VÍTÁME NOVÉ ČLENY

22.2. Sobota: Kadetky potvrdily zvedající výkonnost proti Třinci

22.02.2020

VK Raškovice - TJ Třineckých železáren 3:0 (13,14,13) a 3:0 (8,15,10) 

Kadetky změnily domácí prostředí z haly Raškovice pro toto utkání do tělocvičny v Dobré z důvodu obsazenosti domácí haly.

Navíc z důvodů osobních záležitostí se omluvil ze zápasu hlavní trenér Jan Sonnek a místo něho jela s týmem Eva Blahutová. Tato trenérka trénující hlavně mladší žačky a hrající za ženy VK Raškovice spojila své hráčské zkušenosti s trénováním mladých nadějí a dokázala správně motivovat družstvo kadetek, které hrálo ve složení:

Smitalová, Popelková (kapitánka), Strašilová, Blahutová A, Rusňáková, Hyrníková, Kozlová, Andrlová

Důležité utkání, které se neslo v duchu favorita. Holky bojující převážně o 4. místo ve skupině proti týmu z dolních pater tabulky Třince jasně dominovaly. Hrály uvolněně, s radostí a drtivým útokem. Sebevědomí, kterým se obalily z minulého utkání proti silnému Frýdku´Místku bylo stěžejním artiklem nevídaného výkonu těchto hráček. Hostující hráčky ani v jednom ze setů nedokázaly přejít přes 15 bodů. V minulém utkání v Třinci byl soupeř nepříjemným soupeřem, který nám vzal 1 set a sahal po bodu ze zápasu. Proto je tato cenná výhra jen potvrzením, že holky jdou dopředu, že se zlepšují každým dnem a že finish krajského přeboru kadetek bude patřit právě tomuto družstvu.