VÍTÁME NOVÉ ČLENY

čtvrtek 5.12. 2019 V podvečer čerta a mikuláše si dojely pro dvoubodovou nadílku ženy VK Raškovice do Palkovic po výhře 3:2

06.12.2019

Utkání okresní soutěže žen: Palkovice A  Raškovice 2:3 (-19, -16, 18, 20, -13)

VK Raškovice ženy začaly utkání v 18:00 ve složení:

Zleva:V. Bartošová, D. Kobylková, E. Blahutová a Olga Domenyová

Dolní řada zleva: N. Rusňáková, V. Andrlová, A. Blahutová (kadetky)

Utkání:

Na zápas odjely ženy doplněné kadetkami, které hrají krajský přebor kadetek a nevedly si vůbec špatně. Celý tým působil velmi kompaktně a nechybělo málo k tříbodové konečné výhře. Po prvních dvou dominantních výherních setech VK Raškovice, to vypadalo na hladký průběh utkání, jenže hráčky domácích Palkovic se vzmohly na odpor a bylo zaděláno na pořádné drama. Třetí a čtvrtý set patřil domácímu týmu a vše směřovalo do závěrečného tiebreaku. Pátý set byl velice vyrovnaný po celou dobu a všichni jen netrpělivě čekali, kdo bude mít silnější nervy v koncovce. Naštěstí to byly naše holky, které prokázaly odvahu a bojovnost a vyhrály 15:13.

Jsme rádi, že se holky (kadetky) zapojují do ženského týmu a kdo ví možná už příští rok budeme chodit, ne na okresní soutěž žen, ale na krajský přebor žen.

Gratulace za VK Raškovice k vítězství a přejeme týmu mnoho dalších výher v soutěži !!!!!