Ve čtvrtek 3.5. proběhlo další kolo okresní soutěže Letního poháru L.Hajduška.

05.05.2018

Ve čtvrtek 3.5. proběhlo další kolo okresní soutěže Letního poháru L.Hajduška. VK Raškovice byl pořadatelem skupin A,B. Za pěkného slunečného počasí jsme obě skupiny odehráli na volejbalových kurtech. Ve skupině A se utkalo naše družstvo mladších žaček (Terka, Pavlína, Simča) s týmy kluků Red Volley A, se kterými ve vyrovnaném utkání prohrály 1:2 a s týmy Green volley A, B, jež porazily poměrem 3:0. Ve skupině tak obsadily 2. místo a do celkového pořadí soutěže se jim započítává celkem 19 bodů. Ve skupině B hrálo naše družstvo chlapců (Dominik, Tomáš, Danek, Standa a Vojta), které si poradilo výhrou 2:1 se smíšenými týmy SK Metylovice a ZŠ Kunčice A. Kluci prohráli poměrem 1:2 s týmem Red Volley B. Celkově se v tabulce umístili na 2. místě a do celkového pořadí soutěže si připisují15 bodů. Pořadatelem skupiny C, ve které hrají naše nejmladší žačky z 5. třídy, byl TJ Sokol Palkovice. Dívky ve složení Lída, Sára, Verča a Natálka bohužel nestačily svou hrou vyzrát na žádný zúčastněný tým, skončily ve skupině C poslední a sestupují tak do skupiny D. Do celkového pořadí soutěže si připisují 8bodů. Musíme toho ještě mnoho na trénincích zlepšovat, abychom mohli v soutěži ukázat, co už umíme a dokázali ostatním týmům konkurovat.