VÍTÁME NOVÉ ČLENY

V sobotu 12.1. Bitvy mladších žaček ve skupině B ve Frenštátě pod Radhoštěm dopadly nad očekávání

12.01.2019

Mladší žačky odcestovaly v počtu 12 dívek za chladného sobotního rána do Frenštátu pod Radhoštěm, kde získaly 3 cenné výhry a jen jednou odešly ze zápasu poražené.

K prvnímu zápasu zápasu se postavily proti celku TJ Odry z.s. a s výbornou pohyblivou hrou a hlavně přesným příjmem nedaly soupeři šanci a vyhráli 2:0 (23,17)

Druhý zápas byl o poznání těžší, když holky narazily na celek z Ostravy na Ostravu A, která sestoupila ze skupiny A. Na začátku zápasu to vypadalo na velice vyrovnané a pohledné utkání než přišla na podání hráčka s velice prudkým a plachtivým servisem. Druhý set už se nesl ve znamení dominance hráček z Ostravy. Přesto můžeme na tom zápase hledat pozitiva ve vyzkoušení dalších hráček mimo základní šestici, které si tak mohly vyzkoušet, jaké to je stát na palubovce a hrát s tak výborným protivníkem šestkový volejbal. 0:2 (14,9)

Třetí a čtvrtý zápas holky bojovaly, rvaly se a držely spolu jako tým a to jim přineslo vybojované vítězství nad celky TJ Frenštát pod Radhoštěm A 2:1 (19,-26,11) a TJ Nový Jičín, z.s. B 2:0 (22, 18)

Holkám gratulujeme k setrvání ve skupině B a k fantastickému umístění na 2.příčce