bělou, která stejně jako my vyhrála všechna zbylá utkání rozdílem třídy. Bohužel s tímto týmem jsme nedokázali dobře podávat, velmi jsme na servisu kazili a to nás stálo prohru 25:22 a nakonec i první místo. 

Jak už bylo řečeno vyhráli jsme všechna ostatní utkání a jen o jeden bod jsme zůstali druzí. 

Hodnocení trenéra: 

Na turnaj jsme jeli především spojit tento tým straších žaček, který nehraje žádnou soutěž. Holky nastupují buď  za kadetky nebo mladší žačky. Některé hráčky předvedly velmi překvapující výkon a od některých jsem čekal více. Především roli vůdce, lídra, který by dokázal vyburcovat tým a vzít na sebe zodpovědnost se nikdo nezhostil. 

Holky, ale musím pochválit za týmový výkon a za krásné druhé místo !!!