VÍTÁME NOVÉ ČLENY

9.9. a 16.9 Pondělí probíhaly nábory v rámci Volejbalové školičky pro 1.-5. třídu a doufáme, že všichni zúčastění budou chtít pokračovat za VK Raškovice

18.09.2019

Náboru se zúčastnilo cca 40 nových dětí, které by chtěly začít u nás sportovat a postupně se učit volejbal hrát. Věříme, že si mnoho z těchto dětí tento krásný kolektivní sport oblíbí.

V rámci projektu DNY VOLEJBALOVÉ ŠKOLIČKY jsme v prvním školním týdnu obešli školy ZŠ Raškovice, ZŠ Dobrá, ZŠ Morávka, ZŠ Nošovice, kde jsme předváděli nejen volejbalové dovednosti, ale také základy gymnastiky, použití nestabilních čoček, koordinační cvičení pomocí "žebříků", prvky z atletické přípravy a další sportovní dovednosti, které jsou základem pro volejbal. Na konci naši předváděcích akcí, do kterých jsme zapojili také děti jednotlivých škol jsme zájemcům rozdali letáčky s informacemi o projektu volejbalové školičky a možnostech přihlášení se do našeho klubu. Na ZŠ Raškovice jsme letos navštívili rodiče v rámci třídních schůzek, kde jsme jim krátce představili náš klub a sdělili taktéž informace o možnostech vyzkoušení sportovních a míčových her (1.-3. třída) a volejbalových tréninků (4.-9.třída) jen na zkoušku. Raškovické děti viděli naši náplň tréninků v loňském roce v rámci volejbalové show, která proběhla v září ve sportovní hale.

Nábory pro všechny kategorie 1.-3. třídu (sportovní a míčové hry), 4. - 6. třídu (základy volejbalu) a 7.-9. třídu (rozvoj volejbalových dovedností) stále pokračují. Stačí jen zavolat (732 241 173) a domluvit se na jeden z našich tréninků, které vám navrhneme, kdykoliv během školního roku 2019/2020. 

V rámci volejbalové školičky ve dnech 9.9. a 16.9., které se konaly ve víceúčelové hale Raškovice jsme připravili vhodné tréninky pro jednotlivé kategorie, pod taktovkou Markéty Muroňové, Věrky Kurečkové, Alžběty Urbancové, Šárky Sonnkové, Evy Blahutové a Jana Sonnka . Pomáhali nám také kadetky a kadeti (Tereza Smitalová, Simona Blahutová, Vanessa Strašilová, Tomáš Garba, Dominik Dorociak) 

Náborů se zúčastnilo až 40 dětí převážně ze ZŠ Raškovice (22), ale také ze ZŠ Dobrá (11), ZŠ Morávka (5) a ZŠ Nošovice (2)

Jsme velice šťastní, že jsme naším programem oslnili tolik nových volejbalových nadějí, které buď to začínají sportovat nebo si vybrali další sport, ve kterém chtějí něco dokázat. Těšíme se na všechny v rámci dalších tréninků.