VÍTÁME NOVÉ ČLENY

Mladší žačky jsou po 2. kolech v krajském přeboru na 3. místě, starší žačky po 3 kolech na 5. místě

13.12.2022

První 2 kola odehrály mladší žákyně v nejlepší A skupině krajského přeboru. 12. listopadu jsme se v Opavě utkaly s družstvy z Bílovce, Nového Jičína, Kylešovic a Frýdlantu nad Ostravicí. Naše hráčky prohrály pouze s SVK Nový Jičín a obsadily tak 2. místo a získaly cenné body do tabulky.  

Další kolo jsme zajižděli do Nového Jičína, bohužel velmi oslabené sestavě, kdy nám chyběly hráčky na každém postu - smečařka Stela Bonková, nahrávačka Kája Škarabellová a blokařka Bety Dudková. Holky se sice snažily bojovat až do konce, bohužel se podařilo vyhrát jediné utkání 2:0 a to nad Polankou nad Odrou a 1 set s Novým Jičínem a s Kopřivnicí. tyto výsledky nás ze 4. místa poslaly do B skupiny.

Celkově jsme však stále na 3. místě celkové tabulky ze 1¨družstev. hráčkám gratulujeme a držíme palce k postupu zpět do nejlepší skupiny v dalším kole, které se hraje již 7. ledna 2022. 


V nejlepší A skupině odehrály první kolo také starší žákyně. Bohužel však při velmi vyrovnaných utkáních se všemi týmy obsadily 4. místo  a sestoupily do skupiny B. V dalším kole však tuto skupinu ovládly a vrátily se zpět do skupiny A. Třetí kolo jsme odehráli v domácím prostředí s nejlepšími týmy kraje. Bohužel jsme byli oslabeni o nahrávačku Káju, což se projevilo na celkovém herním projevu a výsledcích, které znamenaly poslední 5. místo a opět sestup do skupiny B,

Další kolo se hraje 15. ledna a my budeme držet palce.