ROK 2011

01.01.2011

Žáci+žačky

16.10.2011 16:00

Také naši nejmladší se již zapojili do své soutěže. Do okresního přeboru mládeže jsme přihlásili smížené družstvo děvčat a chlapců. V prvním kole-kvalifikaci- se dětem přiliš nedařilo a všechna svá utkání v základní skupině prohráli. O dalším pořadí kvalifikace hráli s družstvem ŠSK Beskydy E, a to o celkové 7-8.místo. V tomto utkání již výsledek obrátili ve svůj prospěch a vyhráli 2:0. Dostali se tak do skupiny, ve které budou hrát svůj další turnaj v Metylovicích 19. listopadu .

Výsledky a tabulka viz. Žáci a žačky

Krajský přebor žen

16.10.2011 15:42

V sobotu zajížděly naše ženy hrající krajský přebor do Štramberka-tradiční soupeř, který nás každoročně trápí, jak svou hrou tak nepříjemnými zážitky z utkání. Nebylo tomu ani jinak tentokrát.

Do utkání jsme nastoupily rozhodnuté, že od začátku budeme hrát naplno a odvezeme si domů potřebné body pro postup do finálové skupiny. V prvním utkání jsme nic neponechali náhodě pouze v prvním setu, který jsme s přehledem vyhrály. Další dva sety byly ovšem v režii soupeřek a prohrávaly jsme 2:1. Ve čvrtém setu jsem se konečně vzpamatovaly a skvělou hrou v poli a na síti, která přišla také s výměnou nahrávačky jsem stav srovnaly na 2:2. V rozhodujícím setu jsme již soupečřkám nedaly šanci a zvítězily tak 3:2.

Obdobně se vyvíjel také druhý zápas, který ovšem začal nepříjemnou výměnou názoru ohledně míče, který soupeřky oproti prvnímu zápasu vyměnily a našim hráčkám příliš nevyhovoval. Po konzultaci s rozhodčím a prosbě o výměnu míče za původní, nám nebylo vyhověno a tím začala nepříjemná nevraživost mezi hráčkami. Nepomohlo k tomu ani zranění jedné z hráček Štramberka při vzájemném střetu hráček na středové čáře při dopadu. Ze Štramberka si sice odvážíme body za vítězství, ale také nepříjemný pocit ze vzájemného nesmyslného osočování. Potvrdilo se opět, že toto místo je pronás začarované, protože v minulých třech letech zde vždy máme nějaký problém, ať jsou to zranění (výron dvou našich hráček), hádání se na hřišti, apod.

ŽENY "B" prohrály

16.10.2011 15:32

Ve čtvrtek ženy hrající okresní přebor hostily v tělocvičně na Morávce družstvo z Bašky. Jednalo se o poslední utkání první části (poloviny ) soutěže okresního přeboru žen. Po dvou prvních vyhraných setech to vypadalo na jasné vyhrané utkání ve prospěch domácích hráček. Jak to tak ale bývá nikdy není nic předem jasné, když ještě není konec. Naše hráčky usnuly na vavřínech a další 3 sety svými chybami prohrály. Protože však tuto soutěž hrajeme hlavně pro radost a v pěti setech jsme si dobře zahrály, šly jsme sezónu zakončit do Adámkové vily.

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽEN

02.10.2011 17:47

Dnes nastoupily naše ženy v plné sestavě k předehrávanému utkání v Palkovicích. Utkání ve kterém bylo předem jasné, že Palkovice nebudou lehkým soupeřem, začalo pro naše barvy nečekaně vítězným setem. Bohužel to byl v prvním zápase také první i poslední vítězný. Naše hráčky však odvedly pěkný výkon a byly soupeřkám do 20 bodů v každém setu rovnocenným soupeřem.

Druhé utkání začalo naši prohrou. Do druhého setu nastoupily hráčky ve zcela jiné sestavě a tento set se nám podařilo opět vyhrát. Stejné nasazení a bojovnost bez chyb se nám však nepodařilo držet pk celou dobu zápasu a proto i druhé utkání skončilo vítězně pro hostující tým s Palkovic.

Držme tak palce našim hráčkám v dalším utkání, které se hraje v Tělovičně na MoRÁVCE v sobotu 8.10.2011, viz. Ženy A

OKRESNÍ PŘEBOR ŽEN 2011/2012

02.10.2011 17:42

Ženy B ukončily první kolo soutěže okresního přeboru. Věřme, že po třech porážkách za sebou již tento čtvrtek 6.10.2011 v Hnojníku zvítězí. Držme palce také v odvetném utkání 13.10.2011, kdy budou na Morávce hostit družstvo z Bašky. Přijďte naše ženy povzbudit od 17.00 hodin. Podrobně výsledky viz. Rozpis 2011/2012

Ženy A v sobotu 26.3.2011 úspěšné

28.03.2011 12:09

V sobotu naše ženy hostily lídra naší skupiny v krajském přeboru žen II.třídy. V obou utkáních soupeřky porazily 3:2 (16,-19,-15,17,12) a 3:1 (22,16,-12,19)

Juniorky skončily na 3.místě

28.03.2011 12:05

Po vyrovnaném boji s družstvem z Kopřivnice 3:0, 0:3 se naše juniorky umístily celkově na konečném 3.místě krajského přeburu juniorek. V příštím roce již tyto hráčky posílí družstvo žen A v krajském přeboru. Děkujeme všem hráčkám za úspěšnou sezónu 2010/2011 a skvělou spolupráci po celou dobu mé trenérské činnosti.

Šárka

JUNIORKY STÁLE BOJUJÍ O PRVNÍ MÍSTO V KRAJI

13.03.2011 19:52

V neděli se naše juniorky utkaly s družstvem z Frýdlantu nad Ostravicí v jejich sokolovně. Utkání se pro nás nevyvíjelo příliš dobře, prohrávaly jsme 0:2. V dalších dvou setech se nám podařilo výsledek odvrátit a to za přispění střídající Terezky, které se velice dařilo na postu smečařky. Srovnaly jsme na 2:2. Následující poslední pátý set byl pro nás rozehrán velice dobře, měnili jsme strany za stavu 8:4 pro nás. Bohužel za přispění skvělých podání a hry v poli našich soupeřek jsme nestačili uhrát koncovku a prohrály v tiebreaku 19:17. Obrečely to všechny včetně trenérky.

Do druhého zápasu šly "holky! s přesvědčením, že se nevzdají. I když jsme první set prohrály 25:23, a to svými chybami, nepoložilo nás to a zbývající tři sety byly již v naši režii. Vyhrály jsme 3:1 a spravily si tak trochu náladu po předchozí prohře.

SOBOTA 12.3.2011 ŽENY ZVÍTĚZILY

13.03.2011 19:41

Vsobotu hostily ženy A družstvo z Kopřivnice. V prvním utkání zvítězily s přehledem 3:0 (16,15,13). Druhé utkání již bylo více vyrovnanější, první set výhra 30:28, ještě ve druhém setu se příliš nedařlo. ale výsledek v průběhu setu 10:19 se podařilo odvrátit a vyhrát 25:23. Poslední set 25:17 rozhodl a vítězství 3:0. Po odhlášení družstve Třince a Nového Jičína se naše ženy dostaly na první příčku ve skupině a mouhou stále bojovat o postup do finále o postup do 1. třídy KP žen.

ŽENY "A" VYHRÁLY 2X, JUNIORKY 1X

06.03.2011 17:01

V sobotu 5.3.2011 začaly svou druhou část soutěže KP 2.třídy ŽENY A. Jejich vstup do druhé poloviny byl velice úspěšný. Poprvé porazily v obou utkáních své tradiční soupeřky krajského přeboru ženy ze Štramberka. Velice k tomu pomohla skvělá hra nahrávačky Marcely a juniorky Verči, která skvěle nahradila na bloku Magdu.

V neděli se juniorky utkaly v dalším boji o postup do kvalifikace 1.ligy s družstvem Polanky nad Odrou. Opět byly hráčky oslabené o Kamču, která je stále nemocná a zároveň o nepostradelnou smečařku Idu. Juniorky hrály v 6 se stále zraněnou Zuzkou (kotník), která viděla balon po 5 měsících a nemohla se při svém zranění příliš pohybovat ani skákat. I tak v prvním utkání hráčky družstvo Polanky svou bojovností porazily. Ve druhém utkání po prohře ve 2 setu 26:24 došly síly i chuť po vítězství.

(Utkání juniorek na Morávce shlédlo 15 diváků. Děkujeme!!!)

Juniorky-finálové skupina krajského přeboru

20.02.2011 18:39

Po dvou prohraných úvodních zápasech v Polance nad Odrou, kdy nám chyběly zraněné Danka s Kamčou jsme 20.2.2011 hostily na Morávce družstvo Frýdlantu n/O.

První zápas jsme vyhrály velmi těsným výsledkem 3:2, druhý pak 3:1, kdy jsem po prvním nevydařeném setu zvládly všechny koncovky setů dalších.

Bohužel jsme v tabulce stále na 4. místě, všechna družstva mají po 6 bodech, což ukazaje na velmi vyrovnanou skupinu.

Juniorky-Turnaj v Kopřivnici-2.MÍSTO

15.01.2011 18:54

Dne 15.1.2011 se juniorky zúčastnily přípravného turnaje finálové skupiny krajského přeboru v Kopřivnici. Turnaje zúčastnily družstva Kopřivnice, Polanky nad Odrou , Frýdlantu n/O a naše hráčky. Hrálo se systémem každý s každým na 3 hrané sety.

V prvním utkání jsme se potkaly s družstvem Frýdlantu, hned v prvním setu se zranila(výron kotníku) naše opora na postu univerzálky Danka, kterou musela po celou dobu turnaje nahradit Terka Bruncková. Celý turnaj jsme tedy odehrály v 6. S frýdlantem jsme nakonec vyhrály 2:1.Další utkání, s Kopřivnicí, jsme prohrály 1:2 a poslední utkání s Polankou jsme vyhrály 3:0.