ŘÍJEN 2017

01.10.2017

22.10. starší žačky se svým vítězstvím nad družstvem z Frýdlantu n/O udržely ve 2 nejlepší skupině krajského přeboru starších žaček a po dvou turnajích jsou v první osmičce z celkového počtu 28 družstev. Další kolo se odehraje 5.11.2017 v naší hale. Přijďte povzbudit naše hráčky !!!

17.10. ženy vyhrály ve svém prvním utkání okresní soutěže ve Frýdlantě n/O 3:2

14.10. proběhl v hale Raškovice první turnaj v barevném minivolejbalu na okresní úrovni, který byl organizován ve spolráci OVS, RED Volley Beskydy a VK Raškovice. Turnaje se zúčastnilo celkem 73 dětí, z toho 32 dětí z Raškovic. Své první volejbalové "umění" děti prokazovaly v barevných kategoriích dle pravidel stanovených ČVS. RAŠKOVICKÉ DĚTI MĚLY ZASTOUPENÍ VE VŠECH KATEGORIÍCH - žlutá, oranžová, oranžov-červená, červená a zelená. Na organizaci se podílelo 18 členů VK Raškovice, kterým moc děkujeme, že svůj volný čas věnovali dětem. Hlavní organizátorkou byla Nikola Němcová(Red Volley Beskydy, OVS), administrativu řešil p.Miloslav Chrobák (OVS).

13.10. muži zvítězili ve svém posledním utkání podzimní části okresní soutěže mužů s družstvem z Palkovic 3:1

10.10. v okresním přeboru trojic, kterého se účastnilo celkem 18 družstev, rozdělených do 3 skupin, obsadily VK Raškovice A - 2.místo ve skupině A, VK Raškovice B - 1.místo ve skupině B, VK Raškovice C - 5.místo ve skupině. V dalším kole si tedy družstva VK Raškovice A,B zahrají o umístění v celé soutěži v nejlepší A skupině, VK Raškovicce budou hrát ve skupině C. Obě skuiny A,C se odehrají v hale v Raškovicích 2.listopadu od 16.00 hodin.

8.10. smíšené družstvo žactva při kvalifikačním turnaji okresního přeboru na 6.ZŠ v Místku

7.10. Radost ze hry a z vítězných utkání ukázaly mladší žačky v krajském přeboru v Bílovci

6.10. muži zaznamenali v domácím utkání hraném v hale s družstvem Staříč vítězství 3:0