Ve čtvrtek 24.5., ve čtvrtek 17.5 a v pátek 18.5 proběhla další kola okresní soutěže Letního poháru Lumíra Hajduška

27.05.2018

Ve čtvrtek 24.5. jsme opět hráli trojkový volejbal. 4 kolo skupiny A jsme odehráli na antukových kurtech v Raškovicích. Družstvo A (Terka, Vaness, Sima, Bára a Pája) skupinu vyhrálo a to velice těsným výsledkem, kdy celkem 3 družstva měly stejný počet bodů. O vítězi rozhodl poměr míčů. Kluci (Dominik, Vojta, Tom a Danek) odehráli skupinu B na SPŠ ve FM a svým jediným vyhraným utkáním si zajistili setrvání ve skupině B.

Ve dnech 17. a 18. 5 ve skupině B odehrálo naše družstvo chlapců 3 utkání, z nichž 2 utkání vyhráli: 2:1 nad Metylovicemi, 3:0 nad Green Volley Beskydy a prohráli s družstvem z Kunčic 1:2. Ve skupině B se tak udrželi na 2.místě. Družstvo A vyhrálo v pátek ve Frýdlantě skupinu A, kdy všechna zúčastněná družstva naše děvčata porazila a zajistila si tak přední příčku v celkovém pořadí. Také naše nejmladší družstvo C, dívky z 5. třídy, zaznamenaly první vítězství této soutěže. Ve skupině D porazily tým Red Volley FnO a družstvo VK Frýdlant n/O, prohrály pouze s družstvem chlapců z Hukvald poměrem 1:2. Ve skupině se o jeden jediný míč umístily na 2. místě a setrvávajíc tak ve skupině D.