VÍTÁME NOVÉ ČLENY

ÚNOR 2017

01.02.2017

PROHRY

sobota 4.2. - krajský přebor žen. Bohužel naše ženy opět prohrály. Tentokrát s družstvem Palkovic 0:3, 1:3.

sobota 4.2. - krajský přebor mladších žaček. Mladší žačky prohrály 3 ze 4 utkání v rámci dalšího kola krajského přeboru, které se konalo v Karviné. Tyto prohry nám pohužel zajistily opět sestup do skupiny C.

neděle 12.2. - krajský přebor starších žaček. V Raškovicích družstvo žaček prohálo celkem 3 utkání skupiny D. S družstvem z Valašského Meziříčí 1:2, s Novým Jičínem B 0:2 a s Karvinou také 0:2.

https://vkraskovice.rajce.idnes.cz/2017_02_12_KP_STARSI_ZACKY_RASKOVICE/

sobota 18.2.- krajský přebor žen. Ženy prohrály v prvním utkání skupiny útěchy II o celkové pořadí v soutěží KP s družstvem Štítiny u Opavy poměrem 1:3. Utkání se odehrálo v hale soupeřek za mohutného povzbuzování domácích hráček, na které se přišlo podívat desítky diváků. Sety byly vyrovnané, koncovku naše hráčky zvládly však jen v jednom setu. Druhý zápas však byl úplně jiný, čtěte níže :-)

foto:https://vkraskovice.rajce.idnes.cz/2017_2_18_KP_ZENY_Stitina

sobota 25.2.- krajský přebor žen. Ženy prohrály v obou utkáních skupiny útěchy II o celkové pořadí v soutěži KP s družstvem Polanky nad Odrou 2x poměrem 0:3. Utkání se odehrálo v hale soupeřek za mohutného povzbuzování Fanclubu domácích hráček.

VÍTĚZSTVÍ

sobota 4.2. - krajský přebor mladších žaček. Mladší žačky vyhrály jen 1 ze 4 utkání v rámci dalšího kola krajského přeboru, které se konalo v Karviné. Ve skupině porazily tým C z Nového Jičína,avšak ani tato výhra nám nezajistila setrVání ve skupině B.

neděle 12.2. - krajský přebor starších žaček. Výhra 2:0 nad družstvem TJ Sokol FM C a výhra 1 setu nad družstvem z Valašského Meziříčínám zajistila žačkám setrvání ve skupině D, a celkově 4. místo v této skupině. - oblastní kolo v barevném minivolejbale v Ostravě-Naše děti v celkovém počtu 24 měly zastoupení ve všech barvách. Celkově jsme byli velmi úspěšní a posbírali jsme celkem 2 x 1. místo, 3x 2.místo, 1x 3. místo, 1x 8. místo, 1x 10. místo a 1x 11. místo. Podrobné výsledky budou uveřejněny zde.

čtvrtek 16.2. - okresní přebor trojic . Družstvo B zvítězilo ve všech utkáních a vyhrálo v tomto kole skupinu A. VELKÁ GRATULACE!!!Družstvo A vyhrálo 2 utkání ze 3 a obsadilo 2. místo ve skupině. Družstvo C zvítězilo 2 ze 3 utkání a bylo krůček od postupu do skuiny B. Pouze s horším poměrem míčů obsadilo až 2. místo ve skupině C. 

sobota 18.2.- krajský přebor žen. Ženy ve druhém utkání skupiny útěchy II o celkové pořadí v soutěži s družstvem Štítiny u Opavy vyhrály poměrem 3:1. Oproti prvnímu zápasu méně kazily, podařilo se zahrát několik vítězných útočných úderů a naopak přinutily soupeřky udělat mnohem více chyb. 

neděle 26.2. - okresní přebor žactva-šestkový volejbal. Naše smíšené družstvo kluků a holek suverénně zvítězilo ve všech čtyřech utkáních poměrem 2:0. V utkání s s mladšími žačkami z Frýdku-Místku se podařil našemu družstvu, konkrétně Martinu Sonnkovi, také malý Raškovický rekord. V jednom setu, který jsme vyhráli 25:0, odpodával bez chyby Martin celkem 24 podání, z toho dle pravidel, 3 vrchní útočné podání a 21 podání spodem. Protože se opravdu jednalo na straně soupeře o malé začínající děvčata měli Raškovičtí za úkol v případě, že se nám vrátí míč po podání zpět, rozehrát hru na 3 údery a hrát pouze prsty přesně na naše soupeřky.