VÍTÁME NOVÉ ČLENY

9.2. Sobota Mladší žačky na půdě Oder udržely krásné druhé místo ve skupině B

10.02.2019

Krajský přebor mladších žaček skupiny B v Odrách nabídl bojovný volejbal s dobrým koncem na Raškovické straně.

1. zápas Raškovice - Frýdlant nad Ostravicí             2:1

Hned první zápas proti hráčkám z Frýdlantu nad Ostravicí nabídl velký boj hraný na tři sety. V tiebreaku byly holky šikovnější a dokázaly soupeřky těsně udolat.

2. zápas Raškovice - Bílovec      0:2

Druhý zápas s týmem, který sestoupil ze skupiny A a momentálně drží 5. místo v MS kraji byl velice vyrovnaný. Hlavně první set nabídl neuvěřitelnou bitvu, kdy nakonec naše holky podlehly až těsně v závěru 25:27. 

3. zápas Raškovice - Odry         2:1

Ve třetím zápase byly do hry poslány hráčky, které zatím v této kategorii sbírají zkušenosti a hrají zatím hlavně trojkový volejbal. Nepřevedly v žádném případě špatný výkon, ale přece jenom na závěrečné míče byla šestka střídána a zápas znovu v tiebreaku holky zvládly. 

4. zápas Raškovice - Frenštát pod Radhoštěm        2:0

Ve čtvrtém zápase holky neponechaly nic náhodě a spravedlivě vyhrávalyOHLASY TRENÉRA: Jsem spokojena s výkonem všech 10 hráček, které se tohoto kola v Odrách zúčastnily. Vzhledem k výškové převaze všech družstev ve skupině B, ve které pravidelně obsazujeme 2.místo, je naše hra zaměřena především na týmové spolupráci, kvalitním příjmu a pohybu v poli. To vše děvčata plnila v rámci svých možností a zkušeností. Body se nám dařilo dávat z podání vrchního i spodního, které jsme "kazili" oproti jiným družstvům minimálně. V družstvu máme tři hráčky, které dostávají příležitost také v družstvu starších žákyň a jako vždy byly oporou ve všech herních činnostech. Děkuji p. Slaninovi za zajištění pizzy v pauze mezi zápasy pro všechny hráčky, která jim dodala energii a hlavně pozitivní náladu do utkání s Odrami a Frenštátem.

10 HVĚZD UTKÁNÍ: 

Sára Javorová (horní podání a útok)   

Vanessa Strašilová (komplexní hra ve všech činnostech)                  

Simona Blahutová (příjem a pohyb v poli)

Ludmila Hlisnikovská (útok a podání)

Ema Babulíková (spodní podání, příjem a pohyb v poli)  

Anna Babulíková (pohyb v poli, útok) 

Natálie Peterová (spodní podání) 

Veronika Hostačná (příjem, útok)

Karolína Václavková (reakce na míč) 

Ema Bonková (spodní podání)

Podrobnější výsledky zde.