VÍTÁME NOVÉ ČLENY

31.3. Neděle: Mladší i starší žákyně odcestovaly do Orlové na mládežnický volejbalový turnaj a vybojovaly senzační umístění

01.04.2019

Turnaj byl rozdělen podle kategorií na mladší žačky (5 týmů) a starší žačky (6 týmů).

Pro mladší žákyně byl tento turnaj přípravou pro nadcházející předkolo Mistrovství České republiky. Hráčky hrály v sestavě,  kde hrály 3 hráčky se zkušenostmi z krajského přeboru starších žákyň. S nejzkušenější hráčkou na postu nahrávačky si děvčata vyzkoušela také systém s vbíhající nahrávačkou.

Sestava: Vanessa Strašilová, Sára Javorová, Simona Blahutová, Ema Babulíková, Veronika Hostačná, Klára Klanicová, Ema Bonková, Anna Václavková, Karolína Václavková, Natálie Peterová, Ludmila Hlisnikovská. 

Turnaj mladším žačkám vyšel na jedničku. Vyhrály všechna utkání a skončily na úžasném 1. místě z 5 týmů. 

Děvčata hrála proti týmům z Krnova, Orlové, Frýdku-Místku a Frenštátu pod Radhoštěm 

Starší žačky odcestovaly do Orlové povzbuzené nedávným vítězstvím ve skupině B krajského přeboru, ale tentokrát v obměněné sestavě. 

Do sestavy se nově přidala Patrície Dybová, pro kterou to byl první volejbalový turnaj ve své kariéře. 

Také jsme v našem týmu po dlouhé době opět přivítali ročníkově ještě mladší žačku Báru Kotáskovou, která i přes dlouhou absenci ve volejbale ukázala, že volejbal hrát dovede a každým zápasem se zlepšoval její výkon (také odcestuje na MČR s mladšíma žačkama). 

Ve složení: Bára Kotásková, Pavlína Hyrníková, Karolína Popelková, Tereza Smitalová, Vendula Andrlová, Adéla Blahutová, Patrície Dybová

 Na turnaji dívky obsadily krásné 3 místo, když nestačily jen na silné týmy z Orlové a Frýdku-Místku A

Dále děvčata hrála proti týmům z Krnova, Frenštátu pod Radhoštěm a  Frýdkem-Místkem B