VÍTÁME NOVÉ ČLENY

VÝSLEDKY SRPNOVÝCH TURNAJŮ 2022

01.09.2022

V sobotu 20.8. se v Raškovicích na turnaji Poháru Jaromíra Vybírala utkalo 10 družstev žen a juniorek. I přes proměnlivé počasí se celý turnaj odehrál na antukových kurtech. Vítězem turnaje se stalo družstvo žen ze Šternberka, které ve finále porazilo družstvo juniorek TJ Ostrava.

V neděli 21.8. nám již počasí nedovolilo odehrát turnaj venku, proto jsme využili naši víceúčelovou halu. Na turnaj se sjelo celkem 15 družstev mužů a juniorů. Ve finále se potkalo družstvo Šenovský kartel (Blue Volley Ostrava) a Valmezáci (Valašské Meziříčí). Vítězem turnaje se po urputném boji stal tým Šenovský kartel.

Oba turnaje zahájil předseda VK Raškovice Zbyněk Sonnek spolu se starostou obce Raškovice Jiřím Blahutou. O bezproblémový průběh turnajů po oba dny se postarali členové VK Raškovice, kvalifikované rozhodčí zajistil pan Ladislav Sysala z řad rozhodčích Moravskoslezského kraje.

Děkujeme všem zúčastněným týmům za krásné sportovní zážitky, divákům za skvělou atmosféru a těšíme se na Vás v roce 2023.

Turnaje proběhnou opět třetí víkend v srpnu, tj. 19.-20.8.2023, tentokrát v duchu oslav 70 let od založení volejbalového oddílu v Raškovicích.

Více na www.vkraskovice.cz .

Kompletní výsledky, viz. níže.