VÍTÁME NOVÉ ČLENY

OBECNÉ INFORMACE - NÁBOR 2019

14.11.2019

Kontakty na trenéry, informace ohledně jednotlivých kategorií naleznete v tomto odkaze 

V letošní sezóně opět pokračujeme v napočaté práci s mládeží.

Děti od 1.- 4.třídy se budou účastnit pod vedením Markéty Muroňové, Věry Kurečkové a Šárky Sonnkové turnajů v barevném minivolejbale, který se hraje ve dvojicích nebo trojicích dle barvy a věkové kategorii. Ti nejmenší hrají přehazovanou, kde základem je umět házet, běhat a chytat. Až od třetí třídy se dětí učí základy volejbalu, jako je odbití horem - prsty z vlastního nadhozu.

Děvčata od 5.- 7. třídy pod vedením Šárky Sonnkové a Evy Blahutové se budou kromě turnajů v barevném minivolejbale účastnit také okresních soutěží turnajů trojic, krajského přeboru mladších žaček v šestkovém volejbale.

Kluci od 5. - 9. třídy pod vedením Stanislava Novotného a Václava Sonnka se budou kromě turnajů v barevném minivolejbale účastnit také okresních soutěží trojic, smíšených družstev v šestkovém volejbalu a mladší žáci také turnajů krajského přeboru mladších žáků v šestkovém volejbale

Děvčata ze 7.-9.třídy a 1. ročníku na střední škole  budou hrát krajský přebor kadetek a šestkový volejbal smíšených družstev. Tréninky povede Šárka Sonnková, Jan Sonnek.

Do volejbalu je možné se přihlásit nejlépe u vedoucích trenérů příslušné kategorie v průběhu měsíce září a října přímo na tréninku. Stále přijímáme nové zájemce, kteří mají vztah ke sportu a k volejbalu zvlášť. Přijďte s dětmi mezi nás během září a října třeba jen na zkoušku.


Kontakty:

Přípravka 1.- 4.třída - p. Markéta Muroňová, 732 173 910, p. Věra Kurečková, p. Šárka Sonnková

Mladší žactvo 5.-7.třída - p. Šárka Sonnková, 732 241 173, p. Eva Blahutová

Starší žačky a žáci 7.-9.třída + kadetky a kadeti 1.-2. ročník střední škola  - Jan Sonnek 739630927, p. Šárka Sonnková