VÍTÁME NOVÉ ČLENY

Od 6. srpna proběhlo na volejbalových kurtech soustředění staršího žactva VK Raškovice. //30. července zahájilo letošní sezónu čtyřdenním soustředěním na volejbalových kurtech naše družstvo mladšího žactva.

08.08.2018

Od 6. srpna proběhlo na volejbalových kurtech soustředění staršího žactva VK Raškovice. Účastnilo se ho celkem 16 hráčů a hráček. Tentokrát jsme se zaměřili především na fyzickou kondici, kompenzační cvičení a zdokonalování nového herního systému. Samozřejmostí bylo utužení kolektivu s novými hráčkami. ******************************************************************************************************************************

30. července zahájilo letošní sezónu čtyřdenním soustředěním na volejbalových kurtech naše družsstvo mladšího žactva. Za účasti 15 dětí z 5.-6.třídy jsme se zdokonalovali v jednotlivých individuláních činnostech, kondici, koordinaci pohybu - kdy jsme velice unavené tělo museli zchladiit v naši řece Morávce. Také jsme utužovali kolektiv nejrůznějšími hrami, při kterých panovala velice dobrá nálada.