VÍTÁME NOVÉ ČLENY

23.6. Neděle: Zakončení sezóny staršího žactva přátelským zápasem mezi dětmi a rodiči

24.06.2019

Děti porazily své rodiče 2:1 po velké bitvě plné nádherných zákroků a akcí.

Jsme rádi, že rodiče přijali výzvu a zahráli si přátelský volejbalový zápas proti svým dětem. První set dokonce ovládli ve svůj prospěch. Poté, ale tým staršího žactva zabral a nakonec se radoval z vítězství. Zápas doprovázelo skandování nehrajících rodičů, krásné obranné zákroky i mazané kousky zkušených volejbalových matadorů. Na pozici hlavního rozhodčího byla zvolena Pavlína Hyrníková, která vše kontrolovala  svým zkušeným okem. Na čarách ji pomáhalo duo čárových rozhodčích Martina Sonnka a Vojty Klegy. 

Po zápase jsme měli zhodnocení celé sezóny zde a vyhlášení nejlepší hráčky nebo hráče sezóny 2018/2019. Z celkového prvenství se radovala Simona Blahutová, která je také členka ještě mladších žaček. 

1. Simona Blahutová 76,14 % 

2. Vendula Andrlová 75,88 %

3. Adéla Blahutová 75,64 %

Další hráčky nebyly hodnoceny, ale průměrně se dostaly všechny nad 70%, což je moc pěkné číslo a jen výsledek jejích výborných volejbalových výsledků. 

Po těchto ceremoniích začala volná zábava, které přešla k zápasu v beachvolejbale, opékání párků a hermelínů u táborového ohně a války v tenise mezi Simčou a Vanessou. 

Posléze jsme se všichni v dobré náladě rozešli a těšíme se na další sezónu 2019-2020.

Motto starších žaček zní:  ,, VŽDY S ÚSMĚVEM "