VÍTÁME NOVÉ ČLENY

ZAKONČENÍ SEZÓNY PŘÍPRAVKA - ŽACTVO - KADETSTVO

03.07.2020

PŘÍPRAVKA

Ve čtvrtek 25.6. od 15:00 proběhlo ukončení letošní sezóny 2019/2020 pro naši Přípravku. Celý tento rok byl velmi odlišný oproti ostatním. Nábor na začátku roku se povedl a přivedl nám mnoho nových talentovaných a poctivých hráčů a hráček, kteří trénovali se zápalem ve volejbalovém klubu Raškovice. I když převažovaly dívky, tak i kluci se nenechali zahanbit a někteří svým pravidelným přístupem k tréninkům zlepšili své volejbalové umění.

Na zakončení byl uspořádán turnaj v několika sportovních odvětvích, a to: florbal, beach volejbal, přehazovaná a ping pong. Tudíž si naší mladí sportovci mohli vyzkoušet i jejich přesah mezi jednotlivými sporty jako základ správného pohybového vzorce. 

Na závěr bylo už každoročně vyhlášení nejlepší docházky. 

1. Matěj Rojíček

2. Václav Gurník

3. Felcman František

1. Natálie Dvořáková

2. Elen Malyšková

3. Kája Škarabellová

3. Simča Lešanovská

ŽACTVO 

V pondělí 29.6. od 15:00 proběhlo zakončení sezóny i u mladšího a staršího žactva. I pro tyto ročníky byl letošní rok velice zajímavý už jen z toho důvodu, že kluci hráli poprvé po delší době krajský přebor mladšího žactva (8. místo) a dívky vyhrály krajský přebor mladších žákyň (1. místo). Trénovali jsme i v domácím prostředí prostřednictvím whats up tréninků a motivačních videí. 

V pondělí si mezi sebou zahráli turnaj na antuce na zkrácených hřištích (čtveřice). Bohužel se nemohl uskutečnit turnaj na beach kurtu, protože nám to nedovolovalo počasí. Účast byla takřka 100%, turnaje se zúčastnilo celkem 20 volejbalistů a volejbalistek.

Na závěr se vyhlašovali tři nejlepší hráči a tři nejlepší hráčky s nejlepší docházkou na trénincích a utkáních.

1. Matěj Kohut

2. Daniel Strnadel

3. Tomáš Garba 

1. Aňa Babulíková

2. Ema Babulíková

3. Ema Bonková 

KADETSTVO

V pondělí 29.6. od 15:00 zakončovala letošní sezónu i naše nejstarší mládežnická kategorie, a to kadetstvo. I pro tuto kategorii nebyla letošní sezóna vůbec jednoduchá. Kadetky zakusily hořký konec pátého místa ve skupině, když jim zbývalo odehrát ještě 6 utkání s papírově slabšími soupeři a mohly pomýšlet na lepší umístění. A kadeti i přes celoroční přípravu na soutěž bohužel odehráli jen jedno utkání, jelikož jim jejich soutěž Moravskoslezského poháru byla zrušena z důvodu korona-virové situace.

V pondělí se rozdělili na dva týmy Ledňáčci s kapitánkou Andy Kozlovou a Lopaty s kapitánkou Bětkou Hlisnikovskou. Duel probíhal ve více sportech: 3 sety ve volejbale, čtyřhra v ping pongu, Florbalové utkání, double ve dvojicích a baseball. Nakonec se z vítězství radovali Ledňáčci 10:1. 

I zde se vyhlašovala anketa s nejlepší docházkou:

1. Tereza Smitalová

2. Pavlína Hyrníková

3. Vendula Andrlová