OKRESNÍ SOUTĚŽ TROJIC MLADŠÍHO ŽACTVA sezóna 2019/2020

TERMÍNY TURNAJŮ


3. 10 2019 ČTVRTEK - ROZŘAZOVACÍ TURNAJ - hala Raškovice od 16:00 - 18:30 (šatny od 15:30) 

8.11. 2019 PÁTEK od 16 hodin - T-1-A: Pořadatel Red Volley Frýdlant n/O - ; šatny od 15:30 Red Volley FnO AB, Green Volley Beskydy A, VK Raškovice A, TJ Sokol Palkovice kluci

7.11. 2019 ČTVRTEK od 16 hodin - T-1-C: Pořadatel VK Raškovice -  šatny od 15:30 VK Raškovice B, SK Metylovice, Red Volley FnO C, Sokol FM B, Green Volley Beskydy B

7.11. 2019 ČTVRTEK od 16 hodin -T-1-D: Pořadatel VK Raškovice šatny od 15:30 VK Raškovice C, ZŠ Kunčice p.O., VK Beskydy FnO B, TJ Sokol Palkovice holky

6.12. 2019 PÁTEK od 16:00 - T- 2- A: Pořadatel  Pořadatel: Red Volley FnO; , šatny 15:30, Red Volley FnO AB, Green Volley Beskydy A, VK Raškovice A, VSO - ZŠ Brušperk A

5.12. 2019 ČTVRTEK  od 16:00 - T - 2 B:  Pořadatel: Raškovice, šatny 15:30,  TJ Sokol Palkovice kluci, ZŠ Janovice, TJ Sokol Fryčovice, KV Kopřivnice A, VK Raškovice B

5.12. 2019 ČTVRTEK od 16:00 - T - 2 D: Pořadatel: Raškovice, šatny 15:30, Red Volley FnO C, TJ Sokol Palkovice holky, VK Raškovice C, VK Beskydy FnO A



PRŮBĚŽNÁ TABULKA

Bude se aktualizovat podle čvs 

SOUPISKA

Výsledky

1. TURNAJ 8.11. 2019  FRÝDLANT n/O - SKUPINA A 

1. kolo
1 8. 11. 2019, 16:00 Red Volley FnO B - Palkovice-kluci 2:0 (21,21)
2 8. 11. 2019, 16:00 GV Beskydy A - Raškovice A 2:0 (20,20)
2. kolo
3 8. 11. 2019, 16:20 Palkovice-kluci - GV Beskydy A 0:2 (-21,-10)
4 8. 11. 2019, 16:20 Red Volley FnO A - Red Volley FnO B 2:0 (20,21)
3. kolo
5 8. 11. 2019, 16:40 GV Beskydy A - Red Volley FnO A 0:2 (-23,-18)
6 8. 11. 2019, 16:40 Raškovice A - Palkovice-kluci 2:0 (17,19)
4. kolo
7 8. 11. 2019, 17:00 Red Volley FnO A - Raškovice A 2:0 (19,18)
8 8. 11. 2019, 17:00 Red Volley FnO B - GV Beskydy A 2:0 (20,20)
5. kolo
9 8. 11. 2019, 17:20 Raškovice A - Red Volley FnO B 1:1 (25,-23)
10 8. 11. 2019, 17:20 Palkovice-kluci - Red Volley FnO A 0:2 (-18,-21) 

RAŠKOVICE - SKUPINA C

1. kolo
1 7. 11. 2019, 16:00 TJ Sokol FM B - Metylovice 1:1 (23,-15)
2 7. 11. 2019, 16:00 Red Volley FnO C - GV Beskydy B 0:2 (-16,-21)
2. kolo
3 7. 11. 2019, 16:20 Metylovice - Red Volley FnO C 2:0 (14,14)
4 7. 11. 2019, 16:20 Raškovice B - TJ Sokol FM B 2:0 (23,25)
3. kolo
5 7. 11. 2019, 16:40 Red Volley FnO C - Raškovice B 0:2 (-22,-16)
6 7. 11. 2019, 16:40 GV Beskydy B - Metylovice 0:2 (-19,-20)
4. kolo
7 7. 11. 2019, 17:00 Raškovice B - GV Beskydy B 2:0 (27,21)
8 7. 11. 2019, 17:00 TJ Sokol FM B - Red Volley FnO C 2:0 (20,17)
5. kolo
9 7. 11. 2019, 17:20 GV Beskydy B - TJ Sokol FM B 1:1 (23,-23)
10 7. 11. 2019, 17:20 Metylovice - Raškovice B 0:2 (-22,-23) 

RAŠKOVICE - SKUPINA D 


Kvalifikace 3.10. 2019 - Raškovice