VÍTÁME NOVÉ ČLENY

Starší žactvo zažívá velmi úspěšnou sezónu, kdy po úspěchu v kraji přidává dokonce prvenství v Okresní soutěži smíšeného šestkového volejbalu.

27.05.2019

Mladší žactvo v téže soutěži skončilo na krásném 5. místě z 9-ti týmů

Družstvo VK Raškovice A (starší žactvo) ovládlo tuto soutěž poprvé. Mezi týmy Red Volley (kluci), Green Volley (kluci) a TJ Sokol Frýdek-Místek A (holky), které pravidelně hrály vrchní skupinu A, to neměli naši hráči a hráčky nejlehčí. Stejně, jako u VK Raškovice B jsme měli v týmu, jak dívky, tak i chlapce. Přesto jsme vyhráli většinu turnajů a radujeme se ze ZLATÝCH MEDAILÍ !!!!!

TÝM VE SLOŽENÍ: M. Sonnek, V. Klega, D. Dorociak, T. Garba, A. Blahutová, K. Popelková, T. Smitalová, P. Hyrníková, V. Strašilová, V. Andrlová a N. Rusňáková. 

VK Raškovice B poskládaný z mladšího žactva (mladší žáci a žačky) vybojovali nádherné 5. místo, kde dokonce dokázaly postupovat do skupiny A. 

TÝM VE SLOŽENÍ: Daniel Strnadel, Roman Koloničný, Matěj Kohut, Stanislav Novotný, Ludmila Hlisnikovská, Simona Blahutová, Sára Javorová, Ema Babulíková, Ema Bonková, Veronika Hostačná, Anička Václavková, Klára Klanicová, Anička Babulíková, Karolína Václavková a Natálie Peterová. 


Závěrečný turnaj proběhl ve Frýdlantě pořádaném týmem Red volley.

Do Frýdlantu odcestovaly týmy VK RAškovice A ve skupině A a VK Raškovice B ve skupině B. Protože starší žákyně ve stejný termín čekala cesta na turnaj do Vsetína, poskládali jsme poprvé v sezóně čistě chlapecký tým pod vedením Václava Sonnka. 

Ve složení Raškovice A: 

Vojtěch Klega, Martin Sonnek,

Dominik Dorociak, Tomáš Garba, 

Daniel Strnadel, Roman Koloničný 

a Matěj Kohut.

Za Raškovice hrály jenom děvčata z kategorie mladších žaček

Ve složení:

Ludmila Hlisnikovská, 

Sára Javorová, Ema Babulíková, 

Ema Bonková, Veronika Hostačná, 

Anička Václavková, Klára Klanicová, 

Anička Babulíková, Karolína Václavková 

a Natálie Peterová.

Ve skupině A se Raškovickým chlapcům vedlo velice dobře proti TJ Sokol Frýdek-Místek A a proti Třinci, kde slavili vítězství a bohužel s Red Volley a Green Volley tentokrát vyšli bodově naprázdno. Přesto slavili krásné 3. místo v turnaji. 

Ve skupině B si hráčky z Raškovice B neporadily jen s týmem Red Volley B, ale jinak všechny zápasy ovládly a skončily na 2. místě. 

Podrobnější výsledky budou doplněny.