VÍTÁME NOVÉ ČLENY

ZAKONČENÍ SEZÓNY a PLÁN NA PRÁZDNINY

02.07.2021

Ve dnech 23.6., 24.6. a 28.6. měly jednotlivé kategorie ukončení sezóny 

23.6. 2021 STŘEDA - ZAKONČENÍ SEZÓNY PŘÍPRAVKY

Za krásného počasí si hráči a hráčky přípravky změřili síly v jednotlivých disciplínách na antukových kurtech pod taktovkou Markéty Muroňové, Věry Kurečkové a Petry Novotné. Soutěžili například v opičích dráhách, florbalových dovednostech, bowlingu na lavičce, skoku přes švihadlo, atletických disciplínách a dalších. 

24.6. 2021 ČTVRTEK - ZAKONČENÍ SEZÓNY KADETEK A JUNIOREK

Po domluvě se juniorky se svými trenéry vydaly na Prašivou za doprovodu zpěvu a hudebního nástroje ukulele. Na cestě se museli turisti vypořádat nejenom z úmorným vedrem, ale i bouřkou, která je zastihla na cestě zpět. Nicméně dobrá nálada nechyběla, piknik se podařil a vrátili se také všichni. 


28.6. 2021 PONDĚLÍ- ZAKONČENÍ SEZÓNY ŽACTVA

V pondělí v 16:00 se celé žactvo sešlo na volejbalových antukových kurtech. Pozvaní byli i rodiče, kteří si poté s dětmi opekly párky, sýry a další jídlo na ohni. Hráči a hráčky se v rámci ukončení rozdělili na dvojce a vyzkoušeli si několik sportů v turnajovém systému. Turnaje byly v tenise, badmintonu, beachvolejbale, trojičkovém volejbale a ping pongu. Dvojice se vystřídaly minimálně na třech různých sportech. Jak už jsem se zmínil od 18:00 následovala volná zábava s opékáním párků, pokračování ve hrách a komunikaci s trenéry. 


PLÁN NA PRÁZDNINY A SEZÓNA

  1. Během prázdnin bude probíhat už druhý ročník RAŠKOBEACH ... v minulém roce vyhrála Tereza Smitalová z kadetek ... termíny jsou na týmuj a také na stránkách v RAŠKOVKÁCH 
  2. Nejenom Raškobeach, ale i přátelské tréninky budou probíhat během prázdnin, kde se hlavně budou hrát utkání. 
  3. JEDNÍM Z NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH TERMÍNŮ je VÍKEND 14.-15. 8. 2021 kdy se konají dospělácké turnaje, jedny z největších a nejstarších na MORAVĚ. Můžete se těšit na extraligová a ligová družstva a také na naše domácí družstva mužů a žen VK Raškovice !  -      Pokud stále nevíš zda se ti volejbal líbí nebo ne, tak rozhodně přijdi na turnaje a ty vás přesvědčí, že je to úžasný sport, protože úroveň je zde vždy velmi vysoká !!!
  4. Nesmíme zapomenout na SOUSTŘEDĚNÍ, které je rozděleno na 2 termíny. První termín 9.-13.8. je pro ročníky 2008 a starší a druhý 23.-27.8. je pro mladší.