VÍTÁME NOVÉ ČLENY

8.6. V SOBOTU: Starší žačky se zúčastnili turnaje v Hodslavicích v rámci seriálu MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR a nevedly si proti silným celkům vůbec špatně.

10.06.2019

Na turnaj přijelo 13 družstev žaček a 4 družstva žáků.

Na turnaj jsem odcestovali, jako vedoucí celek tabulky Moravskoslezského poháru, a na turnaji k nám, také i takhle přistupovali. Tým oslaben o tři hráčky z deváté třídy Adély Blahutové, Nikoly Rusňákové a Karolíny Popelkové bojovali v nelehkých zápasech velice dobře na úkor výškové a silové převahy.

Ve složení:

Alžběta Hlisnikovská, Vanessa Strašilová, Sára Javorová, Simona Blahutová, Tereza Smitalová, Pavlína Hyrníková, Vendula Andrlová,

Základní skupina

Do základní skupiny jsme dostali výběr Moravskoslezského kraje ročníku 2004-2005, se kterým jsme hráli vyrovnaný set do 15 bodů, ale pak jsme už nestačili. S Novým Jičínem D, to bylo přesně naopak, zápas jsme měli pod kontrolou a jasně vyhráli.

SEMIFINÁLOVÁ SKUPINA

V této skupině jsme dostali favorita skupiny Nový Jičín A 0:2. Do utkání jsme vstoupili dobře, ale celkově třetí celek krajské soutěže Moravskoslezského kraje nám vždycky v koncovce utekl. V zápase jsme sbírali zkušenosti a v určitých pasážích hry jsme viděli i vynikající útočné akce nebo chytré zkrácení hry. Do druhého utkání jsem šli proti Valašskému Meziříčí 1:1, který první set vyhrál jen kvůli naší velké chybovosti a častému nedorozumění. V druhém setu už jsme se uklidnili a hlavně vynikající hrou v poli a chytrostí při útočných úderech jsme druhý set vyhráli.

V celkovém pořadí turnaje jsme skončili na 7. místě.

Jelikož se umístění počítalo i do Moravskoslezského poháru  a před námi bylo jen družstvo z Orlové, skončili jsme v rámci této soutěže na 2. místě.