VÍTÁME NOVÉ ČLENY

LISTOPAD 2017

01.11.2017

27.11. ženy vyhrály v dalším kole okresního přeboru tentokrát bez větších problémů s mladým týmem z Frýdlantu n/O poměrem 3:1. Utkání se nrálo v 18.00 v hale v Raškovicích. 

25.11. mladší žačky odehrály další kolo krajského přeboru, tentokrát v tělocvična vOrlové. Vyrovnaná utkání sehrála se všemi týmu první skupiny, ovšem ani jedno nedotáhla do vítězného konce. Družstvo tak sestupuje do druhé skupiny , z celkového počtu 4 skupin. Děvčata odehrála utkání v 6 hráčkách základní sestavy, která byla doplněna o 2 hráčky Emu a Lidku z přípravky, které se rozkoukávaly, co vše musí zvládnout, aby se mohly aktivně do hry krajského přeboru v šestkovém volejbalu zapojit, ale do hry na pár minut také zasáhly. 

  25.11. děti z přípravky 1.-6.třídy se zúčastnili turnaje v barevném minivolejbale v Palkovicích. Celkem hrálo našich 29 dětí rozdělených do barev příslušné kategorii z celkového počtu 134 dětí. Nejlepší umístění: žlutá - 2.místo Novotná+Bonková,3. místo - Bártková+Strnadlová, červená - 1.místo Babulíková+Javorová, modrá 2.místo - Klega+Dorociak+Garba, Celkové výsledky zde 

24.11. kluci a holky ze 4.-6. třídy se zúčastnili turnaje v zelené barvě v Janovicích. Z 8 zúčastněných týmů jsme obsadili 1.místo (Walda, Tomáš, Dominik), 2. místo (Ema, Anička, Natálka, Klárka), 5.místo (Sára, Lidka, Simča,Verča) a 6,místo (Šimon, Matěj, Vojta, Danek). 

20.11.ženy hrály své další utkání okresní soutěže žen v domácím prostředí v hale v Raškovicích s drusžtvem z Palkovic. Bohužel opět prohrály prohrály poměrem 0:3, po setech 13:25, 29:31, 23:25. 

12.11. žactvo hrající okresní přebor v šestkovém volejbale sehrálo další kolo této soutěže v Palkovicích. V 1.skupině, do které se probojovalo naše smíšené družstvo v rámci kvalifikace, prohrálo pouze s družstvem chlapců z Valašského Meziříčí. Dvěmi výhrami si zajistili celkové umístění v tabulce této soutěže 2. místo a setrvání v 1.skupině. Děkujeme p.Gucké za pomoc s dopravou. 

10.11. přípravka, konkrétně 10 dětíi ze 4.-5.třídy se zúřastnily turnaje ve Frýdlantě n/O v tělocvičně ZŠ Komenského, který pořádal oddíl Red Volley Beskydy. V barvě oranžové reprezentovaly VK Raškovice Pánová Š., Novotná B., v barvě oranžovo-červené - Šokalová Adéla a Hostačná Veronika a v barvě červené Peterová Natálie, Babulíková Anna, Babulíková Ema, Hlisnikovská Ludmila, Strnadel Daniel a Kohut Matěj. Ve všech barvách jsme se se umístili na předních příčkach jednotlivých skupin. Děkuji rodičům (p.Babulík, p.Hlisnikovská, p.Strnadlová) za pomoc s dopravou dětí. 

6.11. ženy hrály své další utkání okresní soutěže žen opět na půdě soupeřek, tentokrát v Hnojníku. Po velice vyrovnaných dvou prních setech 28:30 a 26:28 nakonec podlehly i v tom třetím, a prohrály tak poměrem 0:3. 

5.11. také starší žačky ze své skupiny ZKY-T2B nesestoupily, ale ani nepostoupily. V hale v Raškovicích si výhrou nad Bílovcem 2:0 si zajistily také umístění na 3. místě a setrvávají v této druhé nejlepší čtyřčlenné skupině v kraji. 

4.11. mladší žačky hrály svá další utkání krajského přeboru mladší ch žaček. Pořadatelem skupiny ZKYM-T1-A byly VK Raškovice. Z důvodů obsazené haly se skupina odehrála v tělocvičnách v Dobré. Dívky ve skupině vyhrály utkání nad Bílovcem poměrem 2:0 a i přesto, že další utkání prohrály (s Orlovou a s Ostravou 0:2) zajistily si udržení v nejlepší skupině umístěním na 3.místě. Děkujeme p.Pokludové za pomoc s dopravou, Michalovi Jouzovi a Daliborovi Rajnochovi za pomoc při rozhodování utkání a L.Slovákové a J.Sonnkovi za pomoc s organizací. 

2.11. mladší žactvo - družstva A (holky),B (smíšenky),C (kluci) - další kolo okresního přeboru v trojkovém volejbalu skupin A a C se konalo v hale v Raškovicích od 16.00-18.00hodin. Družstvo A (Martina, Pája, Sára, Vendy) se umístilo na 4. místě a družstvo B (Bára, Terka, Simča, Matěj, Šimon, Vojta) na 2.místě ve skupině A. Družstvo C (Dominik, Tom, Vojta, Walda, Danek, Staník) se ve skupině C umístilo na 1. místě a postupuje tak do skupny B. Děkujeme P.Kohutové, E.Blahutové, J.Biolkovi a S.Novotnému za pomoc při rozhodování utkání.