VÍTÁME NOVÉ ČLENY

SOUSTŘEDĚNÍ 2017

04.08.2017

SOUSTŘEDĚNÍ 7.8.-10.8.2017

Soustředění proběhlo za účasti 15 dětí (Alenka, Sára, Anička, Nikol, Adélka, Marťa, Bára, Vendy, Kája, Terka, Tomáš, Dominik, Walda, Vojta, Martin

a 5 trenérů (Lucie, Šárka, Honza, Vašek, Zbyněk).

Hráči a hráčky byli rozděleni na 2 skupiny - mladší a starší. Dopolední program byl zaměřen především na fyzickou kondici, kterou podle plánu Honzy, vedli Lucie a Vašek. Individuální herní činnosti si hráči a hráčky osvojovali pod vedením trenérky Šárky. Po obědě a odpolední klidu jsme se zaměřili na herní trénink a systémy hry. Po svačině, kterou nám připravila Eva, jsme se věnovali tenisu - teorie a praxe pod vedením Zbyňka a koupali se v řece. V úterý jsme vyjeli na kolech na Morávku a ve středu jsme hráli hry zaměřené na vzájemnou komunikaci a spolupráci, které připravil Honza. Večery jsme trávili vařením večeře, sledováním natočeného videa z uplynulého dne a také jsme si pustili celovečení film. Ve čtvrtek jsme po obědě areál uklidili a snad příjemně unaveni a natrénovaní odjeli domů užívat si zbytek prázdnin.


SOUSTŘEDĚNÍ 14.8-17.8.2017

Soustředění proběhlo za účasti 9 dětí (Terka, Kamča, Katka, Simča, Vaneska, Pavlínka, Dominik, Matěj, Martin)

a 3 trenérů (Lucie, Šárka, Vašek).

Hráči a hráčky pracovali v jedné skupině. První blok dopoledního program byl zaměřen především na fyzickou kondici, kterou podle plánu Honzy, vedli Lucie a Vašek. Individuální herní činnosti si hráči a hráčky osvojovali pod vedením trenérky Šárky po svačince před obědem. Po obědě, na který jsme jezdili na kolech do restaurace Trávný, a odpolední klidu, kdy děti hrály šach nebo jiné stolní hry nebo si povídaly bez mobilů, jsme se zaměřili na procvičení nahrávky, příjmu, útoku a podání. V dalším bloku jsme pilovali systém hry šestkového a trojkového volejbalu. Na závěr každého dne jsme se šli okoupat do řeky a snědli napečené buchty od maminek, za které moc děkujeme p. Hyrníkové, Ošťadálové, Pokludové a Kohutové. Poslední den jsme si zahráli po obědě turnaj trojic, areál uklidili a snad příjemně unaveni a natrénovaní odjeli domů užívat si zbytek prázdnin.