VÍTÁME NOVÉ ČLENY

28.4. Neděle: Smíšené družstva mladšího a staršího žactva bojovala ve skupině A v okresní soutěži o další body do celkové tabulky

29.04.2019

Starší žactvo - VK Raškovice A 

Ve složení: D. Dorociak, T. Garba, V. Klega, M. Sonnek, A. Blahutová, V. Andrlová, P, Hyrníková, K. Popelková

1. zápas VK Raškovice A - Red Volley B  2:0 

K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti silnému soupeři z Frýdlantu. Utkání bylo velice vyrovnané, plné agresivních útočných úderů, velmi dobře poskládaných bloků a výborném poli. Naštěstí jsme byli vždycky v koncovce setů trochu důraznější a dokázali jsme vyhrát. 

2. zápas VK Raškovice A - Raškovice B      2:0

3. Zápas VK Raškovice A - TJ Sokol F-M A     0:2 

Třetí zápas byl velice odlišný a naše družstvo velice kazilo. Nedokázali jsme dobře vybrat jejich podání a postrádali jsme, tak i kvalitní útok. 

4. zápas VK Raškovice A - Green Volley B

Znovu zápas čistě proti chlapeckému družstvu a opět výhra 2.0. Krásný zápas, kde na obou stranách vynikaly agresivní útočné údery. A znovu zvládnuté koncovky v podání našeho staršího žactva. 

Mladší žactvo - VK Raškovice B 

Ve složení: S. Blahutová, S. Javorová, E. Babulíková, E. Bonková, A. Babulíková, V. Ožanová, L. Hlisnikovská, N. Peterová, K. Klanicová, A. Václavková, V. Hostačná, M. Kohut, D. Strnadel, 

1. zápas VK Raškovice B - TJ Sokol F-M A     0:2

K prvnímu zápasu nastoupili holky a kluci proti silnému soupeři, který vyniká svou disciplínou. Ta je založena na výborném poli, na  nebezpečném servisu a na velice málo zkažených úderů. Nicméně naše družstvo bojovalo a sbíralo zkušenosti s šestkovým volejbalem až do konce. 

2. zápas VK Raškovice B- Raškovice A      0:2

3. zápas VK Raškovice B - Green Volley B      0:2

Asi nejlepší zápas našeho mladšího žactva v této velice silné skupině. Drželi krok vždycky až do koncovek setů a bylo vidět, že se velice snažili. 

4. zápas VK Raškovice B - Red Volley B      0:2

Na tomto turnaji se vystřídalo 13 hráček a hráčů mladšího žactva a všichni odehráli určitý počet setů. Bylo vidět, že tato skupina je nad jejich možnosti a byl veliký úspěch, že se do ní probojovali.