15.11 V PÁTEK: Muži promarnili šanci se Stařičem, když za stavu 2:0 nakonec prohráli 2:3 a přezimují na 4. místě

16.11.2019

VK Raškovice - TJ Sokol Stařič 2:3 (20,17,-22,-23,-10)

Muži nastoupili ve složení:

Dalibor Rajnoch, Vojtěch Hlisnikovský, Stanislav Novotný, David Prokop, Marek Stříž, Jakub Šprla, Martin Sonnek, Jan Sonnek

Po prvních dvou setech všechno nasvědčovalo tomu, že se domácí tým se soupeřem moc nezdrží a vyhraje ve třech setech. Ještě ve třetím setu za stavu 19:16 pro VK Raškovice by nikdo z přítomných nevěřil, co se bude v příštích okamžicích dít. Nejprve soupeř otočil v koncovce 3. set. A pak začala bitva. Stále více povzbuzený tým Stařič začal postupně znepříjemňovat hru soupeře především dobrou obranou na bloku a otěže zápasu vzal do vlastních rukou. Nakonec i v tiebreaku dokázala na servisu potrápit domácí tým a otočil celé utkání ve svůj prospěch. I takové utkání jsou a domácí si z toho vezmou aspoň ponaučení do dalších utkání.