VÍTÁME NOVÉ ČLENY

LEDEN 2017

01.01.2017

PROHRY

sobota 14.1. - okresní přebor žactva. Bohužel naše smíšené družstvo prohrálo všechna utkání ve skupině A a sestupuje tak do skupiny B.

neděle 15.1. - krajský přebor starších žaček. Bohužel také starší žačky prohrály všechna utkání ve skupině C a sestupUjí tak do skupiny D.

neděle 15.1. - krajský přebor žen. Bohužel naše ženy prohrály obě utkání s družstvem TJ Sokol Frýdek-Místek

sobota 21.1. - krajský přebor mladších žaček. Mladší žačky prohrály utkání s Ostravou A, B a Karvinou, ale viz. níže....

sobota 28.1. - krajský přebor žen. Ač ženy bojovaly a výhra v prvním zápase s Kozlovicemi byla na spadnutí, ženy prohrály v tie breaku 12:15. Celkově v prvním utkání prohrály tedy 2:3, ve druhém už se sesypaly a prohrály 0:3.

VÍTĚZSTVÍ

pátek 6.1. - družstva VK Raškovice A a VK Raškovice B se udržely v soutěži okresního přeboru trojic v nejlepší skupině A a bojují tak o přední příčky celkového umístění v soutěžičtvrtek 12.1. - družstvo VK Raškovice C vy hrálo všechna utkání ve skupině D soutěže okresního přeboru trojic a postoupilo tak do vyšší skupiny C sobota 21.1. - krajský přebor mladších žaček. Mladší žačky vyhrály utkání s Frenštátem p/R. , což jim zajistilo 4. místo ve skupině B, ve které budou hrát i další kolo 4.2.neděle 22.1. - krajský přebor žen. Ženy vyhrály v obou utkáních s Hnojníkem 3:0. Gratulujeme!!!