V neděli 3.11. Kadetky prohrály poprvé oba domácí zápasy s celkem TJ Sokol Frýdek-Místek B

04.11.2019

1. utkání VK Raškovice - FM B 0:3 (-20,-17,-21), 2. utkání VK Raškovice - FM B 0:3 (-24,-18,-19)

Hráčky domácího družstva nastoupily v sestavě:

Andrlová, Smitalová, Hyrníková, Kozlová, Hlisnikovská, Javorová, Rusňáková, Blahutová S., Blahutová A., Popelková (kapitánka), Strašilová

a utkání se jim moc nepovedlo.

Do zápasu vstoupily lépe hostující hráčky, které bezchybnou hrou na podání a hlavně kvalitní mezihrou dokázaly vzdorovat dobře fungujícímu útoku Raškovic a v delších výměnách vítězit. Hlavně podání hostujícího družstva bylo alfou-omegou celého dvojutkání. Raškovice nedokázaly přijímat bezchybně a nechaly hostům dlouhé bodové šňůry s jednoduchými body.

VK Raškovice neutrpěly až tak velkou porážku, když si vezmeme, že v každém setu uhrály okolo 20 bodů. Dokonce v druhém zápase vedly v každém setu 17:11, ale koncovka patřila Frýdku-Místku. Nicméně 6 bodů si odvezli hosté.

Budeme doufat, že v dalším vzájemném souboji bude předvedená hra VK Raškovic daleko lepší !!!