VÍTÁME NOVÉ ČLENY

16.2. NEDĚLE: Mladší žactvo končí ve skupině C na 2. místě v okresní soutěži šestek

19.02.2020

Další kolo okresní soutěže proběhlo v hale Raškovice, kde se utkaly týmy ze skupin B a C.

Náš tým, který je složen převážně z dívek a chlapců 4. a 5. třídy a doplněn o hráče a hráčky z řad 6. a 7. třídy hrál ve složení:

4. třída: Jakub Klanica, Stela Bonková, Barbora Novotná

5. třída: Jan Popelka, Lotka Pánková

7. třída: Natálie Peterová, E. Babulíková, K. Klanicová, A. Babulíková

V dnešní vyrovnané skupině sehráli hráči a hráčky tři vyrovnaná utkání. Nejprve se utkali s velmi těžkým klučičím soupeřem GREEN VOLLEY B, kteří hrají mladší žáky krajského přeboru. V prvním setu vzdorovali až do koncovky, kde se bohužel nepovedlo hned několik podání a byla z toho prohra. Ve druhém setu mladší žactvo VK Raškovice nevzdorovalo, ani od začátku a prohráli tento zápas 0:2. K dalšímu utkání nastoupilo mladší žactvo proti celku TJ Sokol Frýdek-Místek B (dívčí družstvo) a po pěkně sehraných dvou setech s minimální kazivostí na podání a pěknou mezihrou vyhrálo 2:0. K poslednímu utkání nastoupil Raškovičtí volejbalisti proti týmu z Rožnova pod Radhoštěm. Po prvním jasném setu si každý v hale myslel, že je to hotová věc. Bohužel ve druhém setu se Rožnov pod Radhoštěm vzchopil. Jednoduchou, ale pro oči diváka nepěknou hrou na prvou přes dokázal zcela rozhodit družstvo Raškovic. Nicméně v tiebreaku se podařilo hned na úvod vypracovat 4- bodový náskok a do konce setu už ho nepustit. Po výhře 15:11, tak mladší žactvo slavilo druhou výhru, tentokrát 2:1.