Ve čtvrtek 7.6. proběhla další kola Letního poháru v trojkovém volejbalu.

08.06.2018

Ve čtvrtek 7.6. proběhla další kola Letního poháru v trojkovém volejbalu. Naše družstvo dívek z 5. třídy hrálo skupinu C v Palkovicích, kde se jim podařilo vyhrát utkání nad ZŠ Brušperk poměrem setů 3:0, což jim zajistilo 2.místo ve skupině C, přestože utkání s Green Volley B prohrálo 0:3 a s Palkovicemi 1:2. Družstvo chlapců hrálo ve skuPINĚ B v Metylovicích. Zde kluci předvedli bojovnou náladu a pěknou týmovou hrou porazili týmy Red Volley A 3:0, Kunčice A 3:0 a prohráli pouze první utkání s Metylovicemi 1:2. S těmito výsledky skupinu B vyhráli a postoupili do závěrečného kola do skupiny A.V této skupině od začátku soutěže setrvává naše družstvo A - dívky, které v pátek 8.6. na Pstruží potvrdily lídra soutěže, když všechna utkání se zúčastněnými týmy vyhrály poměrem 3:0 a upevnily si tak 1.místo v celkovém pořadí soutěže.